Pediater - detský lekár Bratislava. Poraďte

maaja
8. jan 2007

Ahojte maminky, chcem sa spýtať - koncom marca sa mi narodí bábetko a neviem si rady s výberom pediatra. Viete poradiť / odporučiť ? Zaujíma ma Bratislava. Pozná niektorá Mediferu ? A čo Ružinov ? Dakujeeeeem 🙂

claudinka
12. mar 2009

zicherka oproti Tescu v zdravotnom stredisku su dve detske - MUDr. Pokorna a MUDr. Kostalova 😉

hanulka_k
12. mar 2009

claudinka,
dik za tip 🙂 o tej Grmanovej uvazujem, lebo to mam fakt najblizsie a to mi vela kamosiek odporucilo chodit niekde blizko, kedze to bude casto... nasla som este nejake forum, ale tam hovorili maminy uplne protichodne nazory na Grmanovu a Lurincovu, tak sa z toho potom vysomar 🙂 ale kazdemu vyhovuje cosi ine... tak dik za plus ku Grmanovej 🙂

akejka
12. mar 2009

pridávam sa k habibi - ak BA Ružinov, odporúčam tiež dr. Macúchovú. Je to veľká odborníčka aj na dýchacie problémy.

shelly13
18. mar 2009

Ahojky, viete mi niekto poradit, ci je MUDr. Špániková ok, resp., ake s nou mate skusenosti? Dakujem!

angelika15
19. mar 2009

Ahojte, minuly tyzden som prestupila k novej doktorke s mojou 11 tyzdnovou dcerkou, vola sa Dr. Ciganova ( Petrzalka na Zaporozskej) a zda sa mi velmi fajn.

Dotez sme boli u Bakalarovej ( tiez zo Zaporozskej) a je uplne uplne slaba, som strasne rada, ze som od nej odisla. Urcite ju nedoporucujem. ☹

rovni
20. mar 2009

shelley o Spanikovej som pisala na predch.strane-sme s nou v podstate spokojni-co mi vadi je mala ordinacia a na poradni su vzdy dve babetka naraz

mata222
25. mar 2009

ahojte, prosim vas ma niektora z vas skusenosti s dr.Smetanovou z prosanusu? dakujem

elik81
9. apr 2009

Ahojte, mna by tiez zaujimalo ci a ake mate skusenosti s pediatrickami z Prosanusu - Procare? (Mudr. Smetanova alebo Mudr. Raskova). Vdaka.

katka1981
17. apr 2009

Prosim poradte mi tu naj detsku v BA. Ak sa da Raca a okolie, ale nevadi hocikde v BA len nech je naozaj super. Dakujem moc.

sasenkah
17. apr 2009

Ahoj, chodim k Smetanovej a som spokojna. Navyse ma strasne zlatu sestricku 🙂

emjee
24. apr 2009

katka1981 • 34tt • Dnes o 17:15
Mile Mamicky, termin sa mi blizi. Chcela by som Vas velmi pekne poprosit, keby ste mi napisali meno detskeho lekara, s ktorym ste velmi spokojne. Chcela by som vybrat pre svoje babatko dobreho pediatra v Raci alebo v raci celej BA. Dakujem

katka1981
24. apr 2009

emjee, dakujem ja som uz bezradna, nikto nic nepise ☹ a z toho popisaneho nic neviem dat dokopy.

pietra
25. apr 2009

katka, niekde tu bola aj tema o pediatroch v raci, tak skus pozriet aj tam. Alebo sa opytaj v regionoch v teme Raca
ja chodim s malou do medifery a som maximalne spokojna, ale je to sukromne stredisko, tak len dufam, ze nam financna situacia dovoli tam chodit aj s druhym drobcom

danu
25. apr 2009

katka1981 tu je tema o pediatrovi v Raci 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ivka2007
29. apr 2009

my sme sa prestahovali z Vrakune do Senca,chodili a chodime stale k Dr.Koštalovej lebo je super-vrelo odporucam-maju tam peknu ambulanciu,do poradne objednavaju na urcity cas-nemusite cakat,starsi syn tam chodi velmi rad-neboji sa,mladsi si zvyka.je to oproti tecsu v podunajskych biskupiciach ako pisala klaudinka 🙂

hanah2
28. máj 2009

Ahojte, cakam prve dieta a hladam pediatra v BA ktory je nakloneny kojeniu (nebude mi pri kazdej prilezitosti vnucovat umelu vyzivu 😠 ) a ma aj pristroj na rozlisenie ci ide o chorobu infekcnu alebo bakterialnu (kvoli ATB). Viete o niekom?

martaha
28. máj 2009

medifera - Belanova, je aj homeopatka

vierap
31. júl 2009

Ahojte,

10.8. mam termin a vyberam pediatra pre svojho synceka. Prosim, vedli by ste mi niekto dat referenciu na pediatricky v Medifere (hlavne MUDr. Zuzana Linkayová, alebo aj ostatne - Novakova, Belanova) + referenciu na pediatricku MUDr. Renatu Raposovu?
Velmi pekne dakujem,
Viera

lea79
10. aug 2009

chodíme k doktorke Smetanovej do Prosanusu...a som z tejto lekárky dosť sklamaná....podľa mňa vôbec nemá rada deti a keď k nej prídeme sa tvári ako keby sme ju obťažovali ...je divná 😒

titkovamiriam
10. aug 2009

V madifere je vynikajuca aj neurologicka,ortoped aj rehabilitacna sestra na vojtovku v 2006 sme si tym vsetkym presli.Len skoda ze aj medifera shorsila sluzby a uz tam nechodime 😠 😠

svetlana17
11. aug 2009

Ahojte, prosim vas, poradte mi nejakeho dobreho detskeho lekara v Dubravke. Odpoved, ktoru poradila Emjee, mi nejde otvorit. Mam 20-mes. syna a dalsie babo na ceste a nechcela by som chodit k nejakej vyznavacke "starej skoly". Dakujem velmi pekne 🙂

pharlep
19. aug 2009

Ahojte,máte niekto referencie na Dr. Belánovú v medifere. rozmýšľam, že tam začnem chodiť, lebo moja pediatrička končí, ale mám rôzne názory na túto pani doktorku, preto sa neviem rozhodnúť. 🙂 🙂

efitulka
4. okt 2009

nemate nikto skusenosti s pediatrickou Dr. Gibalovou na strecnianskej? chcela by som vediet ako prebiehaju u nej preventivne prehliadky deti, co vsetko sa v ramci nej pyta, co robi, atd.
moja lekarka sa nic nepyta, sestricka len babatka a deti odmeria odvazi a Dr. uz len popocuva dychanie, srdce a nic viac, naozaj nic. ziadna kontrola psychomotoriky, al. vysetrenie brucha, chrbta, ci postavenie noziciek, al. ci su ploche. Som sklamana a rozmyslam nad Dr. Gibalovou. Poradte prosim.

pudo
7. okt 2009

ahojte maminy, prosim vas, viete mi niektora doporucit dobreho pediatra/pediatricku v Starom meste v BA?
A ako presne funguje Medifera? Je to vsetko sukromne hradene?
Vdaka

lea79
7. okt 2009
rainee
9. okt 2009

ahojte, chodite niektora k dr. gibalovej alebo zahradnikovej do petrzalky? pocula som dobre referencie a zaujima ma celkovy pristup k pacientovi, ci tiez pridu k novorodencovi na prvu navsevu domov alebo treba na poradnu a ci sa vela plati za osetrenie, ockovania atd. dakujeeem

lilinka76
9. okt 2009

Pudo, my chodime k MUDr. Simovicovej na poliklinike Mytna, som spokojna, antibiotika da iba v najnutnejsom pripade, mozes si priplatit nadstandardne sluzby - navsteva v domacnosti, poskytnutie jej mobilu pre konzultaciu problemov 24 hod. denne atd. Pozri www.vasalekarka.sk

pietra
9. okt 2009

pudo, v medifere zaplatis rocny alebo polrocny poplatok a potom uz nic ine neplatis. Zmluvu maju tusim s tromi poistovnami, ale aj tak ten poplatok platis. Potom sa objednavas na presnu hodinu, takze vsetko je bez cakania. Ja som s Mediferou spokojna, aj druhe babo tam pojdeme prihlasit a keby sme mali viac financii, tak sme tam cela rodina

pudo
10. okt 2009

dakujem pekne za odpovede, velmi zvazujem Mediferu, len mam obavy, ci tam vedia vybavit aj nieco urgente, ked tam treba letiet s nejakou vaznejsou chorobou. Pietri, prosim ta, a nevies na ktoru pediatricku su najlepsie referencie? Budem tam volat v pondelok, resp. pojdem sa tam priamo pozriet.