Pediater - detský lekár Bratislava. Poraďte

maaja
8. jan 2007

Ahojte maminky, chcem sa spýtať - koncom marca sa mi narodí bábetko a neviem si rady s výberom pediatra. Viete poradiť / odporučiť ? Zaujíma ma Bratislava. Pozná niektorá Mediferu ? A čo Ružinov ? Dakujeeeeem 🙂

lia
10. okt 2009

pietra prosim ta,kde je medifera a kolko je ten rocny poplatok??

bibulienka
10. okt 2009

Ja by som chcela upresnit info o MUDr.Špánikovej z petrzalky... ma prerobenu ordinaciu a ma vytvorenu novu extra cakaren takze nie ste na chodbe s inymi detmi kt.idu k inej lekarke... my sme s nou velmi spokojni...ja som sa s nou stretla uz pred porodom a prebrali sme kojenie a stravu tehulky a kojacej maminky...starostlivost o babo, na prvej navsteve bola u nas...poradila ortopeda... na poradnu objednava na presny cas, necakate... ak su problemy s babom do jedneho roka riesi to okamzite aj telefonicky event mailom a ma aj milu sestricku...

karelka
10. okt 2009

chcem poprosit,mate niekto skusenosti s pediatrami v IV obv?devinska,zahorska...viete niekto poradit?nasa detskarka uz asi ma svoj vek 😖 a styl "ved dame dalsie atb"ma vie vytocit,chce to zmenu dakujem

miluska.h
11. okt 2009

ahojte, my chodime do Medifery. mam tam zalozenu "rodinnu kartu - mamicka s dietatkom", stalo to 500 eur na rok. s Dr. Linkayovou sme spokojni. hlavne pozitivum pre mna je, ze nemusime cakat, objednava sa na konkretnu hodinu. vadi mi akurat parkovanie, ale da sa to zvladnut, ked vyrazime s dostatocnym casovym predstihom. inak doktorka je velmi mila a vysetreniu venuje dostatok casu, nie je to ako na pase (mam moznost to porovnat, lebo prvykrat sme boli u Dr. Pisnej v podunajskych biskupiciach, ktoru sme potom vymenili), aj sestricky su mile. takze odporucam...

pudo
12. okt 2009

dakujem miluska, pojdem sa tam pozriet... uz som vsetko pozistovala, len neviem, pre ktoru prediatricku sa rozhodnut v Medifere...
tak uvidime na mieste. 😉

tin007
12. okt 2009

karelka my sme z dubravky,neviem ci je to pre teba daleko alebo blizko, napis mi do ip ak chces

pietra
12. okt 2009

pudo, my tiez chodime v medifere k Mudr. Linkayovej a som s nou spokojna. Myslim, ze tam funguju dve pediatricky a podla mna su dobre obidve. Ten rocny poplatok si uz presne nepamatam, ale da sa zaplatit aj na pol roka, alebo na rok, alebo rodinna karta. Ved pozri ich stranku, tam maju presny cennik.
Neviem, co presne myslis urgentnym. Ale napr. dcerka nam ochorela cez noc, vysoke horucky, rano som hned volala tam a termin nam dali do hodiny a aj ORL bolo hned vybavene, takze nebala by som sa toho, ze tam treba volat a chore dieta doma trpi, kym sa najde termin 😉
Mne sa prave paci ta starostlivost, ked som sa rozpravala s kamaratkami priblizne rovnako starych deti, tak v medifere je ovela viac preventivnych prehliadok, ako napr. ortoped a neurolog

pietra
12. okt 2009

je pravda, ze s parkovanim v meste je trochu problem, ale riesime to vzdy platenym parkoviskom pri tescu a este sa nam nestalo, zeby niekedy nebolo na jednom alebo druhom miesto, takze ja ani to parkovanie nepokladam za problem 😉

pudo
13. okt 2009

supis info - som rada. praveze my byvame v centre a tu niekde zohnat pediatra je celkom problem. Mediferu mame najblizsie, preto ju zvazujem. A myslim,ze vyhrava. Cennik aj ine info ohladom vaznejsich chorob uz mam, len som si nebola ista, ku ktorej z tych dvoch lekarok ist. Takze sa rozhodnem asi az na mieste. Dakujem este raz 😉

bravcek
18. okt 2009

pudo, ja tiez chodim so syncekom do medifery, najskor som chodila Dr.Linkayovej, ale presla som Dr.Belanovej, lebo u prvej pediatricky som velmi dlho cakala v cakarni, aj ked som mala presny termin.predsa si tam platim aj za termin.teraz sa mi to uz ani nestava, naozaj som velmi spokojna s Dr.Belanovou. je velmi dobry diagnostik!! 😉

lienka08
20. okt 2009

ak tu niektora byvate v lokalite Nove Mesto, neviete mi poradit dobreho pediatra
dakujem.

borkax
20. okt 2009

lienka, my chodime na stromovu, pozri www.detskaambulancia.sk, je fakt super

rainee
25. nov 2009

my sme vybrali dr.gibalovu, vyzera byt fajn 🙂

enigmatica
28. nov 2009

Ahojte mamičky,

prosím vás, máte niekto skúsenosti s Mudr. Miškejeovou z polikliniky Šustekova?? Alebo poznáte niekoho, kto navštevuje jej ambulanciu?? Aké s nou máte skúsenosti? My nie sme velmi spokojní, hoci ako človek je veľmi príjemná, ľudská...ale ako odborník..neraz zlyhala!! Nechcem konkretizovať. Prosím vás o nejaké názory.Ďakujem!

supi
7. dec 2009

Ahojte, neviete mi poradit ktora z tychto pediatrov je lepsia? MUDr. Jana Rašková
MUDr. Erika Smetanová , obe robia na Daxnerovom namesti Procare prosanus.
Dakujem

lea79
7. dec 2009

Rašková

egyptanka
8. dec 2009

Mate prosim vas skusenosti s nejakou dobrou pediatrickou v ZS Fedinova?
Napr. MUDR. Šaškova?

uvažujem o zmene pediatričky, MUDr. Záhradníková nám prestáva vyhovovať.

ha.l
13. dec 2009

odporucam dr.Gibalovu v Petrzalke....svojrazna, ale skutocne odbornicka v pediatrii..a co je pre mna dolezite, nerobi z komara somara

egyptanka
29. dec 2009

ha, a ma ten CRP pristroj ... ci aky to je? ten co rozoznava ci je potrebne ATB alebo nie.

zuzana1971
3. jan 2010

ahojte, neviete poradit dobru pediatricku (aj aby sestricka bola dobra) v okoli slimaka Nove Mesto? jedna je na tehelnej, tak ako ste snou pripadne spokojni...ale sukromnu hradenu starostlivost si nemozem dovolit...dakujem

denkolc
3. jan 2010

MUDr. Gibalovú odporúčam aj ja! Je to moja detská doktorka, mala ma do mojich 19-ich rokov a má teraz aj moju dcéru....jej praktiky sú však neni staromódne... je to lekárka, manažérka v jednom, veľa sa vzdeláva, bojuje za kojenie, je síce prísna, ako píše aj ha.l, ale je odborníčka....svedčí o tom aj to, že sa často vyskytuje v časopisoch alebo reportážach TV novín.

Tiež sa u nej objednáva na určitú hodinu, všetko majú vždy presne nachystané, nezdržuje človeka zbytočnými kecmi, poskytuje za dve-tri eurá dobre vypracované infošky o jedení, očkovaní a pod....podľa mňa je super, aj keď dá do pozoru aj mňa...... 😀 😀 😀

Egy, ten CRP Ti zistím čoskoro... 😉

pusa
3. jan 2010

Tiež odporúčam MUDr. Gibalovú, myslím, že sme si nemohli vybrať lepšie. Na stráne www.zzz.sk pod menom Gibalová má prezentáciu.
CRP prístroj majú na ambulancii.

egyptanka
7. jan 2010

denka, pusa ... diky ... len skoda, ze sidli na Strecnianskej ... ja hladam niekoho na Fedinke ...
podla webu vyzera dobre Dr. Šaškova, ale neviem aka je ...halo nechodi k nej niekto?

zuzi118
7. jan 2010

egyptanka my chodime na fedinku k mudr. spanikovej. Velmi sa mi paci jej pristup, ma aj CRP, deti do 1roka su VIP pacienti, nic neberie na lahku vahu. K detom je velmi mila, sestricka tiez. Maju teraz zrenovovanu ordinaciu, dve miestnosti, pripravna a vysetrovna. Tiez ma poradnu ockovania v casopise (teraz som si nie ista ci v mama a ja alebo v dietati, kedze kupujem obe,tak sa mi to myli). Ak mas nejake dalsie otazky posli mi ip.

katarina77
9. jan 2010

ahojte mamicky,nemate niektora skusenosti s detskou doktorkou v poliklinike Tehelna,alebo v poliklinike Vajnorska?

tehula
9. jan 2010

MUDr. Spanikovu mozem aj ja len a len odporucit. Super odbornicka, objednava na konkretny cas, takze sa necaka a ma aj speci cakaren, takze drobci nie su s chorymi detmi v kontakte. Pred porodom som bola v ambulancii, vsetko podstatne sme si povedali, videla som, ako robi poradnu....po porode dosla ku nam domov skontrolovat malu....

zuzkat1
9. jan 2010

ahojte neviete mi niektora povedat sucasnu adresu dr.Zahradnikovej?... v decembri som jej volala a vravela ze sa budu stahovat, a ja budem musiet v porodnici nahlasit meno aj adresu... dakujem

egyptanka
9. jan 2010

zuzka, Vysehradska 6 (ale tym popisnym cislo som si nie ista)

zuzkat1
10. jan 2010

egyptanka .. dakujem 🙂 ... dufam ze to nie je ovela dalej ako bola doteraz... mam pocit ze vysehradska je uz niekde na konci petrzalky

catrin_sk
11. jan 2010

Ahoje, hladam pediatra najlepsie na zaporozskej. podla webu su tam 4: Balakalova, Ciganova, Laktisova a Tomova. Viete mi pls. poradit, ktoru si vybrat? taku co sa da objednat na urcity cas a je ochotna v pripade potreby konzultovat aj cez telefon.
v pripade ze pre dieta treba nejake specialne vysetrenie, kam sa posielaju? na zaporozskej nie je tolko specialnych ambulancii..
same dobre veci pisete o mudr spanikova.. len zaporozsku mam cez ulicu, nie je lepsie mat v prvych dnoch lekarku poruke?
dakujem