Pediater - detský lekár Bratislava. Poraďte

maaja
8. jan 2007

Ahojte maminky, chcem sa spýtať - koncom marca sa mi narodí bábetko a neviem si rady s výberom pediatra. Viete poradiť / odporučiť ? Zaujíma ma Bratislava. Pozná niektorá Mediferu ? A čo Ružinov ? Dakujeeeeem 🙂

bembulka
20. júl 2015

@sasa1983 dakujem pekne...............

katkaklac
16. aug 2015

ahojte.....nejaky dobry pediater v blizkosti Niv resp. blizko Mileticovej? Nepoznate niekoho? Dakujem🙂

lili1985
16. aug 2015

@katkaklac tak to som zvedava aj ja,nakolko rada by som vymenila.

katkaklac
18. aug 2015

@lili1985 asi ziaden dobry pediater🙂 v nasom okoli....... a ak sa mozem spytat kde teraz chodite? Zvazovala som aj polikliniku Ruzinov ale tam vraj nie,tak potom neviem.

lili1985
18. aug 2015

@katkaklac my chodime na Teslovu,MUDr.Horakova

el2
30. sep 2015

ahojte, viete mi poradit dobreho pediatra v lokalite BA Stare mesto, prosim?

vejavanikova
1. feb 2016

Ahojte mamicky. Potrebujem poradit dobreho detskeho lekara v okoli Miloslavova. Ci uz v Bratislave alebo v okolitych castiach. Hlavne nech ma zvlast poradne pre deti. Nedava hned ATB a je ludsky. Dakujem za rady.

tatino1
17. feb 2016

Mudr. Foltinovu vobec neodporucam, nakolko sme k nej chodili s dvomi detmi 3 roky a sklamala nasu doveru na celej ciare... 😢 CRP detom nerobila, ked bolo potrebne, vraj nic neukaze, a ked uz bol z toho zapal priedusiek tak CRP uz je nepotrebne.. Pokial si neplatite rocne poplatky ako VIP pacient, tak ste na druhej kolaji a tak sa ku vam aj bude pani doktorka Foltinova aj spravat... Ked sa konecne po dlhom cakani prebojujete dovnutra ambulancie, tak vas necha s rozbalenym babom cakat, lebo ma na linke telefonat od VIP pacienta. Ordinacne hodiny su kratke a neadekvatne poctu pacientov. Preto neodporucam, my sme boli nuteni zmenit pani doktorku!

katus69
17. apr 2016

Neviete kde odisla Mudr.Jana Raskova? Robila v centrali-detska dr

sonam
10. máj 2016

@katus69 Odisla do Dunajskej Luznej. Aj my sme k nej chodili v Procare a dnes som bola u nej pre papier, aby jej z Procare zaslali karty deti, budeme chodit k nej do Luznej.

katus69
10. máj 2016

@sonam a berie este pacientov? Sestricka je tiez ta ista?a plati sa u nej nejaky rocny poplatok? Pruser je ze v procare mame vybornu alergologicku inak to tam za nic nestoji

vejavanikova
13. máj 2016

@katus69 isto berie. Dnes som s nou telefonovala a bez problemov nas vzala

kent
14. jún 2016

@vejavanikova
mozes mi dať na Raškovu nejaky kontakt?

vejavanikova
14. jún 2016

@kent 0903428901 cislo do ambulancie doktorke Raškovej

sonam
15. jún 2016

Pardon, chodim sem malo, az teraz som si vsimla. Kazdopadne bola som tam minuly tyzden a berie este novych pacientov.

agira
17. jún 2016

@el2 dostala si nejaku odpoved? lebo aj my hladame :(

andrejta
17. jún 2016

@tatino1 a ku komu ste sli of Foltynovej?

ema0408
11. júl 2016

Ahojte. Prosím poradte dobrého pediatra v okoli Karlovka, Dubravka, Lamač, Kramáre. Dakujem

andrejta
11. júl 2016

@ema0408 to by som aj ja rada vedela o takom

ema0408
18. júl 2016

Máte niekto skúsenost s p. Doktorkou Evou Prokopovou na Družbe? Dakujem

zuzfen
28. júl 2016

Ahojte, mate dobre skusenosti s doktorkou Raskovou? v septembri sa nam narodi prve babo, takze zhaname dobru pediatricku. Dakujem za info...

katus69
29. júl 2016

@zuzfen ano name.od narodenia do dcerinych 4-odisla z procare.boli sme velmi spokojni aj ked je trochu svojska a zo zaciatku som Sa aj bala niekedy spytat na nejake veci Bo vedela tak cost odbit.ale odbornicka velka, dosledna

katus69
29. júl 2016

@zuzfen preto sme k jej ach chceli opat IST ked sme zistili ze odisla akurat name zatial predplateny program tak prejdeme neskor

zuzfen
29. júl 2016

@katus69 dakujem 😉

el2
13. sep 2016

@agira bohuzial nedostala.. A nakoniec sme malu prihlasili k mudr. Bartekovej, ktora ma super referencie. Je sice v petrzke, ale aspon tam vzdy bez problemov zaparkujeme. Tak som vzdala stare mesto.

agira
21. sep 2016

@el2 dakujem. nechaoem ako moze byt taky nedostatok pediatrov 😡😡😡

martahric
9. nov 2016

Viete mi poradit dobru pediatricku nove mesto? Bola som prvy krat u Sufliarskej a uplne ma zvozila za to ze maly este nema poistenie, a ze jej to poistovna z mojho nepreplati...

andrejta
9. nov 2016

@martahric ako ze nema zdravotne poistenie? Nasmu to vybavil tato este kym sme boli v porodnici

katriona1
9. nov 2016

@martahric myslím, že do 1 měsíce to hradí pojištovna z tvého pojištění a potom už musí mít dítě svojí kartičku

martahric
10. nov 2016

Podla zakona mame na to 60 dni, ale jedine Co lekarku zaujimalo bolo poistenie a to este na mna nakricala a ze Aby som nechcela, Aby bola vulgarna. Vrchol Pristup. Prosim surne potrebujem pediatra Nove mesto, ruzinov, stare mesto. Odporucili might Adriana Borosova. Niekto nejake recenzie.?