Pediater - detský lekár Bratislava. Poraďte

maaja
8. jan 2007

Ahojte maminky, chcem sa spýtať - koncom marca sa mi narodí bábetko a neviem si rady s výberom pediatra. Viete poradiť / odporučiť ? Zaujíma ma Bratislava. Pozná niektorá Mediferu ? A čo Ružinov ? Dakujeeeeem 🙂

naky
14. okt 2012

Pozna niekto MUDr. Beatu Kartousovu v Lamaci? mame to kusok od domu, tak ju zvazujem, len nic o nej neviem, ma niekto skusenosti?
Pripadne iny pediater v Lamaci?

syslica
14. okt 2012

@naky V Lamači ordinuje aj Dr. Ďurmanová, dochádzajú za ňou aj mamy z okolia a ešte som nepočula zlé referencie.

bubulik22
14. okt 2012

@beruska.zuzanka v Rusovciach je len jedna pediatricka dr. Krempazska, ja tiez cakam babo a som z Rusoviec tak riesim nejaku lekarku pre maleho ale k nej ist nechcem, ma mozno cez 70 rokoc, mala este mojho muza ked bol babatko a chodi k nej kamoska, ale moc spokojna nie je.

kathynka
14. okt 2012

@beruska.zuzanka zuzi, a na vysehradsku nechces? tam su dobre doktorky zahradnikova a medzihorska...a ked povies, ze mas poznas, tak mas vyhrate 🙂

beruska.zuzanka
14. okt 2012

@bubulik22
@kathynka baby, vďaka, už sme prihlásené na Fedinke v detskej ambulancii Veverička u MUDr. Goldenberg 😉

bubulik22
14. okt 2012

@beruska.zuzanka a spokojna si? zvazovala som fedinku, na mudr. Goldenberg som tiez pocula chvalu, pride aj domov ked sa babatko narodi? aj do Rusoviec?

beruska.zuzanka
14. okt 2012

@bubulik22 to, či príde domov neviem, my máme už "veľkú" dcérku, nejako starostlivosť neviem zatiaľ posúdiť, nič extra sme zatiaľ nepodstúpili, tento týždeň ideme na odbery a vyšetrenie pred operáciou, predškôlkársku a aj trojročnú preliadku, tak potom budem múdrejšia 😉 ale má milú sestričku, veľmi rýchlo komunikujú cez mail aj mobilom, nie je problém sa pekne rozumne doodnúť, má peknú ambulanciu, nepôsobí stroho sterilne.... tak dám vedieť budúci týždeň 😉

bubulik22
14. okt 2012

@beruska.zuzanka o.k. vdaka 😉

weronika187
14. jan 2013

Maminky, nechodite niektora s detickami do Procare? Hladame nejaku dobru pediatricku/pediatra, kde by sme necakali hodiny v cakarni s chorymi detickami...Resp. ak mi viete nejaku dobru odporucit, kludne aj v centre mesta? Za kazdy tip budem vdacna 🙂

rave
28. jan 2013

ahojte, neviete poradit, ktoru pediatricku si v Medifere vybrat? Pani Dr. Linkayovu alebo Dr. Sanitrovú? Dakujem za pomoc

azmuk
4. feb 2013

Viete poradit dobreho pediatra v BA-Stare mesto? Dakujem

luc771
16. feb 2013

@rave Neviem ci sa este rozhodujete ale my mame Linkayouvu a sme spokojni, predtym sme boli v Procare na Betliarskej a to bolo uplne zleee,,,

luc771
16. feb 2013

@azmuk napr. Medifera na Sturovej, dr. Linkayova 😉

azmuk
16. feb 2013

@luc771 dakujem, stale sa rozhodujeme.

zulusa
16. feb 2013

My máme dobrú skúsenosť s Mudr. Antošovou, ordinaciu ma na Stromovej, na Kramaroch oproti Detskej fakultnej nem. Objednáva na čas, nikdy sme nečakali ani nestretli žiadne choré dieťa v čakárni. Komunikuje cez mobil, cez mail. Poradi, ale nevnucuje svoje nazory. Robi v ordinacii zadarmo CRP vysetrenie.

petra6484
10. mar 2013

ahojte neviete mi poradit dobreho pediatra v petrzalke ? mam syna ktory je sem tam problemovi zo zdravotnym stavom , a keby nemal problemi tak jeho terajsia pediatricka je uplne uzasna , no stym ze je chorlavy mam znej pocit akoby sme ju uz otravovali a na vsetko povie ze to nic nieje a ze treba cakat , ze to prejde a podobne , tak by som potrebovala odporucanie od nejakej mamicky ktora riesila zdravotne problemi u pediatra budem velmi vdacna za odporucanie

cleona
3. jún 2013

Ahojte. Neviete mi poradit dobreho detskeho pediatra v BA? Momentalne sa rozhodujem medzi Mudr. Raskovou a Mudr. Linkayovou z Procare. Budem rada ked mi napisete svoje skusenosti s tymito doktorkami a vase odporucania.

pietra
12. jún 2013

@cleona my chodime k doktorke Linkayovej od dcerinho narodenia. Je to doktorka s uzasnym pristupom, perfektne to vie s detmi, je prijemna, mila, vsetko vysvetli, vzdy si najde cas, nikdy som pri nej nemala pocit, ze otravujem alebo zdrzujem. Veci nezlahcuje, dokladne vysetri, ..... Ja ju urcite odporucam. Hoci so samotnym ProCarom spokojna nie som, teda nasla som chyby aj na Medifere, ale odkedy patria pod Procare, je to podla mna horsie 😒 , kvoli doktorke Linkayovej tam ostavame aj nadalej

cleona
12. jún 2013

@pietra Dakujem za názor. Už som bola pevne rozhodnutá pre Dr. Linkayovu ale bolo mi povedané ze vraj uz neberie novych pacientov. Este si to chcem overit. A co sa ti konkretne nepaci na Procare?

petra6484
22. aug 2013

ahojte ja ked mozem odporucit tak doktorku Jagerovu na strecnianskej v poliklinike , je to uzasna lekarka , velmi ustretova nic nezanedba , mali sme predtym inu doktorku ktora bola otrasna stale tvrdila ze malemu nic nieje a nakoniec ked sme od nej odisli a prisli k doktorke jagerovej sme boli odporuceny na vystrenia a mali mal diagnostikovany , reflux, astmu, alergie atd. tak asi tak 🙂

lucusa6969
22. aug 2013

baby a nejaka pediatricka dobra v obalsti Biskupic a Vrakune? Nemate skusenost s Dr. Annou Pisnou?

xlolax80
2. sep 2013

baby a nejaky dobry pediater na poliklinike Tehelnej v Ba-Nove Mesto alebo niekde blizko?

01081975
3. okt 2013

ahojte, prestahovala som sa na Sk. v piatok po 20rokoch pobytu v y
zahranici. prosim o pomoc ako si najst a prihlasit sa u detskeho lekara a najst si lekara. Maly ma 14 mesiacov a narodil sa vo Velkej britanii. Ja som momentalne nezamestnana neviem ci mam vobec narok na matersku, alebo rodicovsky prispevok, aj partner je nezamestnany je Talian. Dakujem za odpovede nevieme odkial zacat.

ellit
4. nov 2013

@zulusa ahoj chcem sa ta opytat aky ma pristup k antibiotickej liecbe?

zuzkat1
4. nov 2013

@petra6484 to fakt? My sme u gibalovej...a jagerova zvykne zastupovat. Raz sme u nej boli...nikdy viac..

zulusa
4. nov 2013

@ellit Ahoj, mám 2,5 ročného syna, ešte antibiotiká nebral, chorý nebýva. Keď sme prišli s tým, že kašlal, alebo mal sople robila nám vyšetrenie CRP (z kvapky krvi na zistenie zápalu). Čiže na virózu atb u nej nedostanete. Prípadne iba lokálne Pamycon do nosa. Ja dbám na zdravý životný štýl a som odporcom nadužívania akýchkoľvek liekov a nikdy som nemala problém. Lekárka s nami diskutuje, odporučí postup, ale do ničoho nás nenútila.

greka
4. nov 2013

@azmuk MUDR. Šimovičova na Mytnej. je skvela! a nenaraduje za kadym antibiotika.

greka
4. nov 2013

@xlolax80 no Tehelnu = nikde viac. Sme mali Gaborovu = NIKDE viac, susedka chodi tiez na Tehelnu ale k inej = a dieta vnonstop je chore a na vsetko ma antibiotika. takze ziadna Tehelna....

greka
4. nov 2013

@weronika187 ako som pisala MUDR, Šimovičova na tehelnej. objednavka na presny cas stoji 10 eur a este sa mi nestalo abz aspon 1 min som cakala. vzdy presne a na cas. a istotne nedostanete za kadzm len a len antibiotika. odporucam. max. spokojnost.

greka
4. nov 2013

@petra6484 sorry ale diagnoza reflux a alergia = je to ta diagnoza, ktoru da hociktory doktor pokial nevie co je dietatu... hlavne ta alergia = tu v poslednej dobe ma pridelene kazde druhe dieta... /moje dieta je to prve 🙂 /...