Pediater - detský lekár Bratislava. Poraďte

maaja
8. jan 2007

Ahojte maminky, chcem sa spýtať - koncom marca sa mi narodí bábetko a neviem si rady s výberom pediatra. Viete poradiť / odporučiť ? Zaujíma ma Bratislava. Pozná niektorá Mediferu ? A čo Ružinov ? Dakujeeeeem 🙂

petra6484
4. nov 2013

@zuzkat1 mslim ze to je vec nazoru , no ja som snou zatial zle skusenosti nemala a dufam ze to aj tak ostane 🙂 a pritom sme tam pomerne dost casto

zuzkat1
4. nov 2013

@petra6484 Samozrejme kazdy ma ine skusenosti... Len ma to prekvapilo lebo som skor opacne nazory. My sme tam boli s obyc.zabou na jazyku a dala nam milon masticiek-vobec netusila co to je. Ja vtedy tiez nie.dokonca nam zakazala chodi von.kedze sa to nezlepsovalo skor naopak. Sla som k nasej dr a ta hned ze zaba vsetky maste vyhodit a dala daku vodicku o 2dni bolo po zabe a na zakaze vychadzok sa len smiala.

petra6484
4. nov 2013

@zuzkat1 fuha tak to som pomerne prekvapena nakolko som tam bola z malim uz z viacerimi diagnozami a vzdy vedela o com hovori a mala aj pravdu nakolko ja si zistujem ked mu nejaku diagnozu stanovi a plus som zdravotnik tak to mam chorobu z povolania , tak myslim ze je dolezite ze vy ste spokojny zo svojou a ja zo svojou :D

zuzkat1
4. nov 2013

@petra6484 Ved mozno mala len zly den...

lucique29
26. nov 2013

Baby poradte detskeho gynekologa, ktory spada pod oblast Ruzinov.. Dcerka ma 2mes. a ma synechiu vulvy. (Zrasteny vchod do posvy) Mali ste uz skusenost niektora s timto ?

simi12345
26. nov 2013

Ahojte 🙂
Hľadám si detskú lekárku pre svoje dieťa niekde v Bratislave (Ružinov, Staré mesto - najbližšie môjmu bydlisku) - žiaľ nakoľko tu bývam len veľmi krátko a nemám tu trvalé ani prechodné bydlisko, nikoho tu nepoznám. Vedeli by ste mi prosím niekoho milého a odborne spôsobilého poradiť??? ...

viktoria12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalieperez
6. apr 2014

@simi12345 ahoj, našla si niekoho? tiež by som potrebovala a nemám v ba trvalý pobyt..

slniecko49
1. aug 2014

ahojte poradi niekto dobreho pediatra na strečnianskej v BA petržalke?????

1evelin
17. aug 2014

Ahojte, hladam detskeho pediatra. Som z Petrzalky a podla obvodu by som mala patrit k mudr Beklemdzieovej. Na lekar.sk nema dobre hodnotenie. Mate s nou niektora skusenosti pripadne neviete ci by ma zobrala aj ina detska lekarka z polikliniky sustekova napriek tomu ze nepatrim do jej obvodu pripadne odporucenie na nejakeho dobreho pediatra co prijima nove deticky? Dakujem za pomoc

missa123
19. okt 2014

Ahojky,zaujíma ma doktorka Borošová na poliklinike Mytna ake máte skusenosti a či má sestričku,ked nie ako to sama zvlada?
Mate niekto skusenosti s doktorkou Rapošovou tiez ordinuje na poliklinike Mytna.

dakujem za odpoved.

lulu883
20. nov 2014

@missa123
Ahoj, chcela by som sa Ta opytat, ci si si vybrala jednu z MUDr. Borošovú alebo Rapošovú z Mýtnej? Termín sa mi blíži a chcela bvy som sa rozhodnúť podľa aktuálnych info. Ďakujem pekne.

missa123
21. nov 2014

ahoj,nakoniec som sa rozhodla pre Rapošovu z Mytnej.Objednala som sa telefonicky a sestricka bola velmi ustretova a prijemna.

lulu883
24. nov 2014

@missa123 Dakujem, zial Mudr. Raposova, uz tento rok vraj neberie novych pacientov, je na lieceni, tak ja to skusim u Borosovej a uvidim...

rozinkaaaa
9. dec 2014

prosim viete mi niekto napisat nejake referencie na MUDr. Cajku, MUDr. Feriancovu alebo MUDr. Jantákovú - budem velmi vdacna za akukolvek odpoved🙂

299a
20. dec 2014

t

freefamme
11. feb 2015

@slniecko49 uz ste isto nasli, ale pre niekoho ineho mozno - my chodime k p. patricii Goldenberg na Fedinovu a sme velmi spokojni. Lekarka aj sestricka su kompetentne, mile, rychle a moderne. Nemenili by sme!

barbade
2. apr 2015

My sme chodili k Dr Borosovej, no ako relativne ''uzkostlivi'' rodicia (maly patril k detom s prisernymi kolikami) sme sa u nej necitili uplne OK, lebo po istom case som mala pocit ze vsetko totalne bagatelizuje. Inak je mila a prijemna, ale bez sestricky je to cele trochu viac akoby chaoticke. No nemohla by som ju neodporucat, urite mnohym ludom sadne.

Ja by som potrebovala poradit pediatricku v Petrzalke, idealne Strecnianska/Sustekova (aj ked tam su vraj uz naozaj len 'matrony'') , choidme k Medzihorskej ale ked ma po druhej navsteve so synom v tom istom tyzdni poslala domov ze nech mu dam Mucosolvan a na druhy den na pohotovosti potvrdeny zapal pluc, celkom som stratila chut pokracovat.
Kto teda este z tych naozaj sikovnych v petrzalke berie novych pacientov? Dakujem!

arepkoi
15. apr 2015

@freefamme
mozem sa opytat ako to prebieha u mudr. goldenberg ?
objednavas sa dako mailom alebo staci prist ?
cakas v jednej cakarni s chorymi detickami s novorodencom ?
mava vela deticiek, ze aka je cca cakacia doba ?
robi konzultacie aj mailom ?
dakujem pekne

freefamme
15. apr 2015

@arepkoi obhednavam sa mailom, na poradnu ma vyhradene speci hodiny kam chori nechodia (teraz ked sa zmenil zakon o poplatkoch, neviem, ako bude s prednostnym zerminom ked budeme chori - asi nijako), cakacie doby su v pohode, mailom mi poradi sestricka vzdy, lekarka poskytuje aj svoje cislo (opat, za poplatok, neviem, ci to este plati).

dollynkaa
16. apr 2015

@arepkoi aj ja chodim goldenberg a super.vsetko cez mail.poradne su v jeden den objednavky cize necakas s chorymi na tom si vzdy dali zalezat.aj mimo poradne ked som prisla a bola este malinka zobrala nas vzdy dnu radsej

sbear
23. máj 2015

Mudr. Katarínu Jantákovú neodporúčam. Je platená a každú jednu návštevu nás nútila do očkovania a hneď nás aj nahlásila. Syn bol ešte bábatko. Dala nám vždy kopu receptov na rôzne chemikálie z lekárne fuj. A to len preto, lebo syn mal seboreu na hlave. Úplne odmieta iné názory aj so sestričkou. Na seboreu mám prírodný arganový ojej, alebo kokosový. Nie, to ona vôbec neuznáva. Neviem aké sú iné pediatričky, pretože len prvý rok sa tam chodí ako na klavír. Druhý rok už len raz za pol roka. Takže sme u novej zatiaľ neboli.

zuzole
23. máj 2015

S Mudr. Jantakovou mam taku istu skusenost

poiu
29. máj 2015

Ahojte,
potrebovala by som poradiť. V lete sa sťahujeme do Mostu pri Bratislave a potrebujem pre syna nejakého dobrého pediatra. Keďže ordinačné hodiny lekárky v Moste ma úplne odradili, potrebovala by som v prvom rade dobrú pediatričku, ak by sa dalo blízko Mostu pri Bratislave. Za akékoľvek info budem veľmi vďačná.

xlolax80
13. júl 2015

Kocky, nemate tip na dobreho pediatra v ba - nove mesto?momentalne chodime k jednej na tehelnu, zle nie som velmi spokojna. Za kazdy tip budem velmi povdacna

eetynka
16. júl 2015

Ahojte, pristahovali sme sa do Stupavy a v septembri cakame babo. Prosim, viete mi odporucit nejakeho dobreho pediatra v Stupave alebo na Kramaroch (to bude asi najpraktickejsie)? Dakujem za tipi

bembulka
20. júl 2015

@missa123 ahoj chcem sa spytat ci nahodou neviete ci momentalne Mudr.Raposova nema dovolenku,neviem sa jej dovolat a potrebujem ist s malym na vysetrenie? Dakujem

sasa1983
20. júl 2015

@bembulka dobre rano, ano ma dovolenku, zastupuje daka Dr. Broschova, ci ako..

bembulka
20. júl 2015

@sasa1983 dakujem a neviete dokedy?

sasa1983
20. júl 2015

@bembulka neviem spominala ze 2tyzdne a potom tu je a potom ide znova na dovolenku, ale to bolo este v juni a neviem odkedy sa jej to datuje...