Pediater - detský lekár Bratislava. Poraďte

maaja
8. jan 2007

Ahojte maminky, chcem sa spýtať - koncom marca sa mi narodí bábetko a neviem si rady s výberom pediatra. Viete poradiť / odporučiť ? Zaujíma ma Bratislava. Pozná niektorá Mediferu ? A čo Ružinov ? Dakujeeeeem 🙂

pietra
27. mar 2010

rainee, dakujem, ale procare eeeee 😒 a medissimo vyzera sice dobre, ale to je az velmi drahe, 30€ za kazdu navstevu a to tam este nie su pripadne odbery a podobne

given
28. mar 2010

Sunsjuzi, my sme tiez chodili k Smetanovej a tiez nam skoncila doba, na ktoru sme mali zaplatene, ale stihli sme este jednu poradnu s Krupcovou. Prvy dojem celkom fajn, sice tam bola len druhy den, este trosku dezorientovana, co je kde, no ale podla mna moze byt. Je taka starsia, hovorila, ze ma maleho vnucika. Takze sme si zaplatili na dalsi rok.

nhg79
7. apr 2010

Medifera??? Nikdy viac! Vraj nadstandardna polilklinika a na detske oddelenie ide strme schodisko, s kocikom sa neda prejst cez dvoje dvere, su totiz starodavne dvojkridlove, treba si to vzdy otvorit 😝 Parkovanie drahe min. za 2eura na hodinu a potom este slapat kus pesi! A Dr. Belanová, velmi nemila osoba, mozno odbornik ale pristup komunisticky direktivny, dieta sa jej hned od dveri boji a ockuju zasadne poleziacky jak na muciarni. Urcite im dalsi rok poplatok nezaplatim!!!
Vrelo neodporucam ani polikliniku, ani doktorku!

pietra
7. apr 2010

nhg, schodisko sice strme je, ale za to oni nemozu, to pamiatkari im ho nedovolili prestavat. Pri kociku zalezi, aky mas, my s jednym tiez neprejdeme, ale vzdy nam isli tie dvere otvorit oni, ked videli, ze ideme s kocikom.
S dr. Belanovou skusenost nemam, ale nemala som pocit, zeby sa jej deti bali.
A moje deti ockovali aj poleziacky, aj mne na rukach, dcera sa k doktorke dokonca tesi 😀 Takze prirovnavat to k muciarni a podobne su podla mna trochu silne slova 😉

stacinka
22. apr 2010

Je niekde na Racianskom myte detska doktorka, ci je az na Mytnej? Mate skusenosti s lekarmi na Mytnej? Babatko sa ma o mesiac narodit a ja zatial nemam vybraneho pediatra:(

sisaha
22. apr 2010

stacinka, ja chodim k MUDr. Borošovej na Mytnej. Je veľmi milá k detičkám a dobre sa s ňou spolupracuje. na webe, keď zadáš jej meno do googlu ti vyhodí adresu aj s kontaktom. Kľudne sa jej ozvi. Myslím, že nových pacientov berie.

vivianaba
12. máj 2010

Ahojte, viete mi niekto odporucit pediatra v Ruzinovskej poliklinike, prip. niekde v okoli Zahradnickej, Dulovho namestia (viem ze Procare je na Daxnerovom), Mileticovej?

Vraj v Ruzinove su 2 ale co som o nich pocula tak nic moc pristup, potrebujem vsak viac referencii. Dakujem!

baka13
26. máj 2010

Ahojte.Má niektorá z Vás skúsenosti s MUDr. Karolínou Záhradnikovou?

darja20
28. máj 2010

ahojte kocky, dnes som bola nahlasit maleho k pediatrovi, vybrali sme mudr. ciganovu na zaporozskej, vrelo odporucam, ak sa neviete rozhodnut, koho. velmi mila, vsetko mi vysvetlila, ma milucku sestricku a peknu ordinaciu, takze urcite stoji za to! 😵

lenka23
7. jún 2010

ahojte, vie mi prosím niekto poradit dobrého pediatra na Fedinovej v Petžalke?

anina18
15. jún 2010

Ahoj lenka 23,
na Fedinovej ti neviem poradit, my byvame na Vilovej pri Matadorke, ale je mozem odporucit Dr. Antošovu na Kramaroch. Ma velmi dobre zariadenu ambulanciu, objednava len na cas, je velmi milá a skúsená. Neordinuje antibiotika len keď je to to nutné.

Anina

izabelkak
5. júl 2010

Ahojky, prosím viete doporučiť Dr. v procare, BA ktorý berie nových pacientov? bývame v petržalke ale čo som pozerala na nete tak tam procaer nemá pediatra....

karmelka77
5. júl 2010

@izabelkak jedina ktora brala je na Daxnerovom nam. Dr. Krupcova

susan007
5. júl 2010

@lenka23 ahoj lenka my chodime na Fedinovej k dr. Slezakovej a vrelo odporucam 🙂) je fakt super, mila, na poradnu objednava presne na cas necakame vobec a vsetko ochotne vysvetli a pomoze 🙂

izabelkak
5. júl 2010

@karmelka77 dík za info a Ty k nej chodíš? nevie mi niekto dať pls. referencie?

izabelkak
6. júl 2010

tak pre info, na daxnerovom berú do procaru dieťa len ak sú obaja rodičia klientmi ☹ tak počítam že na prievozskej to bude tak dajako podobne 😖 chjo kde teda nájsť pediatra ktorý sa nebude tváriť že ho obťažujem, komunikovať so mnou ako s poslednou chudinou 🤐 😔

karmelka77
6. júl 2010

@izabelkak ano my k nej chodime, ale tiez s tym bol problem, az po "kriku" sa to dalo, tiez tam musime byt obidvaja s manzelom, ale sme aj boli tak to nejak nevadilo..no maju plno preto to tak robia, nemaju dost lekarov a je vela deti. Na Betliarskej ma byt detska lekarka, ale az ked ju najdu. Zatial co sa jej tyka v pohode, mam pocit ze ona je stara skola, urcite nie je novodoba lekarka a urcite neriesi vsetko tak ako novodobe mamicky, co sa mi u nej paci, lebo ina lekarka by uz stresovala, moj maly totiz spava sam v izbe od 2.mesiaca a spava na brusku...nekojim lebo nemam mlieko a nastastie z toho nic nerobi. Neviem citala som na nu ze na vsetko hned dava antibiotika, ale neviem - dnes je taka doba ze kazdy sa tvari ze chemia nie...a tak to potom vyzera...my sme ako vyrastali a sme tu...pre dieta je najlepsie byt u jednej doktorky od narodenia a nie mu ich stale menit, aj ked tazko dnes niekoho dobreho najst. Tu aspon nemusis cakat a mne sa stalo ze ked maly chytil na zaciatku zabu sama isla do lekarne po mojom telefonate vybavit mu jeden liecik ktorym sme mu to potierali a za 3 dni bol pokoj...takze asi tak

izabelkak
6. júl 2010

aha tak to možno počkám na tú Betliarsku, len ktovie kolko to može trvať?....

mbrnakova
21. júl 2010

Ahojte, chcela by som sa spýtať, do týždňa sa nám narodí chlapček a nejak som p ozabudla na vybavenie pediatra, viete mi odporučiť niekoho pri Poluse? BA - Nové mesto.

ďakujem veľmi pekne.

Mirka

sofia27
23. júl 2010

Ahojte, nemate niekto skusenost s detskymi lekarkami na Lotysskej v podunajskych? Mudr. Pisna a Mudr. Hudecova, ktora je lepsia, aky maju pristup? Dakujem 🙂

miluska.h
23. júl 2010

@sofia27 s Mudr.Pisnou nemam dobre skusenosti. po prvych troch poradniach sme od nej odisli. je sice mila, ale podla mna vysetreniu sa nevenuje dostatocne. nas dokonca ani neinformovala o vingantole.... keby som to dopredu nemala nastudovane, tak malemu vigantol nedavam...

lenocka84
24. júl 2010

ahojte, ma tu niekto skusenost s dr. Dzuppovou v ruzinove, na babuskovej?
dakujem

domeli
24. júl 2010

Aj ja mám otázočku, vlastne dve-tri:
1. chodí niekto k MUDr. I. Kajtorovej na Fedinovu 9 v Petržalke? Aké máte s ňou skúsenosti?
2. viete poradiť dobrého pediatra v Ružinove?
Ďakujem.

karaoke09
17. aug 2010

Ahojte, trosku posuniem tuto temu, kedze na posledne otazky nikto nereagoval a tiez by som potrebovala nejake info, pripadne odporucanie na pediatra bud v novom meste / napr. na mytnej alebo ine (nic tu nepoznam), alebo v ruzinove.. napr. MUDr. Dzuppova, ktora je spominana vyssie
dakujeeem

byggyt
17. aug 2010

@vivianaba ja odporúčam Mudr. Dzurillovú na Martinčekovej 2 je to kúsok od Miletičovej, je dobrá odborníčka aj prístup má super

karaoke09
18. aug 2010

@byggyt dakujem za odpoved.. Nevies mi prosim povedat, ci chodi na prve vysetrenie k novorodencovi aj domov a ci posktuje konzultacie aj cez telefon? v info o ambulancii to nema uvedene..
dik

lucia39
18. aug 2010

Ahojte my chodíme Dr. Šaškovej na Fedinovej ulici, je super a došla až k nám domov pri narodení malej. Dokonca som k nej chodila ešte ja ako malá 😀 . Je non-stop na telefone, keď niečo potrebujem neni problém jej zavolať.
Odporúčam ak nemáte vybranú doktorku

byggyt
18. aug 2010

@karaoke09 ku nám prišla prvý krát neviem či je to tým že mám ambulanciu asi 50 metrov od domu 🙂 , ale podla mňa asi chodí, a keď potrebuješ info po telefóne myslím že ťa neodmietne inak mne sa zdá že konzultuje aj cez mail a čo mňa velmi milo prekvapilo moja malá keď mala 2 mesiace tak ochorela mala obštrukčnú bronchitídu a pani doktorka prišla večer o 21:30 z domu ku nám aby ju skontrolovala 😉

bonsai1
20. aug 2010

ahojte, chcela by som sa opýtať či MUDr. Pišná ordinuje v nejakej nemocnici,alebo má len nejakú svoju malú ambulanciu?? zaujíma ma to hlavne ak by boli potrebné nejaké vyšetrenia,že kam detičky posiela???

Ďakujem

claudinka
21. aug 2010

@bonsai1 myslis tu doktorku z biskupic ci vrakune? mne sa mari, ze ma plno.. 😒