Pediater - detský lekár Bratislava. Poraďte

maaja
8. jan 2007

Ahojte maminky, chcem sa spýtať - koncom marca sa mi narodí bábetko a neviem si rady s výberom pediatra. Viete poradiť / odporučiť ? Zaujíma ma Bratislava. Pozná niektorá Mediferu ? A čo Ružinov ? Dakujeeeeem 🙂

vladikaw
17. feb 2012

@strihalka ahoj, my chodime na Zaporozsku k doktorke Viere Ciganovej, zatial sme velmi spokojni, komunikujeme aj cez sms, odpoveda na ne, prva navsteva bola u nas doma, vzdy nas objedna tak, aby sme v cakarni neboli s inymi chorymi detmi, maximalne sme boli s 3 babatkami v cakarni naraz, vacsinou cakame tak cca 20 min, aj sestricka je super, doktorka nam vzdy vycerpavajuco odpovie na vsetky nase otazky, ukludnila nas, ked sme mali spociatku trosku problemy s kojenim, resp, nepriberanim, zatial len same plusy na nu mame 🙂

danculka24
27. feb 2012

Ahojte kocky, viete mi odporučit dobru pediatricku v Petrzalke na Rovniankovej ?

purple
15. mar 2012

Ahojte, vedeli by ste mi prosim dat referencie na MUDr. Karolinu Zahradnikovu (vysehradska,petrzalka) ako ste s nou spokojne? Vdaka.

katuuska
15. mar 2012

@zuzanka303 my byvame na Raketovej a mame MUDr. Dzuppovu na Papradovej, vacsinou k nej chodievam peso, za 20 min som tam 🙂 a sme s nou velmi spojoni 😉

katuuska
15. mar 2012

@zuzanka303 och ja som si az teraz datum vsimla 😀 akoby som nic nenapisla 😀 😀 😀

tetapetra
19. mar 2012

@katuuska ahoj, o mesiac budem mat babatko a pozerala som si stranku Mudr. Dzuppovej, zda sa mi byt fajn a ako citam aj vam vyhovuje. Nevies nahodou ci beru aj nove deti? a kde sa chodi na kontrolu s nozkami?

katuuska
19. mar 2012

@tetapetra no neviem ako je na tom s novymi, lebo kamoske sa narodilo v oktobri a nezobrala ich...v kazdom pripade treba skusit volat 😉 tu je na nu kontakt http://www.mojalekarka.sk/?id=ordinacne_hodiny, na kontrolu s nozickami sme boli na Teslovej, MUDr. Kusin toto je jeho stranka- http://www.ortotop.sk/ sice sa u nho plati ale kedze sme tam boli len raz tak to bolo ok 😉 inak dobra detska je aj Macuchova, alebo MUDr. Hrachova- ona tusim berie aj novych 😉 http://www.detskylekarbratislava.sk/ tak hadam som pomohla 😉

tetapetra
19. mar 2012

@katuuska dakujem 😉

ildici12
19. mar 2012

@hanulka_k ahoj my chodime ku grmanovej a myslism ze je super. dokonca ti zadarmo da aj svoje cislo a v pripade potreby jej mozes zavolat, samozrejem ak ide o nieco vazne. no je velmi mila, aj sestricka, boli sme tam asi 5x doteraz a uz nas poznaju. raz sme boli chore, vtedy nam odporucila libernar kvapky a vitamin c. takze ja by som ti ju odporucila, aj ta cakaren vyzera normalne

mandy552
19. mar 2012

@tetapetra ahoj, aj my chodime k MUDr. Dzuppovej a podla mna berie aj nove deti ... staci cinknut ... je velmi mila a ochotna 😉 na kontrolu s nozickami posiela na ortopediu na Tehelnu 26

tetapetra
20. mar 2012

@mandy552 idem cinknut a uvidim. Vdaka za echo 😉

tetapetra
20. mar 2012

@mandy552 tak aj my pojdeme k Mudr. Dzuppovej 🙂, volala som jej a vezme nas 😀

mandy552
20. mar 2012

@tetapetra super, budete tam s drobcom spokojni 😉

madisonb
27. apr 2012

Ahojte, aj ja by som potrebovala poradiť dobrú detskú lekárku v Petržalke - ideálne by bolo niekde blízko Smolenickej. Rozmýšľame nad Dr. Záhradníkovou, len škoda, že sa presťahovala na Vyšehradskú - nemáte na ňu niekto referencie ?

xlucia
27. apr 2012

@madisonb chodime k nej. je v principe fajn, ale ma vela deti. opytaj sa konkretne

madisonb
27. apr 2012

@xlucia veľa detí znamená, že sa dlho čaká, alebo že bez objednania (za príplatok) nie je šanca sa k nej dostať ?

Rada by som chodila k milej pani doktorke, ktorej nebudú vadiť moje občas hlúpe otázky a všetko mi pekne vysvetlí ... dlho sa nenačakáme a samozrejme zdravých pacientov na poradňu nebude miešať s chorými. Ani trochu nie som náročná, ja viem 🙂 No len kde takú doktorku nájsť? 😒

xlucia
27. apr 2012

@madisonb caka sa tak do hodiny. u nej sa neda objednat v ramci ordinacnych hodin. ak prides po prvom navale rano okolo tej pol desiatej ide to rychlejsie. na otazky odoveda, cez poradnu neberie chorych.

madisonb
28. apr 2012

@xlucia ďakujem za info 🙂 pochopila som to správne, že u nej nefunguje niečo také ako objednanie sa na konkrétny čas? Prípadne niektorí lekári majú prednostné objednanie - za príplatok ťa zoberú do 15 minút. Ozaj a ešte na poradňu si detičky objednáva na konkrétny čas, alebo je na mne kedy (v rámci hodín poradne) prídem a musím čakať?

xlucia
29. apr 2012

@madisonb na konkretny cas sa neda objednat,jedine mimo ordinacnych hodin.
poradnu si riadi sestricka. v tomto pripade su deti objednane na urcity cas, vacinou po desiatich minutach

gretocka
29. apr 2012

chcem sem napisat pozitivnu referenciu na MUDr. Dancovu - Bulharska, Trnavka. Keby sme sa z BA neodstahovali, nemenila by som ju. Na poradni ma vzdy podporila, poradila, nikdy som nemala pocit, ze som polozila zlu otazku, na vsetko mi odpovedala milo, poradne objednavali na urcity cas, ked sme tam dosli, vacsinou sme do 15-20 minut boli vybaveni, Viac ako tri maminy sme sa tam nikdy nestretli a "odsypalo" to, kym bola jedna vo vnutri, druha si babo uz vyzliekla, odvazila, pomerala a takto to kolovalo.
Ked mala podozrenie, vypisala papier na odborne vysetrenie, pocas navstevy komunikovala okrem mna aj s malym, chvalila ho, prihovarala sa mu.
Mala som v nej podporu a istotu a som jej za to velmi vdacna.

madisonb
1. máj 2012

@xlucia ešte raz vďaka za info 🙂 zajtra jej teda skúsim zavolať, či nás bude ochotná zobrať. 🙂

madisonb
2. máj 2012

tak dnes som volala Dr. Záhradníkovej a povedali mi, že už majú strašne veľa pacientov a nezvládajú to, tak sme predbežne prihlásili našu malú k Dr. Hlavačikovej. Nepozná ju niekto? Sestrička bola veľmi milá, tak snáď to bude v pohode 🙂

andreaandy
2. jún 2012

Ahojte, mozete mi prosim vas poradit, alebo odporucit detskeho lekara v Bratislave v Krasnanoch-Raca. Pomaly sa mi to blizi.... dakujem

andreaandy
2. jún 2012

@madisonb ja zhanam dobru detsku lekarku v Raci-Krasnany, pri tej prilezitosti sa mi odporucala lekarka v Petrzalke Mudr. Patricia Goldenberg, vraj ma aj dobru sestricku....posielam link na jej web: http://www.patricia.sk/...pre mna je to trochu od ruky.

madisonb
5. jún 2012

@andreaandy ďakujem 🙂 už sme sa prihlásili k Dr. Hlavačikovej, zajtra sa ideme očkovať. Bola veľmi milá a ústretová počas našej prvej návštevy. len ma prekvapilo, že nás presviedčala na očkovanie proti rotavírusom 😖 no ale čo už 😅

iwesska
28. jún 2012

Baby, chodite niektora k Dr. Zahradnikovej a odmietli ste niektore z povinnych ockovani? Chcela by som vediet ako to u nej v tomto pripade chodi.

beruska.zuzanka
19. sep 2012

Ahojte kočky, zháňam pediatra v Rusovciach, prípadne niekde v Petržalke čo najbližšie na smer Jarovce, tam sa totiž sťahujeme, ďakujem za odporúčania a skúsenosti.

poussin
12. okt 2012

@ildici12 ahoj aj ja uvazujem o MUDr. Grmanovej este stale ste spokojni?

ildici12
12. okt 2012

ano velmi 🙂

ildici12
12. okt 2012

@poussin ano velmi 🙂