Pediater - detský lekár Bratislava. Poraďte

maaja
8. jan 2007

Ahojte maminky, chcem sa spýtať - koncom marca sa mi narodí bábetko a neviem si rady s výberom pediatra. Viete poradiť / odporučiť ? Zaujíma ma Bratislava. Pozná niektorá Mediferu ? A čo Ružinov ? Dakujeeeeem 🙂

natashkaa
25. jan 2011

Ahojte prosim Vas neviete niekto ako sa dovolat MUDr. Dzuppovej? pozerala som si jej cislo na nete asi na 5 roznych strankach a proste ked tam volam nikdy to nedviha...a snazim sa uz tyzden.

zuzka6.6.
8. feb 2011

ahojte babulky, cerstve referencie (r.2010/2011) na dr. slezakovu z fedinovej alebo dr. vrabcovu z rovniankovej???
VELKA VDAKA ZA VSETKY VASE POSTREHY A OCHOTU PODELIT SA SO SKUSENOSTAMI, ak sa da, pripiste odpovede aj na tieto otazky:
> da sa objednat aj na konkretny cas bez extra poplatku?
> su v cakarni oddelene chore deti od zdravych resp. maju tak nastavene ordinacne hodiny?
> vase skusenosti s odbornostou - ako sa venuje babu (podrobnejsia prehliadka ako len vazenie), antibiotika az po CRP, komunikacia
DAKUJEM VOPRED VSETKYM, velmi pomozete.

mimushka20
27. feb 2011

Ahojte, ma niektora skusenosti s Dr.Goldberg z Fedinovej?

jana_rybka
7. mar 2011

Ahojte, ma tu niekto skusenosti s MUDr. Jelenčiakovou (Poliklinika Šustekova)?

vieruna
7. mar 2011

@wvwvw chodime k dr. Zemberovej. Je absolutne skvela. Ale s prvym som sa musela prihlasit v cca 16tt. Zobrali nas LTT. S dvojickami som sa tiez hlasila v 16tt a rovno mi povedala, ze keby sme tam uz jedno dieta nemali, tak nas musia odmietnut. Poplatky hradime len za nadstandarty. (objednanie na zvoleny termin, potvrdenia...) K novonarodenemu babetku pride domov. Pre zdrave deti ma vyhradenu ordinacnu dobu zvlast a okrem ineho je aj homeopatka, co ale ludom vobec nevnucuje.

sonka_d
15. mar 2011

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o pomoc. Hľadám pediatra blízko KRAMÁROV (možno najlepšie priamo v nemocnici) alebo v okolí ŠANCOVEJ. Vedeli by ste mi niekoho odporučiť? Máte s niekym dobrú skúsenosť, viete mi niekoho odporučiť? Som v 36TT, čas poobzerať sa 🙂 Ďakujem pekne! Soňa

siskaa
15. mar 2011

@sonka_d na kramaroch je mudr. antosova, ordinaciu ma na stromovej (v novostavbe na rohu ako sa ide na klenovu, pri zastavke trolejbusov) 🙂

syslica
15. mar 2011

@sonka_d Aj priamo v poliklinike na 3. poschodí je pediatrička, meno ti ale teraz narýchlo nepoviem. My sme na tom jej poschodí pobiehali, lebo je tam aj kožné, má v čakárni hračky a stolík pre deti, aj TV a čakajúci rodičia boli, podľa ich reakcií, spokojní. Skús sa ísť pozrieť 🙂 .

sonka_d
15. mar 2011

Ďakujem baby, skúsim sa tam popozerať a rozhodneme 🙂 pekný večer, Soňa

vandavanda
2. apr 2011

@tanickad ahojte. len k dr. spanikovej - chodila som k nej aj so sestrou ako male deti. fajn, ale presne to iste - vzdy mala v ambulancii minimalne 2 deti naraz a casom mi to bolo ako dospievajucej aj neprijemne. som rozmyslala, ci ju chcem za doktorku pre dcerku. napokon sme isli k dr. ciganovej a zatial sa tomuto rozhodnutiu velmi tesim. citim z nej i zo sestricky ochotu, priatelskost, do nicoho nenutia a nedavno vycitili moju neistotu a dali mi jednoznacne priestor na vysvetlenie 🙂 a mam pocit, ze su skusene a rozhladene. k dcerke su vzdy mile, ziadna uponahlanost a nejako mi je sympaticka moznost alternativnej liecby homeopatikami 🙂

barchee
3. apr 2011

ahoj baby, máte niektorá skúsenosť s dr. Hinštovou na Trnávke? 😉

espanola20
7. apr 2011

Ahojte,

prosim vas vedeli by ste mi odporucit dobreho pediatra v okolo Polusu, resp. Vajnorskej ulici. Nasla som si nejakych pediatrov na nete,ale neviem najst k nim ziadn referncie :(( Napr. MUDr. Katarina Jantakova . Chodite niekto k tejto pani doktorke, aleb mate znamych? Dakujem za radu a prajem pekny den 🙂

nina_m
14. apr 2011

ahojte, rovnako hladam pediatra v ba III, mate niekto skusenosti s pediatrickami v poliklinike Tehelna? Mna zatial najviac zaujala MUDr. Jana ŠALLINGOVÁ, Medarch s.r.o., ale chybaju mi referencie. vdaka

zuzana_1
13. máj 2011

@siskaa ahoj..hlaam tiez dobreho pediatra v ba a rozmyslam nad dr. antosovou,a vidim,ze pises celkom pozitivne referencie 🙂 aky mas nazortrosku s odstupom casu? ako je na tom s ockovanim? a prosim ta, aku na stranku? 🙂 dakujem za info

siskaa
13. máj 2011

@zuzana_1 poslem ti ip 🙂

ladybaby
12. jún 2011

@emjee Ahoj, chcela by som sa ta spytat, ci si nakoniec nasla dobreho pediatra v Raci a ci by si mi vedela niekoho doporucit. Ja som konkretne z Krasnan, ale cela Raca je ok. dakujem velmi pekne.

kiwinka
12. jún 2011

@ladybaby Dr. Haštová na Tbiliskej v Rači- super pediatricka, odporucam!

emjee
13. jún 2011

@ladybaby nie nenasla, lebo som nehladala, to som len ako admin skopirovala prispevok niekoho ineho z jednej temy do inej 🙂

seina
14. jún 2011

ahojte, nevedeli by ste niekto, prosim, odporucit dobreho pediatra v dubravke? diky moc...

michellina
12. júl 2011

Dievcata, neviete o dobrom pediatrovi/pediatricke v BA Podunajske Biskupice, Vrakuna...? Vdaka

tigri
12. júl 2011

MUDr. Žemberová, Učiteľská ulica...je dosť vychytená, takže najvyšší čas sa ísť prihlásiť 😉

kathynka
25. júl 2011

ahojte...vie mi niekto odporucit anglicky alebo francuzsky hovoriaceho pediatra/pediatricku? dakujem 🙂

monia_
29. júl 2011

@nina_m ahoj, zohnala si nakoniec nejake referencie na pediatricky na Tehelnej? Ja tu tiez hladam a zatial nic, len na MUDr. Sufliarsku bol jeden dobry ohlas...A rada by som mala dr. na Tehelnej lebo blizko byvam..dakujem vopred za info

nina_m
30. júl 2011

@monia_ no, nic moc referencie som nezohnala, nejake su na gaborovu z tehelnej https://www.modrykonik.sk/forum/tema/pediater-m..., ale este som to tam nebola pozriet...chystam sa vsak v najblizsej dobe, kedze sa mi to uz krati... tak dam potom vediet

nanynka76
1. aug 2011

@tigri prosím ťa tá zemberová doktorka ona má koľko rokov? A kde má ambulanciu? Ďakujem

bublinqa
1. aug 2011

@mimushka20 mozno je to uz neaktualne, ja s nou mam velmi dobre skusenosti, ma super sestricku 🙂. aj ked sme sa z BA odstahovali, tak chodime k nej - teda skor nechodime, kedze nebyvame chori 🙂 aj druhe babo planujem dat prave k nej. krpec je sledovany aj v poradni pre nedonosencov, kde sa im sice nepozdaval, ale neunuvali sa spravit mu krvne testy, kedze sa nepozdaval ani dr. goldenberg spravila mu krvne testy a vysla z toho tazka chudokrvnost, tak nas neminula transfuzia krvi v nemocnici. z nasej strany zatial len a len spokojnost.

tigri
2. aug 2011

@nanynka76 môže mať okolo 40 a ambulanciu má na Učiteľskej ulici

nanynka76
2. aug 2011

@tigri ďakujem

charlotte29
5. aug 2011

ahojte,neviete mi odporucit dobreho pediatra v trnavke???dakujem pekne

pitik
9. aug 2011

@nanynka76 tiez chodime k Dr. Zemberovej s detmi a mozem odporucat. Len treba cim skor za nou ist, naozaj ma plno aj mimo regionu. My k nej tiez dochadzame