Pediater na Ťahanovciach v Košiciach. Poraďte

martina_mg
10. okt 2011

Neviete mi niektorá prosím poradiť nejakú dobrú pediatričku na Ťahanovciach v Košiciach? Nemáte niekto skúsenosti aj s p. doktorkou Frolovou?

idem
15. okt 2011

Ja, teda my s manželkou chodíme s deťmi k doktorke Ševecovej. Poradňu robí individuálne, kedy sa dohodneme, v Ťahanovciach je už dlhé roky. Ked jej zavoláme, povie nám, kedy môžeme prísť, aby sme nečakali, neberie za to žiadne peniaze. Deti ju majú rady, rozdáva im lízatká a darčeky za odmenu po očkovaní .
Pri poslednom dieťaťi, keď bola na návšteve, sme sa všetci zabávali na Vojtkovej metode. Frolovú neodporúčame,
lebo vravela jedna známa, že ked prišla ku nej s predčasne narodeným dieťaťaom s váhou pod jedno kilo, ani ho neodvážila, v živote na obvode nerobila. A ešte Dr. Ševecová má na dverách napísané číslo mobilu, na ktoré jej môžeme kedykolvek zavolať. Aj keď to nerobíme často, máme aspoň pocit istoty.

mata299
13. sep 2012

Takže, aby sa dali veci do poriadku - k dr Frolovej chodím, máme tiež predčasne narodeného chlapčeka, je to zlatá osôbka, hneď mi dala telefónne číslo na mobil, môžem jej volať kedykoľvek, príde aj domov, poradí, malý mal zdravotné problémy, doposiaľ nič nepodcenila, vždy mi vytelefonovala lekárov v nemocnici, keď sme s malým ležali na infekčnom, písala mi sms, zaujímalo ju, ako sa máme - som nadmieru spokojná a vďačná za ňu, nečaká sa u nej, je milá a hlavne nehrá sa na nadčloveka, má absolútne ľudský prístup a citlivo sa správa aj k rodičom, pretože na rozdiel od iných chápe, že podať informáciu, aj keď nepríjemnú sa dá vhodne a citlivo

sebsam
13. sep 2012

a este aj ja pridam svoju skusenost ja zase chodim na tahanovce k dr. Bednárovej - nemam jej co vytnut, ani jej sestricke obe velmi mile osobky, starostlive

rebecca2006
5. nov 2012

MUDr. Zgodvová- úúúplne úžasná doktorka. Ja pokchádam z KE, a keď sme s deckami na návšteve u našich a máme problém, tak mi kryje chrbát, a bola by som fakt ada, keby sme ju mali tuto v Senci 😀

nya24
8. júl 2015

Ahojte.Ja chodím k Mudr: Frolovej a keby som vedela tak ani sa tam nezastavím. Keď som prišla k nej pred pôrodom či ma vezme bola vysmiata ochotná svet gombička a teraz keď tam už chodím s malým všetko bez reči nič nevysvetli nepovie cele zle,keď sa neopýtam neviem sama od seba neporadí.A ta jej sestrička očkovali mi dieťa dobre sa tam nezašiel od plaču chytila pichla ani sa so mnou nebavila žiaden milý prístup k deťom už som sa s ňou chcela pohádať len som si kusla do jazyka lebo malý sa nevedel utíšiť.Ani neviem koľko vážil lebo ma poslala do lekárne pre injekcie a keď som chcela vziať aj malého aby neplakal keď tam ostane sam povedala,že načo aj tak aj tak bude plakať a to už vo mne vrelo.Takže beriem kartu a neodporučila by som ju nikomu.