Pediater Prievidza. Viete niekoho odporučiť?

martinka13
19. nov 2008

Ahojte Nakoľko o mesiac čakáme bábätko chcem sa s Vami poradiť pri výbere pediatra Viete mi niekoho doporučiť? Ďakujem 🙂 V Prievidzi, resp. Bojniciach

macaeliska
20. nov 2008

Ahoj, ja mam dr. Sefcikovu. Som s nou maximalne spokojna, mozno aj preto, lebo pozna celu nasu rodinu. Uz som k nej chodila totiz aj ja a aj moj brat, takze je to uz taka "rodinna lekarka". Ale velmi si chvalia nejaku dr. v Novakoch. Neviem ako sa vola, ale vraj je naozaj fantasticka.

nyc
2. feb 2010

Ahojte, chcem trochu ozivit temu, prosim poradte dobreho pediatra, ale priamo v Prievidzi a nie niekde v okoli, aby som to zvladla pomocou MHD. vopred dakujem 😉

lenonka
2. feb 2010

Ja mám pre obe deti Dr.Vozárika na Zapkach, je fajn, nedáva hneď antibiotika a poradne má poobede.Vrelo doporučujem, dal mi na seba aj svoje číslo aby som mohla kedykolvek zavolať, sestra je tiež v pohode..

marcelkatt
2. feb 2010

Dobrá lekárka je na Severe MUDr. Hrnková Silvia

smily
3. feb 2010

Dobra je aj Čverhova v necpaloch, je zaroven aj homeopaticka - som s nou spokojna, chodime tam na homeo poradne ale kamoska ju ma aj ako detsku, spokojnost je hlavne v tom, ze nepredpisuje hned antb, ale sa snazi to vyriesit inym sposobom, ak choroba neustupuje az potom nasadi atb. my ako detsku mame Mudr:Teremovu ale ta je v Kanianke.

nyc
3. feb 2010

dievcata dakujem za tipy, viete mi aj poradit ci ti pediatri chodia aj na prve vysetrenie novorodenca domov?

smily
3. feb 2010

niektori ano. napriklad Teremova z kanianky ku nam prisla aj pri prvej aj pri druhej navsteve... viem ze kamaratky mi spominali ze nie vsetky doktorky to robia... to sa musis opytat tej dokiny ktoru si vyberies... este je dobry Mudr Danihel ale ten je z Bojnic

martinka13
autor
3. feb 2010

Tak my sme sa nakoniec rozhodli pre Mudr. Falatovu, ktora sidli na zapotockach. Sme s nou spokojni. Teraz sme akurat prvy krat chori tak uvidime ze ako zaberu lieciky Domov chodi na navstevu novorodenca Nas drobcek sa narodil 1.1. a prisla nas pozriet hned ako sme prisli z porodky Velmi sa mi pacilo ze sa zaujimala aj ked malemu sli zubky tak telefonovala ze ci mu klesli teploty a pod Zatial spokojnost 🙂

zuzkabar1983
18. feb 2010

Ahojte baby, chcela by som sa poradit ... V aprili mam rodit a rozhodujem sa pre pediatra .... najradsej by som si vybrala z troch doktoriek, ktore su na severe v tom zdravotnom stredisku. Jedna sa o Malinjakovu, Janikovu a Hrnkovu. Neviete mi dat na ne nejake referencie, pripadne nemate s nimi skusenosti?? Budem vdacna za kazdu radu.

smily
18. feb 2010

ahoj, kamaratka chodi ku malinjakovej a viem ze nie je s nou velmi spokojna... ze hned dava atb ani ked to nie je potrebne..

lenonka
20. feb 2010

Nyc, Dr. Vozárik bol po týždni u nás doma.

lunana
29. júl 2010

Ahojte, ja by som potrebovala poradiť dr z okolia Prievidze, som z Kľačna a uvažujem, či ísť k detskej doktorke do Pravna alebo do Nedožier, neviete mi poradiť? Ďakujem

eeemily
2. dec 2010

Ahojte babeny neviete o nejakej dobrej detskej lekarke v PRIEVIDZI a okoli???Pozna niekto mudr. Falatovu? Mam dvojrocneho chlapceka a neviem u koho zalozit kartu....

eeemily
4. dec 2010

@martinka13 ...mati ako ste spokojni s lekarkou?

leelenka
17. júl 2012

Ahoj skus tu pozriet, neviem ci su vsetci ale su to detski lekari v prievidzi
http://www.lekar.sk/vyhladavanie/detský+lekár/P...

simaha
6. okt 2012

Ahojte,chcem sa opytat ci z vas niektora chodi k Doktorke Maslenovej. Rozmyslam o zmene doktorky no zatial som sa este nerozhodla ku ktorej deti prehlasim.Pripadne my mozete odporucit inu doktorku.Hladam hlavne doktorku taku co si do ordinacie berie len jedneho pacienta.

pudlik
7. feb 2013

má niekto skúsenosti s mudr Falatovou?

lela0310
26. mar 2013

Najlepšia pani doktorka v Prievidzi je pani doktorka Jarmila Čverhová. Chodíme k nej skoro 9 rokov, a má také informácie o deťoch, že niekedy rozmýšťam, či vidí do budúcnosti.

mimonenka1
16. apr 2013

V Šťastnom Delfinovi v rámci prednášky Nezna naruc pre budúcich rodicov hovoríme aj o výbere pediatrov na co si dať pozor a akými kriteriami sa riadiť. Viac info na mojom profile.

zuzik311
9. máj 2013

@simaha ahoj ako si sa nakoniec rozhodla? isla si k mudr. maslenovej? si spokojna?

simaha
9. máj 2013

@zuzik311 Ahoj ano sme u dr.Maslenovej som velmi spokojna.

dee06
23. júl 2013

ahojte

viete prosím niekto poradiť detského pediatra v Pd, ktorý nie je ustráchaný, neriadi sa len tabuľkami, ale vychádza zo skúseností? A dôležité aby nemal problém komunikovať s rodičom a ked rodič oponuje jeho názoru nezakolonkoval si ho ako konfliktný typ.

vopred ďakujem

aja248
6. aug 2013

Ahojte, mám 5 týždňov do pôrodu a neviem sa rozhodnúť pre detskú doktorku. Bývam blízko výškovej v PD. Mám to na skok. Len rozmýšľam, či MUDr. Maslenová, alebo MUDr. Čavojská. Máte niektorá s nimi skúsenosť? Ku ktorej si mám dieťa prihlásiť ? Ďakujem za radu.

dee06
7. aug 2013

@aja248 my sme chodili k dr. Čavojskej - vôbec mi nevyhovovala, stále sa oháňala len tabulkami a ked som s nou náhodou nesúhlasila mala s tým obrovský problém. Dalšou vecou čo mi nevyhovovala bolo, že málo komunikovala, na všetko som sa musela pýtať..

adula3334
7. aug 2013

@aja248 ahoj ja chodim s detmi k dr Maslenovej-som velmi spokojna.ked sa jej nieco nezda,posle na vysetrenie k odbornemu..a velmi sa mi pacilo-napr dcerka mala zltacku,nechcela klesat-tak predomnou volala primarke na novoredenecke,aby sa poradila ako dalej..zbytocne nepredpisuje atb...prajem vela stastia pri vybere pediatricky 🙂

danielaaaxxx1
10. okt 2013

@martinka13 aj moj maly sa narodil 1.1 2010🙂

martinka13
autor
11. okt 2013

Jeeej krasa. To bol Silvester co 😝

domi1988
14. okt 2013

ahojte mate skusenosti s dr. falatovou? prave som sa k nej nahlasila 🙂 zaujimalo by ma aka je stara a ci chodi k detom aj domov ked je treba. dakujem

jeja21
19. feb 2014

ahojte, viete mi niekto poradit ako postupovat, ked chcem zmenit pediatra? zoberu dieta aj mimo obvodu? nemam totizto dobre skusenosti s mudr. cechovou, hlavne s cakacimi dobami, ta zena si vobec nevie organizovat pacientov, pravidelne medzi 9,45 a 10,15 strngocu salocky na kavicku a pol hodinu sa nic nedeje (to som zazila 4 krat), zevraj pani doktorka vybavuje pacientov aj po telefone 🙂 o tom ma nikto nepresvedci. 😠 ...neviem ,ake su cakacie doby u inych lekarov?

domi1988
6. mar 2014

Je tu niekto kto odmietol ockovanie u doktorky falatovej? Ako reagovala?