Pediater Prievidza. Viete niekoho odporučiť?

martinka13
19. nov 2008

Ahojte Nakoľko o mesiac čakáme bábätko chcem sa s Vami poradiť pri výbere pediatra Viete mi niekoho doporučiť? Ďakujem 🙂 V Prievidzi, resp. Bojniciach

pudlik
22. jún 2014

Ja som ma spokojná s MUDr. Čavojskou. Pedantná, ak sa jej niečo nezdá pošle hneď na odborné vyšetrenie, porobí odbery vždy keď treba, alebo ak sa jej niečo nezdá.

domi1988
28. júl 2014

Baby ktore mate dr falatovu neviete mi poradit ci pozera detom uska alebo rovnonposiela na orl?? Dakujem

domi1988
10. sep 2014

Su tu prosim mamicky co chodia s detmi k dr Čverhovej??? Kludne aj ip

domi1988
2. máj 2015

Ahojte, chcem trochu ozivit temu... koho mate pediatra? Ja uvazujem nad zmenou, ale vobec neviem kam ist 😔

dede26
4. jan 2016

@jeja21
Ja mam s mudr. Cechovou velmi dobre skusenosti. Aj ked sa caka dlho je to prva doktorka ktora sa snazi dany problem vyriesit a nie dat len atb alebo poslat na vysetrenie ktore nieje potrebne len aby sa zbavila pacienta. A ano vybavuje pacientov aj po telefone neraz som bola toho svedkom. Viem ze na nu ludia frflu lebo musia cakat ale myslim ze radsej pockat a mat poriadne vysetrenie ako byt u doktora 10min a odist s atb s tym ze tie vsetko vyriesia popripade mat doktorku ako mudr. Janikova ktora ma vzdy "vysetrila" od stola a napisala ospen a ked som povedala ze ospen mi nezabera tak sa ma opytala ze ake by som chcela alebo mi pichla injekcie pri alergickej reakcii a az potom sa spytala ci nemam nejake problemy so srdcom alebo tak... Takze tak 🙂 aj ja si sem tam ponadavam na cakanie ale vzdy si poviem ze to za to stoji lebo ma vzdy poriadne vysetri poradi a pomoze 🙂

kuliniatko
15. feb 2016

Ahojte maminky. Oživujem tému, poradíte dobrého pediatra v Pd? A takého kto berie aj nových pacientov? Ďakujem

zuzulk
24. nov 2016

@lenonka asi mate sympatie u neho lebo u mna ziadna rada ani vysledky s krvi vysvetlit osobne nema zaujem.

bublinkabubl
14. jan 2017

tatinka
5. mar 2019

Ahojte,sice tema uz starsia ale skusim,ak by ste vdeli prosim poradte dobreho detskeho neurol.,okolie Pd,v Pd to uz nik nerobi....dakujem

kuliniatko
18. mar 2019

@tatinka my sme chodili do ziaru k dr baranikovej, ale neviem ci berie.. potom mate na vyber trencik alebo topolcany myslim

tatinka
18. mar 2019

@kuliniatko a ta dr BaraniKova,je dobra?

kuliniatko
19. mar 2019

@tatinka ja som s nou spokojna bola, maly nedrzal hlavu a ona na prvej navsteve povedala ze ma malo zeleza a tak aj bolo.. vobec nas neposlala vojtovu metodu cvicit ze nam to netreba , robila nam aj sono hlavicky, vzdy mala triezvy pohlad. Radsej odporucala plavat a cvicit hrou. Ale samozrejme to zavisi od dietatka v akom stave je...

tatinka
19. mar 2019

@kuliniato cize vam zobrala krv a teda sa to zistilo,doplnili ste zelezo a uz je dietatko ok?plus teda zrejme cviceNie ...mas na nu telefonne cislo? Ak ano a ak mozes hod mi ho do Ip,velmi pekne ti dakujem,aKo dlHo ste k nej chodili

kuliniatko
21. mar 2019

@tatinka ano obvodna zobrala krv a tam sa to potvrdilo. Nasadili maltofer ale to som ja nedavala je to cista hrdza, mali sme ferrofortis a narosan a zelezo islo krasne hore. Videla som na malom ako je to lepsie. Samozrejme sme plavali a cvicili doma hrou alebo fitloptou a vsetko sa upravilo. Ale ono je to individualne a zalezi od dietatka ako na tom je, preto sa chodi k dr ona skontroluje ako funguju svaly ci tam napatie je alebo nie je ... cislo je na pevnu linku na internete je. 3 roky sme chodili a potom povedala ze uz nemusime iba keby sa volaco stalo alebo nezdalo.

tatinka
24. mar 2019

@kuliniatko ja uz som tam volala,objdnali nas na jun,vo febr.sme mali este kntrolu v pd,pytala sa ma ci malemu robili eeg,reku Nie,soNo Mozgu aNo a to je vdaka Bohu v poriadku,ale eeg mu nik nerobil,predpokladam,ze vam ho asi robili,ako ti eeg znasalo dietatko?

kuliniatko
29. mar 2019

@tatinka ani nam nerobili eeg.