• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pediater v Banskej Bystrici

14. januára 2017 
Ahojte,má sa mi narodiť druhé bábo - chcela by som zmeniť detskú lekárku. Poradtte mi prosím nejakú dobrú v BB (bodlo by na Fončorde)
díííííííííííííííííííík
16. jún 2008 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no téma ako stvorená pre nás :grinning: potrebujeme presne to isté :dizzy_face: :sweat_smile: ďakujeme :dizzy_face:
16. jún 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja by som potrebovala poradit pediatra.. najlepsie niekde pri novamede :wink:
16. jún 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My mame pani doktorku Herkovu a sme s nou velmi spokojni. Ona sedi teraz pri Slovenke, v budove byvaleho cerveneho kriza, ale v lete sa bude stahovat na Hustak, do jednej z tych novych budov, co tam postavili. Takze odporucam :slight_smile:
24. jún 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danulik, ja mám dr. Šoltésovú, má ordináciu v MŠ v Radvani. Teda nie je to pri Novamede, ale dá sa povedať, že nie ďaleko od neho :wink: .
24. jún 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka - dakujem :wink:
24. jún 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulik, ja bývam na Fončorde a chodím k dr. Križanovej, som veľmi spokojná, aj sestričku má dobrú, majú pekný prístup k deťom. :slight_smile:
25. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danulik, kde má MUDr.Križanová Ordináciu?
26. jún 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja po zlych skusenostiach mozem poradit ktoru "urcite nie" :wink:
27. jún 2008 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adal - dakujem, ta dr. je na kyjevskom?

sue - neviem, aj mna to zaujima :wink: ty chodis teraz s malym ku ktorej?

ikaika - tak porad :wink:
27. jún 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danulik, sorry, myslela som Adal :grinning: My sme zatiaľ u dokiny v LM, ale na konci júla sa sťahujeme, takže potrebujeme pediatra...
27. jún 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa, ok :wink:
27. jún 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodím ku Dinajovej, je dobrá, milý pristup
28. jún 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
trochu zaktualizujem temu...stahujeme sa do BB a potrebujeme pediatra...poradite?
15. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, odporúčali by ste MUDr. Dinajovú na Kyjevskom? :confused: Poprípade, aké máte s ňou skúsenosti? Ďakujem.
28. feb 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@danielle25 podľa mňa je pani MUDr. Dinajová "pomalá"...skús MUDr. Andelovú, tiež je na Kyjevskom, tá mala mňa, môjho staršieho syna a teraz bude mať aj moje bruškodieťa :slight_smile:)
Alebo, ak nie na Fončorde, tak MUDr. Hunáková na Fortničke :slight_smile: určite sa rozhodneš najlepšie :wink:
28. feb 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja osobne by som Vám poradila tiež droktorku Križanovú - ešte aj ja som k nej ako pubertiačka chodila - velmi zlatá žena..aj pani doktorka *Turnová bola fantastická,ale ona je už na dôchodku a namiesto nej je nejaká češka okolo 3O-tky a velmi zlatá žena...naša malá keď sa narodí asi si tiež vyberem medzi nimi dvoma....
28. feb 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halashica ďakujem za tip, viem že sú tam nejak vedľa seba, ale o MUDr. Andelovej som nemala žiadne info... takže si s ňou spokojná? Vekovo je asi tak ako MUDr. Dinajová? :confused:
28. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielle25 áno, vekovo sú medzi 55 - 60...Andelová je tak ukľudňujúci element, že dá dokopy nielen choré dieťa, ale aj "strachopudnú" maminku :slight_smile: a páči sa mi, že napriek tomu, že by sa dala považovať za "starú školu", vzdeláva sa, študuje a je za akékoľvek alternatívne a inovatívne spôsoby starostlivosti o dieťa a spôsoby liečby...proste "dá si povedať", ak vieš, čo tým myslím :slight_smile:...má dvere oproti MUDr. Dinajovej, vchod je spoločný, tu je tel.č. 048 / 413 91 27. Prajem všetko dobré :slight_smile:
28. feb 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halashica ďakujem krásne :slight_smile:
28. feb 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halashica ďakujem krásne :slight_smile: a tiež všetko dobré prajem :slight_smile:
28. feb 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja mam naozaj velmi dobru a cerstvu skusenost s dr.Bilikom - pediater, ktory nastupil po dr.Turnovej. Mlady, plny energie, perfektny pristup k detom, predtym pracoval v nemocnici na detskom takze ma skusenosti aj s klinikou a myslim, ze moja volba bola spravna. odporucam :wink:
14. mar 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielle25 ja som k Dinajovej chodila od narodenia a aj moja dcerka k nej teraz chodi a ja som s nou teda spokojna....je velmi dokladna, a ked sa jej nieco nezda tak hned posle na odborne vysetrenie. zbytocne nepredpisuje ATB ma aj ten pristroj v ambulancii co urci ci je to virusove alebo bakterialne ochorenie :wink: a hned oproti nej je Andelova a k tej chodili moje spoluziacky zo ZS :grinning: a vraveli ze je v pohode :wink:
14. mar 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My chodíme k dr. Andelovej na Kyjevskom námestí. Sme spokojní, odporúčam. Má veľmi milú sestričku, aj dr. je príjemná.
14. mar 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ziana, kde najdeme dr.bilika? mame s nim so syncekom velmi dobru skusenost, ked sme lezali na detskom.po odbornej aj ludskej stranke :slight_smile: neuveritelnym sposobom si vedel ziskat synceka...
15. mar 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ziana Súhlasím s odporúčaním ziany, aj ja mám dieťa u MUDr. Bílika. Kvôli nemu som odišla od detskej lekárky MUDr.Omerovej. Ako lekár-profesionál a úžasný prístup k deťom. Môžem vrelo odporúčať!!! Nájdte ho na Fončorde v "Papuči"-Spojová 19. Prebral ordináciu po MUDr. Turňovej.Tel.:048 / 413 81 06
22. mar 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubilka nájdete ho na Spojovej 19, v komplexe "Papuča" vchod hneď vedľa lekárne na prízemi pri parkovisku
22. mar 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim obnovit temu: ktora z nich je naj? Mudr Dinajova, Mudr Andelova (ak este ma miesto) alebo Mudr Herkova? poprosim aj ak mate skusenost, dakujem
29. jún 2012 o 18:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkan ahoj, my chodime k Mudr Andelovej uz nejaky ten rocik a som spokojna :slight_smile: Ale ona uz pomaly uvazuje vraj o ukonceni praxe, je tam teraz pri nej taka mlada doktorka /este je na RD/ ako "pozorovatel" a 1x do tyzdna /stvrtky/ tam je ta mlada doktorka sama. Mali by vraj takto fungovat nejaky rok. Zda sa mi to vyborne, lebo takto nabehne pomerne "lahko" na system. A udajne buduci rok chce skoncit aj sestricka. Ale este stale je tam :grinning: Mudr. Dinajovu nepoznam. Inak v cakarni, ktora je spolocna je skoro vzdy 70% pacientov cakajucich k Mudr. Andelovej.
2. aug 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, väčšinou tu píšete o doktorkách v okolí Fončordy a Radvane, nepoznáte nejakú milú pediatričku aj v meste alebo v Sásovej? Videla som oznam, že napr. doktorka Fridrichová berie nových pacientov, nemáte s ňou skúsenosti? ďakujem
23. okt 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masasko v Sásovej je Dr. Oslancová, je to priateľova pediatrička, aj s malou sme tam boli keď sme boli u svokrovcov na návšteve a je perfektná, úžasný prístup, vysmiata, milá... aj sestričku má zlatú :slight_smile:
23. okt 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok