Pediater v Banskej Bystrici

erikaluka
16. jún 2008

Ahojte,má sa mi narodiť druhé bábo - chcela by som zmeniť detskú lekárku. Poradtte mi prosím nejakú dobrú v BB (bodlo by na Fončorde)
díííííííííííííííííííík

sue
16. jún 2008

...no téma ako stvorená pre nás 😀 potrebujeme presne to isté 😵 😅 ďakujeme 😵

danulik
16. jún 2008

aj ja by som potrebovala poradit pediatra.. najlepsie niekde pri novamede 😉

lucynka
24. jún 2008

Ahojte. My mame pani doktorku Herkovu a sme s nou velmi spokojni. Ona sedi teraz pri Slovenke, v budove byvaleho cerveneho kriza, ale v lete sa bude stahovat na Hustak, do jednej z tych novych budov, co tam postavili. Takze odporucam 🙂

margaretka11
24. jún 2008

Danulik, ja mám dr. Šoltésovú, má ordináciu v MŠ v Radvani. Teda nie je to pri Novamede, ale dá sa povedať, že nie ďaleko od neho 😉 .

danulik
24. jún 2008

margaretka - dakujem 😉

adal
25. jún 2008

danulik, ja bývam na Fončorde a chodím k dr. Križanovej, som veľmi spokojná, aj sestričku má dobrú, majú pekný prístup k deťom. 🙂

sue
26. jún 2008

Danulik, kde má MUDr.Križanová Ordináciu?

ikaika
27. jún 2008

ja po zlych skusenostiach mozem poradit ktoru "urcite nie" 😉

danulik
27. jún 2008

adal - dakujem, ta dr. je na kyjevskom?

sue - neviem, aj mna to zaujima 😉 ty chodis teraz s malym ku ktorej?

ikaika - tak porad 😉

sue
27. jún 2008

Danulik, sorry, myslela som Adal 😀 My sme zatiaľ u dokiny v LM, ale na konci júla sa sťahujeme, takže potrebujeme pediatra...

danulik
27. jún 2008

ahaa, ok 😉

maca793
28. jún 2008

ja chodím ku Dinajovej, je dobrá, milý pristup

skalnicka
15. júl 2009

trochu zaktualizujem temu...stahujeme sa do BB a potrebujeme pediatra...poradite?

danielle25
28. feb 2011

čaute baby, odporúčali by ste MUDr. Dinajovú na Kyjevskom? 😕 Poprípade, aké máte s ňou skúsenosti? Ďakujem.

halashica
28. feb 2011

@danielle25 podľa mňa je pani MUDr. Dinajová "pomalá"...skús MUDr. Andelovú, tiež je na Kyjevskom, tá mala mňa, môjho staršieho syna a teraz bude mať aj moje bruškodieťa 🙂)
Alebo, ak nie na Fončorde, tak MUDr. Hunáková na Fortničke 🙂 určite sa rozhodneš najlepšie 😉

janushkabb
28. feb 2011

no ja osobne by som Vám poradila tiež droktorku Križanovú - ešte aj ja som k nej ako pubertiačka chodila - velmi zlatá žena..aj pani doktorka *Turnová bola fantastická,ale ona je už na dôchodku a namiesto nej je nejaká češka okolo 3O-tky a velmi zlatá žena...naša malá keď sa narodí asi si tiež vyberem medzi nimi dvoma....

danielle25
28. feb 2011

@halashica ďakujem za tip, viem že sú tam nejak vedľa seba, ale o MUDr. Andelovej som nemala žiadne info... takže si s ňou spokojná? Vekovo je asi tak ako MUDr. Dinajová? 😕

halashica
28. feb 2011

@danielle25 áno, vekovo sú medzi 55 - 60...Andelová je tak ukľudňujúci element, že dá dokopy nielen choré dieťa, ale aj "strachopudnú" maminku 🙂 a páči sa mi, že napriek tomu, že by sa dala považovať za "starú školu", vzdeláva sa, študuje a je za akékoľvek alternatívne a inovatívne spôsoby starostlivosti o dieťa a spôsoby liečby...proste "dá si povedať", ak vieš, čo tým myslím 🙂...má dvere oproti MUDr. Dinajovej, vchod je spoločný, tu je tel.č. 048 / 413 91 27. Prajem všetko dobré 🙂

danielle25
28. feb 2011

@halashica ďakujem krásne 🙂

danielle25
28. feb 2011

@halashica ďakujem krásne 🙂 a tiež všetko dobré prajem 🙂

ziana
14. mar 2011

Ahojte ja mam naozaj velmi dobru a cerstvu skusenost s dr.Bilikom - pediater, ktory nastupil po dr.Turnovej. Mlady, plny energie, perfektny pristup k detom, predtym pracoval v nemocnici na detskom takze ma skusenosti aj s klinikou a myslim, ze moja volba bola spravna. odporucam 😉

iwusca
14. mar 2011

@danielle25 ja som k Dinajovej chodila od narodenia a aj moja dcerka k nej teraz chodi a ja som s nou teda spokojna....je velmi dokladna, a ked sa jej nieco nezda tak hned posle na odborne vysetrenie. zbytocne nepredpisuje ATB ma aj ten pristroj v ambulancii co urci ci je to virusove alebo bakterialne ochorenie 😉 a hned oproti nej je Andelova a k tej chodili moje spoluziacky zo ZS 😀 a vraveli ze je v pohode 😉

miskap
14. mar 2011

My chodíme k dr. Andelovej na Kyjevskom námestí. Sme spokojní, odporúčam. Má veľmi milú sestričku, aj dr. je príjemná.

bubilka
15. mar 2011

Ahoj ziana, kde najdeme dr.bilika? mame s nim so syncekom velmi dobru skusenost, ked sme lezali na detskom.po odbornej aj ludskej stranke 🙂 neuveritelnym sposobom si vedel ziskat synceka...

1a
22. mar 2011

@ziana Súhlasím s odporúčaním ziany, aj ja mám dieťa u MUDr. Bílika. Kvôli nemu som odišla od detskej lekárky MUDr.Omerovej. Ako lekár-profesionál a úžasný prístup k deťom. Môžem vrelo odporúčať!!! Nájdte ho na Fončorde v "Papuči"-Spojová 19. Prebral ordináciu po MUDr. Turňovej.Tel.:048 / 413 81 06

1a
22. mar 2011

bubilka nájdete ho na Spojovej 19, v komplexe "Papuča" vchod hneď vedľa lekárne na prízemi pri parkovisku

janulkan
29. jún 2012

skusim obnovit temu: ktora z nich je naj? Mudr Dinajova, Mudr Andelova (ak este ma miesto) alebo Mudr Herkova? poprosim aj ak mate skusenost, dakujem

lenkan3
2. aug 2012

@janulkan ahoj, my chodime k Mudr Andelovej uz nejaky ten rocik a som spokojna 🙂 Ale ona uz pomaly uvazuje vraj o ukonceni praxe, je tam teraz pri nej taka mlada doktorka /este je na RD/ ako "pozorovatel" a 1x do tyzdna /stvrtky/ tam je ta mlada doktorka sama. Mali by vraj takto fungovat nejaky rok. Zda sa mi to vyborne, lebo takto nabehne pomerne "lahko" na system. A udajne buduci rok chce skoncit aj sestricka. Ale este stale je tam 😀 Mudr. Dinajovu nepoznam. Inak v cakarni, ktora je spolocna je skoro vzdy 70% pacientov cakajucich k Mudr. Andelovej.

masasko
23. okt 2012

ahojte maminky, väčšinou tu píšete o doktorkách v okolí Fončordy a Radvane, nepoznáte nejakú milú pediatričku aj v meste alebo v Sásovej? Videla som oznam, že napr. doktorka Fridrichová berie nových pacientov, nemáte s ňou skúsenosti? ďakujem

namarie
23. okt 2012

@masasko v Sásovej je Dr. Oslancová, je to priateľova pediatrička, aj s malou sme tam boli keď sme boli u svokrovcov na návšteve a je perfektná, úžasný prístup, vysmiata, milá... aj sestričku má zlatú 🙂