Pediater v Banskej Bystrici

erikaluka
16. jún 2008

Ahojte,má sa mi narodiť druhé bábo - chcela by som zmeniť detskú lekárku. Poradtte mi prosím nejakú dobrú v BB (bodlo by na Fončorde)
díííííííííííííííííííík

masasko
23. okt 2012

ďakujem pekne, dávame ju do užšieho výberu 😉

kaila1
23. okt 2012

@masasko My sme z Podbrezovej, ale pediatričku máme v BB v Sásovej, Mudr. Nakládalovú a môžeme ju len a len odporučiť. Je to naozaj zodpovedná pani doktorka, mojej sestre zachránila život (zápal pankreasu) a s druhou utekala osobne do nemocnice, ked ju uštipla včela a mala silnú alergickú reakciu. Moja malá sofia má 2 roky, chodíme k nej od narodenia, okrem toho, že má ten prístroj na určenia virózy alebo bakteriálnej infekcie z kvapky krvi, tak je aj homeopat. Pred dovolenkou v zahraničí nám popredpisovala a odporučila lieky "keby dačo" (čo mali niektoré kočky problém s tým).Zoberie výtery, prípadne pošle na odborné vyšetrenie ked treba.Takže ja odporúčam... 😉

masasko
23. okt 2012

jej, to by sme aj my brali niekoho takého "akčného", čo nielen rýchlo predpíše antibiotiká a pošle domov. ďakujem

masasko
31. okt 2012

ešte sa chcem spýtať na toho doktora Bílika, dosť si ho tu pochvaľujete 🙂 mate s ním ešte niekto skúsenosti?

bamb27
31. okt 2012

celkom zaujimava stranka lekar.sk existuje,, napomocna pri hladani lekarov, s recenziami a hodnotenim od pacientov,, len tak pre info 🙂

anet1812
1. nov 2012

@masasko Nič v zlom,ale Fridrichová má už svoj vek a z rozprávania iných mamičiek mám pocit,že by už mala ísť skôr do dôchodku ako prevádzkovať ambulanciu( ja som ku nej chodila ako dieťa a nič moc)...ja chodím so všetkými mojimi 3 deťmi ku Ivančíkovej a maximálna spokojnosť...aj so sestričkou samozrejme...vždy usmiate,milé,ochotné poradiť...tiež má prístroj na určenie CRP v krvi a nepredpisuje antibiotiká od buka do buka...

verushkokav
1. nov 2012

@danielle25 Ja ju odporúčam na 100 %, mám u nej všetky 3 deti aj neter ......umna 100 % spokojnosť 🙂

masasko
4. nov 2012

@anet1812 tak ja som len videla oznam, že prijíma nových pacientov, tak som myslela, že by sme išli k nej, ale asi budeme u doktora Bilika, vyzerá to tak, že sa sťahujeme na Fončordu, tak to budeme mat aj blízko 😉

anet1812
4. nov 2012

@masako o ňom som počula že je zlatý,tak hádam budete spokojní...

lucynka287
4. nov 2012

Dobry den ak mozem prispiet tak ja odporúčam pani doktorku Nakladalovu je velmi mila a dobra odbornicka my sme z lupci a museli sme zmenit lebo tu mame strasnu detsku doktorku🙂))

maca793
7. nov 2012

@lenkan3
MNE sa zdá že práve naopak viac má dinajová mám taký pocit ale našťastie už sme tam neboli viac ako rok okrem povinných prehliadok a neviem prečo andelová neberie nových pacientov. sestra k nej chcela ísť s novorodeniatkom ale ona ju vôbec nezobrala takže si našla doktorku na huštáku

lenkan3
8. nov 2012

@maca793 novorodencov ktori spadaju pod jej rajon berie, ostatnych mozno nie kedze uz pomaly konci. Ale to si myslim ja 🙂

masasko
19. nov 2012

@anet1812 tak verím, že áno. zajtra sa tam chystáme si to obzrieť a opýtať sa či vlastne berú nových pacientov, tak uvidíme aký budeme mať z pána doktora pocit

heeedka
19. nov 2012

my chodíme k dr. Oravcovej do Slnečnice na Huštáku. Nie žeby som bola priamo nespokojná, ale zdá sa mi, že tie prehliadky sú trochu povrchné...vždy sme za 5 min vonku. Na druhej strane neviem, či to tak nerobí každý pediater, ak nevidí nejaký vážnejší problém. A oceňujem, že nerobí z komára somára. Pravdou ale je, že ak chcem nejaké info, tak to z nej musim ťahať. Má velmi príjemnú sestričku, tá vynahrádza trochu chladný prístup pani doktorky.

ludzka
23. nov 2012

Ahojte,
viete niekto odporucit dobreho pediatra, ktory ma ambulanciu bud na Sidlisku, v meste alebo niekde v okoli Sidliska? Postrehla som akurat, ze v starej nemocnici maju teraz ordinacie doktorky Fridrichova a Hanzelova. Mate s nimi niekto skusenost?

nikita1269
1. feb 2013

Reaugujem na tému trošku neskor, Mudr. Oravcová - uplne super pediatrička, sme maximálne spokojní 🙂

tinushka123
15. mar 2013

@heeedka ahoj, ja z nej presne tento pocit, ťahám z nej info ako z chlpatej deky a ked sa vyskytol problém, čo u nás bohužiaľ áno, tak to bolo tiež len také strohé.. co sa mi nepáči a aasi odídem od nej že očkuje velmi rada, malý bol po antibioikách 2 týždne a hcela ho očkovať tak sdom to preložila aspon o dalšie dva, ale to sa mi nepáči nehovoriac o tom, že ak jej poviem, malý plače a je nekludný, povie že to je ok je to zo zubov, všeko sú zuby....akú máš ty skúsenosť?

blondinabb
3. apr 2013

ahojte..aj ja hľadám nového pediatra..ale malá má 7mesiacov a Mudr.Bílik berie už len novorodencov..takže neviete mi poradiť niekoho rovnako dobrého ako je on alebo resp.normálneho pediatra s ľudským prístupom..ďakujem

pavuciatko
8. apr 2013

ahojte, viete mi poradiť dobrého pediatra? najlepšie na Striebornom námestí alebo dole pri Huštáku. máte niekto skúsenosť s dr. Hunákovou?

wohu
9. okt 2013

@pavuciatko Ja som sa akurát včera pýtala svojej gynekologičky na radu, má 2 deti a vravela, že je maximálne spokojná. Ja tiež hľadám

rams
29. nov 2013

Mám ročného synčeka a chodíme na hušták k HERKOVEJ, nie sme z BB tak že bolo nám jedno kde budeme chodiť, a tak sme si dali poradiť. Všetci nam radili Herkovu aj iný doktori. No bohužiaľ sme veľmi nespokojný s jej prístupom. Malý keď ju vidí hneď plače a ked sa ho dotkne tak sa ide zblázniť. Nikdy si neumyje ruky ani sestrička pred tým ako sa ho dotkne. A ked je chorá, tak tam sedí bez rúška. Už dva krát keď bola chorá tak nas nakazila. A to nehovorím o čakaní ako dlho sa tam čaka. Človek príde so zdravím miminkom a musi čakať vždy minimálne hodinu medzi chorými detičkami. Sestrička nebere podľa poradia ani podľa veku, nikdy neviem podľa čoho. Teraz čakáme druhe a určite ju budeme meniť. No bude to veľmi ťažké sa rozhodnuť.

lizard9
16. jan 2014

Ahojte! A nepoznáte nejakého pediatra v blízkosti sídliska?

mimma1989
11. máj 2014

Ahojte, máte niekto skúsenosti s mudr. antóniou zajacovou? ordinuje na huštáku a zaujímalo by ma, aká je a koľko má cca rokov. Ďakujem🙂

lydik
11. máj 2014

@mimma1989 k nej som chodila uz ja od narodenia a to mam cez 30, takze uz par rokov nadsluhuje cez dochodok. Ale ako doktorku ju neviem ohodnotit, bola som celkom zdrava, problemy neboli. Viem, ze bola mila a nikdy som sa jej nebala a tak.

mimma1989
11. máj 2014

lydik ďakujem za info. a teda nevieš mi ty alebo niekto poradiť nejakého dobrého pediatra niekde v meste, najlepšie v okolí sídliska alebo na huštáku?

zuzanka7117
21. okt 2014

Ahojte. Chcela by som sa poradit. Pred mesiacom sme sa prestahovali do Starych Hor a zacali sme chodit k pani doktorke Nakladalovej v BB. Je zlata, mila, ale pravdupovediac nie som s nou velmi spokojna co sa tyka odbornosti. Chcem ju zmenit, viete mi poradit fakt dobreho pediatra, ktory trosku aj patra po pricine tazkosti. Velmi pekne dakujem.

ukulela
21. okt 2014

Zdravim.Nejake skusenosti s MUDr. Hanzelovou (Zdravomed) ? Uvitam kazdu skusenost ...

dadus30
17. dec 2014

@ziana
Určite neodporúčam Bilíka, mám s ním veľmi zlé skúsenosti

adka12
3. jan 2015

@dadus30 aké zlé skúsenosti?

dadus30
3. jan 2015

oklamal ma, zlatá doktorka Turňová, ktorá tam bola pre ním ☹