Pediater v Banskej Bystrici

erikaluka
16. jún 2008

Ahojte,má sa mi narodiť druhé bábo - chcela by som zmeniť detskú lekárku. Poradtte mi prosím nejakú dobrú v BB (bodlo by na Fončorde)
díííííííííííííííííííík

alias313
3. feb 2015

Ahojte aktualne viete o nejakom schopnom pediatrovi v BB?Hlavne niekoho kto nema milion pacientov a idealne ak by sa dalo aj prednostne objednat.dakujem

alias313
3. feb 2015

@dadus30 veru zlata doktorka Turňová...

dadus30
13. feb 2015

@ziana ja mám s ním zlú skúsenosť, určite neodporúčam

dadus30
13. feb 2015

@masasko ja mám sním zlé skúsenosti, určite neodporúčam. Radšej doktorku Andelovú, alebo Dinajovú

jannnkam
15. apr 2015

@dadus30 ja som bola s Bilikom spokojna ale po poslednej navseve u neho odchadzam, vybil si na mne zlu naladu za kazde slovo ma zvozil ako skolacku a dokonca mi povedal ze malej zaparena rit je "na socialku" a to som k nemu isla hned na druhy den ako chytila hnacky a kakala 9x, co som ju zakazdym umula vo vode a natrela a vedela som, ze bez imazolu to nepreliecime... Bola som totalne vykolajena a dost sa ma to dotklo... takze nikdy viac. Mysli si, ze popapal vsetku mudrost, asi ma uz prilis vela pacientov nestiha a pretasta mu to cez hlavu.

dadus30
27. apr 2015
broc
5. máj 2015

ahojte, akurat aj my riesime ku komu sa prihlasit. Hladam niekoho schopneho po odbornej stranke a mileho v centre mesta. Mate niekto skusenosti s MUDr. Hunakovou? Teraz sidli v budove Slnecica na Hustaku.

broc
5. máj 2015

A co MUDr. Antonia Zajacova? Ta je na Vansovej 2. Tiez tu nebola velmi casto spomenuta...

ikaika
26. máj 2015

to by aj mna zaujimalo, mate s nou dakto skusenost?

alina22
11. jún 2015

Ja som chodila so synom k dr.Križanovej...neodporúčam ju ani najhoršiemu nepriateľovi...V čakárni sa čaká
min. 30minút aj keď v ambulancii pani dr.nemá nikoho. Preberajú so sestričkou všetky seriály, ktoré bežia v telke a beda keď klepnete na dvere. Rozzúria sa a je s vami zle. Nebola som spokojná ani s diagnostikou a vždy som si vyšetrenia vybavovala cez iných lekárov, lebo ona ma nikam neposlala a neporadila len predpísala atb a poslala nás domov. Teraz bývam vo Zv.a konečne mám dobrého pediatra. Neodporúčam ani dr.Bilíka. Mala som tú česť keď zastupoval Križanovú. 😖

wurka
9. nov 2015

Ahojte, poradi mi niekto dobru pediatricku v Sasovej? Poznam tu len MuDr. Oslancovu, ktoru by som rada vylucila, takze budem vdacna za akekolvek rady a skusenosti.

livia341
4. jan 2016

Aký máte názor na detské doktorky, ktoré sídlia v Zdravomede 2 napr.(Elena Hanzelová a dalšie neviem ktoré sú, kde ordinuje aj dr.Slobodníková-kožná. ďakujem.

ericcka285
12. apr 2016

Ahojte, som tu nová 🙂 vedel by mi niekto poradiť detsku doktorku v Sásovej ? Našla som MUDr. Valašťanovu, Oslancovu a Ivančíková, ale neviem ake sú a podľa čoho sa mám rozhodnúť. dakujem 🙂

tanicka224
12. apr 2016

Ahojte. Prosim, poradili by ste mi dobreho/spolahliveho pediatra v BB? (Najlepsie tah: podlavice-spoje-foncorda-strieborne nam.-hustak). Dakujem 🙂

livia341
12. apr 2016

@tanicka224 na huštáku sú dobré dr.Oravcová, Hunáková.

murgasovap
12. apr 2016

@ericcka285 ja odporúčam Mudr. Valastanovu je skvela doktorka poradí dá aj číslo na mobil, dokonca som jej volala o 9 večer cez sviatok a zdvihla mi a poradila je výborná.

kr1st1n4
12. apr 2016

@wurka
@ericcka285 Mudr. Oslancová je už na dôchodku, namiesto nej ordinuje Mudr. Mesár a ten je špičkový 🙂

heeedka
12. apr 2016

@tanicka224 Ja chodím deťmi k Mudr. Bilíkovi na Spojovú do Papuče. Je myslím dobrý doktor, dievčatá k nemu chodia rady. Ale berie len novorodencov.

tanicka224
13. apr 2016

Ďakujem Vám veľmi pekne za rady baby 🙂 pôjdem sa k nim popýtať 🙂 našla som ešte MUDr. Herkovú neďaleko Strieborného námestia. O nej info nemáte? 🙂

ericcka285
13. apr 2016

Dievcata,Dakujem za radu.inak tanicka224 pocula som aj ja od vela mamiciek dokonca aj od lekarov ze Bilik je velmi dobry.ma zevraj svojsky pristup,co sa tyka poznamok ale ze je super odbornik

tanicka224
14. apr 2016

ericcka285 Áno aj ja som počula, že je dobrý, šikovný. Len už ma upozornili, že sa u neho dlho čaká aj zo 2hodiny. Vraj si nabral veľa pacientov, tak sa s miminkom čaká aj 1,5-2h v čakárni :(

hanit8
27. apr 2016

Ahojte mamicky, nemate nahodou niektora skusenosti s p. doktorkou Heinrichovou- nastupila po p. dr. Andelovej? Dakujem pekne

hanit8
27. apr 2016

Pripadne este dr. Mesar (sasova)? Dakujem

certiskom
12. jún 2016

Dr Mesar je skvely. Ja by so ho nemenila,ale berie uz len novorodencov. Chodim tam s obidvomi, ked vysetri malu, pohra sa s autickami so starsim synom.. 🙂 je fakt super. Odpovie na kazdu otazku a nikdymi nedal pocitit,ze sa pytam somariny alebo ze nestiha...ani sa tam dlho necaka

silvia27
4. sep 2016

Prosím kto bol už u Dr. Heinrichovej? Aká je. Máte skúsenosť?
ďakujem

palae
14. sep 2016

Mate skusenost s neockovanim u niektoreho zo spominanych pediatrov?

domi_gali
14. jan 2017

Ahojte, skúsim trochu obnoviť túto tému, lebo nie som z BB tak ku nikomu som nechodila za svojich detských čias. Viete mi poradiť ohľadom lekárov, čo sú v meste? Mudr. Hunáková, Mudr. Oravcová, Mudr. Gajdošová, Mudr. Zajacová, prípadne iných? Máte s nimi skúsenosti, koho odporúčate? Ďakujem

tanicka224
14. jan 2017

My chodíme k MUDr. Gajdošovej a sme veľmi spokojní 🙂 chodíme k nej 7 mesiacov a zatiaľ sme nemali problém. Pani doktorka aj pani sestrička majú milý a ľudský prístup kmalým deťom. Na všetky moje otázky mi vždy bezproblémov odpovedia, na potrebné veci upozornia. Pani doktorka ma naučila tak, že vždy keď mi niečo príde na um sa opýtať a viem, že idem na kontrolu tak si mám všetko pozapisovať na papierik a potom to s ňou prekonzultovať. odpovedá aj na emaily keď sa potrebujem len informovať, 🙂

myslanka
29. aug 2017

Ahojte maminy, koncom Septembra sa stahujeme do banskej bystrice-sasova. Vedeli by ste mi prosim poradit pediatra? Dakujem

murgasovap
4. sep 2017

Deti chodia k MUDr.Valaštanovej a sme velmi spokojny 😊