Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pediater v Bratislave - Petržalke

miriam654
31. máj 2015

Ahojte, mate prosim nejaky tip na dobreho pediatra v Petrzalke? Na odporucania sme sa zapisali k Dr. Spanikovej, ale sme nespokojni, z kazdej poradne odchadzame rozpaciti, p.doktorka ja pomerne arogantna, absolutne nepocuva, co jej hovorime a hovori si svoje stale dokola, skace nam do reci, na nieco sa spyta, my jej odpovieme a za minutu sa na to pyta znova, pri dalsej poradni nema nacitany chorobopis, nevie, o com sme sa bavili uz predtym.. O tom, ze obcas ani neodzdravi, ked ju pri prichode pozdravime, na emaily ci smsky odpoveda povysene. Taky trochu autoritativny pristup, niekedy mam pocit, ze nam hodne dava najavo, ako je ona na koni a ze sme len blbci, proste nedavam to, nepotrebujem tam chodit so stiahnutym zaludkom zakazdym. Paci sa mi pristup dr. Foltinovej, ale ta je v Dubravke a asi uz neberie novych. Poznate teda niekoho mileho v Petrzalke, kto bude s nami jednat ako s partnermi? Dakujem za kazdu radu.

chmurkaxy
31. máj 2015

@miriam654 my máme MUDr. Patriciu Goldenberg a je úplne super. Dopredu ale upozornim, že je za očkovanie a kojenie. Ak by si bola aktíva,tak jej sa vyhni, lebo to fakt rieši 🙂

miriam654
autor
31. máj 2015

Za ockovanie som tiez, no problem. Za kojenie som tiez, len nie je z coho :D.

chmurkaxy
31. máj 2015

@miriam654 * antivax. Jasne, veď keď to nejde,netreba trápiť maminku ani bábo. My sme mali šťastie,že sme sa mohli vyše dvoch rokov.

axelka
31. máj 2015

Ja som spokojná s MUDr. Jágerovou na Strečnianskej. nič nezanedbá. www.spiculum.eu

margieamatusko
31. máj 2015

My sme v Medissime, chodime k MUDr. Herbanskej a sme spokojni. Jedina nevyhoda je, ze pri kazdej navsteve platis 15 Eur, ale ma to aj svoje vyhody. Objednas sa, necakas, vela veci bez problemov odkonzultujes po telefone, partnersky pristup. Ja som spokojna.

mariska77
30. nov 2015

@miriam654 ahoj mne sa ma narodit babo v marci a pozeram si referencie tiez sme v petrzalke tak ma zaujima ci si nakoniec niekam presla a ci si spokojna.. Ja zvazujem to medissimo ale nefim..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli