Pediater v Novákoch. Poraďte dobrého

celin
23. jún 2009

Dobry den, neviete mi niekto poradit nejakeho dobreho pediatra v Novakoch?

noricka
23. jún 2009

v novákoch je iba jeden pediater a to Mudr.Judíny Renata,bývala primarka na detskom oddelení v Bojniciach,my k nej chodíme a je dobrá.

macca5
24. jún 2009

MUDr.Judíny je fajn,my k nej síce nepatríme, ale zvykne zastupovať našu lekárku a raz sme u nej boli a bola som velmi milo prekvapená.Známa k nej chodí a tiež je spokojná. 🙂

celin
autor
24. jún 2009

A kde ordinuje? V poliklinike? My sme sa do tohto okresu pristahovali a este sa tu velmi nevyznam, ani neviem kam patrime. Chcela by som sa jej spytat ci nas vezme a ak nie musim zistit kam patrime podla obvodu.
Zatial mame este cas, malicky sa narodi az v auguste, ale to ubehne velmi rychlo. 🙂

noricka
24. jún 2009

Ona ordinuje v Novákoch na poliklinike.Celin a kde bývate? Ak v Novákoch tak vás ona zoberie v pohode.Tu sa to nedelí na obvody ale aku doktorku si sama vyberieš.Lepšie,ked to máš v meste bydliska,nemusíš dochádzat autom alebo busom.

lucijja
24. jún 2009

ahoj celin. Ja chodim do zemianskych kostolian k Mudr. Takacovej, aj ta je super a mate to blizko... 😉

Inak kocky, pozeram ze ste vsetky z okresu PD, tak sup do regiony - tema haloo prievidza... 😀

celin
autor
24. jún 2009

My sme z Nitrice, tak si myslim ze Novaky mam najblizsiea aj spoje busom su celkom fajn.