Pediater v okrese Zvolen

tehulka2016
15. máj 2016

Ahojte, v septembri sa mi narodeni prve babatko a rada by som mala prenho najlepsiu starostlivost. Viete mi odporucit dobreho pediatra v okoli Zvolena? Hladam niekoho co mi poradi aj ohladom stravy a celkovej starostlivosti o male. Cez leto by som chcela mat male prihlasene. Dakujem

candii
15. máj 2016

Ahoj .. ja ti mozem odporucit dr. Hudobovu, vsetko vysvetli, poradi je velmi mila a komunikativna. Aj ja ako dieta som k nej chodila aj svojho syna som k nej prihlasila. Ma moju uplnu doveru..

nicolle21
15. máj 2016

Sto ludi, sto chuti.. Ja napriklad nedam dopustit na MUDr Cvejkušovu, tiez som bola u nej ako dieta a iny pediater u mna ani neprichadzal do uvahy.. Zalezi aj co cakas od lekara, aky pristup mas rada.. Urcite by som si sla dopredu s lekarom pokecat, kedze ich nepoznas

ivusa3
2. aug 2016

@tehulka2016
ahoj,
my mame tiez termin na zac. sept. a hladam pediatra vo Zvolene, naj na Zapade. Pre ktoreho si sa nakoniec rozhodla?
dakujem

tehulka2016
autor
3. aug 2016

@ivusa3 ahoj asi budem chodit k Olejovi do KA, citala som nanho dobre recenzie

07022007
3. aug 2016

Cislo 1 mudr. Dana hudobova. Vysvetli,povie,pomoze,vybavi.... nedam na nu dopustit. Je ochotna a ma pekny pristup k detom. Ma milu sestricku v cakarni to ide rychlo