Pediater v Pertžalke. Poraďte

natana
7. júl 2008

Ahojte, chcem vás poprosiť o radu. chcela by som si nájsť iného lekára pre deti a neviem koho mám osloviť, či by nás vzal. Prosím ak máte skúsenosti s lekármi na Strečnianskej alebo Znievskej napíšte. Budem veľmi rada ak sa ozvu spokojne ale aj nespokojne mamičky, lebo ja som už bezradna, lebo ta naša lekárka tušim za nič nestoji a už nechcem riskovať zdravie mojich detí.
Dakujem za každy príspevok

majka99999
16. mar 2013

@lulusha u nas mu vzdy brali krv a vysledky na druhy den. ☹ Tak hladam niekoho, co ho ma, po zapale obliciek uz nechcem cakat den.

lulusha
16. mar 2013

@majka99999 jasne, uplne to chapem, toto mas za 10 sekund a vies na com si

ivetkabab
16. mar 2013

@natana Ja mam super pediatricku na Fedinovej ul.Vola sa Dr.Kajtorova.je to 40 ,velmi mila a svedomita.Nikdy som u nej nic neplatila a da ti mobilne cislo .Mozes jej zavolat 24 hod.denne.Ked jej zavolam ,ze prideme tak mi povie na kolku a nikdy necakame.Ma dobry pristup k detom a vsetko vybavuje v amb.aj ta objedna na specializovane vysetenia a vzdy svojich pcientov prednostne.Skus kuknut na nete ci ma recenzie

ivetkabab
16. mar 2013

@domeli ahoj.moooc som spokojna.kludne napis a opytaj sa co ta zaujima.

devildoll
30. apr 2013

@ivetkabab Chcela by som sa opytat, ci by si mi vedela v jednej veci poradit ohladom spominanej doktorky Kajtorovej, aky ma postoj k ockovanie deticiek? Ci je s nou rozumna rec, alebo bude tvrdohlavo presviedcat ako vascina pediatrov? Hladam surne nejakeho dobreho lekara, kedze mam termin v juli a nerada by som potom menila pediatra kazdy mesiac ;) Velmi pekne dakujem za info!

ivetkabab
30. apr 2013

@devildoll ja som prve tri vakciny dala za ockovat tak teraz neviem.urcite sa s nou da porozpravat o vsetkom.Ja som to neriesila tak neviem ti povedat

devildoll
30. apr 2013

@ivetkabab Ok dakujem za info kazdopadne ;) Skusim sa na nu nakontaktovat a nezavazne pokecat, ze co si mysli o tom...Pekny den.

egyptanka
16. jún 2013

Ahojte, nemate niekto tel. cislo na Mudr. Zahradnikovu?

barboratokei
16. jún 2013

02/63815863

kiki75
6. aug 2013

AHojte, mate niekto skusenosti aj zo Sustekovej s tymito lekarmi? :
Beklemdžievová MUDr.
Čakányová MUDr.
Černá MUDr.
Jelenčiaková MUDr.
Miškejeová MUDr.
Vakulová MUDr.

marthuska
6. aug 2013

@majka99999 aj mudr bakalarova ma CRP pristroj a je zlata. a necaka sa u nej dlho, max 5 malych pacientov, viac sme nidky nemali pred sebou. zato u ciganovej (ked mudr ciganova zastupuje nasu mudr bakalarovu) sme cakali aj 2 hodiny.

snepinka
4. sep 2013

Ahojte. Rada by som sa spýtala na prístup (názor) Mudr. Cigáňovej na povinné očkovania. Vopred vďaka za Vaše odpovede.

pingula
17. mar 2014

Uzasne tak vychvalovana lekarka Dr Spanikova Uz druhy krat Emm v akutnom stave zo zapalom stredneho ucha. Hovorila som jej ze dieta nepocuje dobre, pozrela usi ze nic tam nema musi pocut Dnes nabehli na ORL Akutny zapal totalne zahnisanie, Emm prepichovali bubienok!! Takze keby sa niekto pytal na dotycnu pani Dr. Spanikovu....nie!! I ked je vsade vychvalovana vsade prispieva a pise do casakov chodi do TV ale pri vysetrovani dietata je "mimo"....
Este ze nam ordinacne bo by som tam nabehla a co nezvyknem robit NAVRIESKALA na nu....
😠 ☹ 😒

zdenulkam
12. máj 2014

Ahojte hladáme pediatra pre naše dieta...a nevieme sa rozhodnut medzi pani doktorkou Kajtovou a doktorkou Goldenberg ? Ktoru skor odporucite ? 😉 dakujem

janka2501
13. máj 2014

@zdenulkam
ahoj, moje obe dcerky maju dr.Goldenberg, som s nou velmi spokojna, hoci ju zastupuje jej mama dr.Holbova, a stou som mala vymenu nazorov, ale inak dr.Goldenberg nemozem nic vytknut, presne vie a pozna stavy mojich dcer, a inak pokial nemusim s detmi ist k nej, tak riesim mailom a sms, alebo volam.. cize ja ju odporucam 🙂
dr.kajtovu zial nepoznam, tak neviem aka je 🙂

monika_semi
3. jún 2014

Ahojte, vie mi niekto poradit dobreho pediatra v Petrzalke?? Najlepsie na Strečnianskej ulici, dakujem za vsetky nazory 🙂

ajanaka
21. aug 2014

chcela by som sa opytat ci vybavit pediatricku moze ist manzel.., dakujem

velkacica
9. nov 2014

@ajanaka prečo by nemohol??

andrejusa
17. dec 2014

ahojte, potrebujem suuuurne vymeniť pediatra, nemam moc čas pri mojich dvoch žihadielkach čitať všetky prispevky, čiže by som potrebovala poradiť medzi strečnianskou a fedinovou. Aj meno ak by sa dalo a aj zle skusenosti ak nejake su, dakujem pekne 🙂

gubka11
16. jan 2015

@pingula
Tiež musím uznať,že pani doktorka Špániková pri vyšetrení robí tisíc päťsto vecí, dlho sa u nej čaká. Taktiež keď som jej spomínala,že môj syn má problém s nozickami, povedala,že podľa nej je v poriadku. Ortopedi ( podotýkam dvaja) boli iného názoru.

marinamaya
6. feb 2015

Ahojte 😉
Hľadáme pediatričku v Petržalke pre našu ešte nenarodenú dcérku 😀 zatiaľ som si urobila taký mini prieskum, a vybrala som 3 ku ktorým plánujem ísť a poradiť sa čo a ako. - Dr. Gibalovú, Kochanovú a Kučerovú (na Strečianskej, je nám to najbližšie z.stredisko)
Ak máte skúsenosti s týmito dámami, dobré aj tie zlé, prosím napíšte. Dosť mi to pomôže rozhodnúť sa!
Samozrejme, pre mňa osobne je dôležité aj to aký má dr prístup k ľuďom, nie len to, či je odborníčka.
Vopred ďakujem za každú radu!

arepkoi
19. mar 2015

@janka2501
este chodis k Mudr. Goldenberg ? chcem sa opytat, ako je to s cakanim v cakarni. objednava sa dako na nete, alebo pridem a cakam ?
ked sa narodi babatko, tak pridem s nim do ambulancie ? alebo ako to je na prvy krat ?
ako to funguje v pripade poradni ?
ma CRP pristroj ?
dakujem ti pekne

janka2501
19. mar 2015

@arepkoi
ahoj. Ano chodim tam s detmi. Ked sa mi narodila mala(2012), tak som jej volala s porodnice kedy mame prist. Dala nam termin co ma poradnu (vzdy streda).
Ale uz skor som tam bola ci mi vezme malu ked sa narodi.ak sa chces objednat,tak cez mail alebo telefon. Inak sa caka. Dost dlho,ak je chripkova sezona.
CRP pristroj ma v amb.a vzdy robi aby mala istotu a nedavala atb zvytocne. Na poradnu ma na ten den objednane deticky,takze aj tak pockas. Ale nie tak ako pri chorobe. No vzdy su prednostne najmensie babatka.snad som ti pomohla.

abbie
11. jún 2015

@devildoll ahoj, chodis ku Dr. Kajtorovej? bola si u nej na pokeci, ako si pisala vyssie? uvazujem nad nou a chcela by som vediet, aky ma pristup ...

ruzenka777
15. jún 2015

ahojte maminy 🙂 neviete mi poradit naozaj dobrú lekárkuna Sustekovej, alebo Zaporozskej, ktorá aktualne berie nové detičky ? ďakujem

gabi89
19. jún 2015

ahojte, neviete poradit dobreho pediatra na Antolskej?

barca1983
2. júl 2015

@ruzenka777 MUDr Bakalarova, nozaj perfektna. A berie deti.

abbie
2. júl 2015

@barca1983 a kde ordinuje?

barca1983
2. júl 2015

@abbie na Zaporozskej

ruzenka777
2. júl 2015

@barca1983 dakujeme za tip, uz sme si dohodli p. doktoru na Sustekovej, kedze sa tam dostaneme aj peso 🙂 a je to dostupnejsie ako Zaporozska 🙂