Pediater v Pertžalke. Poraďte

natana
7. júl 2008

Ahojte, chcem vás poprosiť o radu. chcela by som si nájsť iného lekára pre deti a neviem koho mám osloviť, či by nás vzal. Prosím ak máte skúsenosti s lekármi na Strečnianskej alebo Znievskej napíšte. Budem veľmi rada ak sa ozvu spokojne ale aj nespokojne mamičky, lebo ja som už bezradna, lebo ta naša lekárka tušim za nič nestoji a už nechcem riskovať zdravie mojich detí.
Dakujem za každy príspevok

barca1983
2. júl 2015

@ruzenka777 to je ok rado sa stalo. K tejto pani doktorke som chodila este ja ako dieta, je naozaj super.

devildoll
10. aug 2015

@abbie Ahoj, prepac, ze neskoro reagujem. Bola som tam ano a osobne by som k nej svoje dieta nedala...Mame teraz vybornu pediatricku v Ruzinove.

abbie
10. aug 2015

@devildoll ja asi pojdem k dr. Ciganovej v Petrzalke a v Ruzinove ku komu chodite? Snad nie Dzuppova, alebo Dzurilova

devildoll
28. aug 2015

@abbie My chodime k MUDr. Kaprinayovej. Ambulanciu ma na Tomasikovej ulici.

abbie
28. aug 2015

@devildoll nad nou som uvazovala, ale 180 € za rok je prestreleny poplatok ...

okbukaj
6. okt 2015

@abbie Mudr. ciganova berie novych pacientov?

mary111me
17. okt 2015

@marinamaya ahoj, tiez hladame pediatra najlepsie na strecnianskej kvoli vzdialenosti, ku komu si nakoniec sla a ake mas skusenosti? O doktorke Gilbanovej som tu citala uz dost, mas nejake info aj o dr. Kochanovej a Kucerovej? Maju CRP? V cakarni to ako funguje? Aky maju pristup, prezru deticky dokladne? Dakujem za kazde info 🙂

freefamme
17. okt 2015

@romynka My chodime k Mudr. Goldenberg na Fedinovej a splna vsetky vase poziadavky 🙂 Sme tam velmi spokojni. Lekarka aj sestricka su prijemne, ustretove, pokrokove (obe maju do 40), komunikuju mailom, vzdy dobre a rychlo poradia, podaju relevantne info na listocku, ked si treba zapamatat (napr. postup pri prikrmoch, teplote,...). Moje deti este nikdy nemali antibiotika, vzdy spravia crp a v pripade problemov daju spravit vsetky vysetrenia, ktore treba. Presli sme k nim od sukromnej z Medissima a rozdiel v kvalite starostlivosti a pristupu ma neprestava (v dobrom) privadzat do uzasu 🙂

marinamaya
17. okt 2015

@mary111me ahoj 🙂
Nakoniec sme sa rozhodli pre dr.Gibalovu..asi mesiac pred porodom si sesteicka somnou dohodla termin, a sla som do ordinacie na taku mini prednasku ohladom babatka.sice sa mi to zo zaciatku zdalo zbytocne (chodila som vtedy na preporodnu pripravu na Antolskej) no tato jej prednaska sa mi potom celkom pacila, lebo bola viac zamerana na babatko nez na porod. Sestricka bola naozaj mila, vsetko mi dokladne vysvetlila co ako s babaktom ked prideme domou z porodnice, mohla som sa opytat ak som niecomu nerozumela.. kedze pani doktorka nepraktikuje domace navstevy po porode, zavolala som jej na mobil v den ked nas prepustali z nemocnice a hned na dalsi den sme na dohodnuty termin sli s malou knej (ak to stihnete pojdete rovno z porodnice za nou v den prepustenia)
Dokladne babetko poprezerala, vysvetlila nam co ako 🙂 Crp maju. Zatial sme vzdy boli objednany na termin tak v cakarni sme boli iba chvilku a co je dolezite, babatka pozyvaju tj objednavaju termin iba v urcenom case pre zdrave deti co je super, lebo sa tak vyhnete chorym pacientom v cakarni! Dokonca ambulancia sa "dezinfikuje" po ordinacnych hodinach pre chorych a az potom sa dnu ide s babatkami 🙂
My sme vcera mali 6 mesiacou, uz mame za sebou dve ockovania u pani Dr.Gibalovej. mame od nej pisomne brozurky na vsetky ockovania aj na stravovanie babatka takze ja si pochvalujem take veci, da si zalezat na tom aby mamicka bola informovana o vsetkom.
Ja som ako prvorodicka mala mozno take nezvycajne otazky zo strachu co a ako,tak sa mi zdalo ze mi vysvetlovala ako ked by som mala 5rokou, no radsej aj tak ako ked by sa vykaslala na moje otazky.
My sme snou zatial spokojny. Mila je k pacientom, mala u nej plakala len ked ju ockovali, inak nikdy neplace 🙂
To je nasa skusenost..dufam, ze pomohla pri rozhodovani, ak mozem este nejak poradit-pis! 🙂

mary111me
19. okt 2015

@mary021 Ahoj, stale ste u Dr.Jagerovej? Mohla by si mi prosim dat podrobnejsie info ako to u nej funguje? Ako dlho sa zvykne u nej cakat, ako dokladne vysetruje novorodencov, je dostupna na mobile/mailom, poskytuje dostatocne informacie rodicom (napr.poradit s dojcenim..), platia sa tam nejake extra poplatky?

mary111me
19. okt 2015

@marinamaya Dakujem za vycerpavajuce infosky 🙂 No niekde sa tu predtym pisalo v diskusii, ze tato pani dr.je niekedy az neprijemna, ze tak vystupuje, ze vsetko vie.. A ze kazdemu povinne dava tie brozury, za ktore inkasuje extra poplatky.. Ako je to s tymi poplatkami prosim ta?

marinamaya
20. okt 2015

@mary111me co ja viem, ja si to moc k srdcu neberem to jej vystupovanie, samozrejme ze vie viac ako my heheh 😉 a tie brozurky ano su za nejaky poplatok, nie je to take hrozne a nakoniec je na kazdej z mamiciek ci si ich vezme alebo nie. Ja osobne som si ich kupila, niektore informacie sa daju najst aj na nete ale uprimne teraz ako sme zacali s prikrmovanim mi ta brozurka dost pomaha lebo sa mozem spatne vratit k tomu co mi nebolo jasne.
Aj ked jej vystupovanie by mohlo byt o nieco prijemnejsie, pre mna je dôlezite, ze je odbornicka a nepcha detom antibiotika za nic pre nic. K mojej dcere je vzdy mila tak myslim, ze som sa pre nu spravne rozhodla 😉

foru
21. jan 2016

Moja skusenost doktorka ciganova velmi mila ale dlhe cakanie aj v poradni. A hlavne nedovolate sa skoro nikdy ale zas ona pri vysetrovani netelefonuje asi preto sa jej neda dovolat ked ordinuje. Vacsinou reaguje na sms aj ked niekedy s casovym odstupom cca 1 den. Zalezi od naliehavosti situacie. Sestricka by som povedala trosku nervozna ale snazi sa byt mila. Aj kvoli problemu dovolat sa by som ju chcela vymenit podla mna si nabrala vela pacientov. Antibiotika nedava iba v pripade nutnosti, crp nam za 2,5 roka robila zatial raz.

jolly84
21. jan 2016

@kiki75 mudr. Černá, odporúčam, ak je to aktuálne '

osobnynazor
22. jan 2016

Ahojte mamičky.....chcela by som Vam dat jednu radu.Kajtorova doktorka z Fedinovej je jedna arogantna,vulgarna a neschopna lekarka.Od zakladu mi znicila zdravie mojho synceka a pourazala vulgarne moju rodinu.Preto podavam na nu trestne oznamenie a davam aj staznost na kompetentne urady.Ak mozem poradit obchadzajte jej ambulanciu.Nehovoriac o tom ,ze sa ani neprezlieka ani sestricka takze ordinuje v civile a nedodrzuje ani hygienu,pred vysetrenim si ani len ruky neumyje.

yanielka
22. jan 2016

Pravda k Dr. Ciganovej sa neda dovolat a teraz neviem co mam robit, od starej som odisla (karty mi dala do ruky!!) a mudr . Ciganova, ze nas vezme, ale uz dvakrat som jej volala potrebovala som termin na predoperacne so synom a nedovolala som sa. Chcela som ku nej ist hlavne kvoli tomu, ze dava terminy na vysetrenie (nechce sa mi cakat s chorym dietatom 3 hodiny v cakarni a so zdravym po chorobe na kontrolu uz vobec nie). Tak neviem ci hladat inde kedze som este zmluvu vlastne nepodpisala ci ist ku nej......a MUDr. Kaprinayova uz neberie aspon podla info na stranke @devildoll inak tam by som isla najradsej...

ruzenka777
22. jan 2016

zdravim, Mudr. Ciganova sikovne reaguje aj na maily, tak skuste takto kontaktovat 🙂

yanielka
22. jan 2016

@ruzenka777 tak neviem ci sikovne...ked som sa k nej nevedela dovolat, tak som jej napisala, ze ci nas zoberie a odpisala mi po dvoch tyzdnoch 😖 a hlavne rozmyslam, ked ju chcem ako pediatricku hlavne kvoli tomu, ze dava terminy, co ak dieta ochorie a ja sa jej nedovolam a tym padom ziadny termin nedostanem....mno neviem fakt ja sa inokedy viem promptne rozhodnut a teraz som nerozhodna....

devildoll
22. jan 2016

@yanielka Ved tam skus zavolat, to je asi najlepsie. Ony su tam 2 doktorky, tak mozno sa bude dat nejako dohodnut...hlavne pokial by to bolo za ten rocny poplatok, co sa hradi zo strany mimorajonnych pacientov.

yanielka
22. jan 2016

@devildoll skusit mozem, ale pred mesiacom volala kamoska a nechcela zobrat....ja som chodila k MUdr. Zemberovej , ale ta odisla (sice s nou stale vyriesim gro veci a nikdy ma neodmietne - uz nema ale klasicku ambulanciu) a ona mi odporucala prave Dr. kaprinayovu, je to pre nas aj blizsie....ty si tam spokojna?

yanielka
22. jan 2016

@devildoll tak som sa tam aj hned dovolala (na prvy krat!!!) som v pozitivnom soku, zial neberu ☹ ja by som bola ochotna zaplatit, stoji mi to za to, ale zial......

ruzenka777
23. jan 2016

@yanielka tak som asi mala stastie 🙂 ale vybrala som si nakoniec doktorku na Sustekovej, lebo to mame blizsie a "na peso" 🙂

devildoll
23. jan 2016

@yanielka ja som velmi spokojna, lebo nemusim cakat v cakarni ....doktorka je na telefone, ked je treba...a hlavne ich pristup je super. Nepchaju hned ATB, snazia sa pomoct inymi sposobmi....a aj venuju dostatok casu kazdemu dietatu / rodicovi (podla potreby). A aj ked byvam v PE, vobec mi neprekaza, ze musim sadnut do auta a odviezt sa tam 🙂 Tak ma mrzi, ze uz nemaju volne miesto ....Ale skusaj, vzdy sa moze nieco uvolnit ;)

yanielka
23. jan 2016

@devildoll jj dakujem, ved uz len ked pozriem na tu stranku jaku ju maju premakanu......proste zorganizovane vsetko. Ja som bola velmi spokojna s MUDr. Zemberovou, mala velky obvod ale boli tiez so sestrickou super zorganizovane, vsetky deti si pamatali po mene dokonca sestricka vedela aj rok narodenia 🙂 nuz len odisla a to co tam prislo ani nejdem opisovat.......absolutne nezvladnuta ordinacia , do vnutra nas natlaci aj troch vsetci pocuju o com sa bavis, vlasy im veju furt su v strese, caka sa tam cca 2-3 hodiny lebo objednavanie tato nova lekarka zrusila a navyse je uplne fanaticka ockovacia lekarka, ja nemam nic proti tomu, ale ked tam dojde dieta so 40tkami teplotami a ona riesi prve ockovanie a nie zdravotny problem dietata (stalo sa mojej znamej)...no des uz som tam nemohla zostat. tak budem skusat dakujem za info, keby sa ti dostala info do usi ze beru mozes mi dat echo🙂

petra71alex
23. jan 2016

My chodíme k doktorke Slezákovej s obidvoma synmi, keď na pohotovosti sa na staršieho vykašlami a on mal zápal predušiek, hneď na druhý deň sme k nej išli, v momente nás poslala k imunologičke ešte volala sestričke, že či nás okamžite môže zobrať, týmto sme sa vyhli hospitalizácii v nemocnici, ja ju len odporúčam je veľmi milá aj sestrička. Dr. Gibalovú zo strečnianskej nikdy v živote by som jej deti nedala, ja som k nej chodila až do dospelosti a stačilo. Našťastie som nebola nikdy vážne chorá inak neviem čo by bolo.

devildoll
24. jan 2016

@yanielka oukej jasne☺drzim palce teda!

zzzuzzz26
26. jan 2016

Ahojte, o chvilocku mame babo na svete tak by som sa chcela opytat a poradit na pediatricku najlepsie na sustekovej alebo fedinovej. Hlavne aby objednavala na cas nech tam s malinkym babom nemusime cakat medzi chorimi detmi. Dakujem za kazdu radu 🙂

petra71alex
26. jan 2016

@zzzuzzz26 ako som už vyšie písala Mudr. Slezáková odporúčam na Fedinovej, super doktorka aj sestrička, vždy milé, ochotné. Poradňu pre bábätká má mimo ordinačných hodín v rámci poradne a objednáva na čas.

osobnynazor
27. jan 2016

@zzzuzzz26 ahoj ....Slezakova je fajn ,len ak ti mozem poradit tak v ziadnom pripade nechod Kajtorovej.Prajem vela zdravicka babatku.A drzim palce

elean
6. feb 2016

Slezakova ma plny stav, uz neberie novych pacientov...