Pediater v Pertžalke. Poraďte

natana
7. júl 2008

Ahojte, chcem vás poprosiť o radu. chcela by som si nájsť iného lekára pre deti a neviem koho mám osloviť, či by nás vzal. Prosím ak máte skúsenosti s lekármi na Strečnianskej alebo Znievskej napíšte. Budem veľmi rada ak sa ozvu spokojne ale aj nespokojne mamičky, lebo ja som už bezradna, lebo ta naša lekárka tušim za nič nestoji a už nechcem riskovať zdravie mojich detí.
Dakujem za každy príspevok

vendenberg
18. jún 2012

Ja chodim uz 2 roky k MUDr.Spanikovej, teraz aj s druhym miminom, a som velmi spokojna. Je na Fedinovej.
Prijemna cakaren s hrackami, ale staci ist za nou a porozpravat sa. Ja som si vtedy osobne pobehala niekolko doktoriek a naviac sa mi pri rozhovore zapacila.

mitka10
21. jún 2012

@effie
ahoj. uvazujem o dr. medzihorskej. maly sa narodi v juli. si s nou stale spokojna?

effie
11. júl 2012

@mitka10 ahoj, ano som spokojna. Dufam ze nepisem neskoro, drobcek je uz na svete?🙂

keziah
12. júl 2012

@effie
@kafoditka
aky maju vase lekarky pristup k ockovaniu? ockuju natvrdo podla ocko kalendara alebo najprv seriozne skumaju zdravotny stav dietata (pred ocko sa spytaju, ci dieta v poslednom case nebolo chore alebo ci niekto v rodine nie je aktualne chory)? radia pred ockovanim podat liek na zrazenie horucky? ako beru horucku pocas choroby, kazu pausalne zrazat, pokial vystupi nad 38 stupnov? mate dojem, ze sa tieto lekarky nadalej vzdelavaju a sleduju nove trendy alebo ziju z toho, co sa naucili na vysokej skole? vopred dakujem za postrehy.

kafoditka
12. júl 2012

@keziah teplotu mi Dr. Zahradnikova kaze vzdy zrazat klasicky - nad 38 podavat cipok v kombinacii so sirupom, keby teplota neklesala, v pripade vystupenia nad 39 zabaly... ockovanie som nejak neriesila, moj syn ma vsetky co boli povinne a navyse bol zaockovany proti rotavirusom. Dr. sa opytala, ci je urcite zdravy bez soplov a teploty a vtedy ho zaockovala.... inak som s nou nikdy problem nemala... trocha mi vadi, ze uz neobjednava na konkretny cas a s chorym dietatom si to tam musis odsediet v plnej cakarni aj par hodin 😖 a myslim, ze chodi aj na nejake konferencie, lebo ked som sa jej pytala na nazor, tak neraz odpovedala : No podla najnovsich poznatkov lekarov.... 😉

keziah
12. júl 2012

@kafoditka dakujem za postrehy 🙂

romynka
30. júl 2012

Ahojte. Tiez sa chcem opytat na nejakeho dobreho pediatra v Petrzalke.. o mesiac sa nam narodi babo a rada by som vybrala nejakeho skutocne dobreho lekara.. POKROKOVEHO, DOSLEDNEHO, OCHOTNEHO A MILEHO... vacsinou co viem su tu v okoli lekarky v dochodkovom veku.. Rada by som nasla nejaku mladsiu lekarku...
- kt. ma moderny pristup k ockovaniu-naozaj dokladne preveri pred ockovanim zdrav. stav dietata,
- nedavaju vela antibiotik-ale len naozaj ked je to nutne
- maju moderne vybavenie
- velmi by som si zelala najst ordinaciu s nejakym praktickym systemom objednavania-aby sme hodiny necakali v carani s ostat. chorymi
-moznost parkovania
Chcem nemozne? Ak by ste o nikom takom vedeli, prosim dajte mi vediet...
DAKUJEM!

cecil36
1. aug 2012

@romynka ja mam skvelu lekaru, ale nie je v petrzalke, takze za nou dochadzam. Ale je to neporovnatelny pristup 😉

dedian
1. aug 2012

@romynka , skus mudr ciganovu na zaporozskej, okrem toho ze je lekarka je aj homeopatka, nas maly ma 2 roky a este nemal ziadne lieky, vzdy si dohodneme homeopatika a zaberaju... urcite si obehni par pediatrov so zoznamom co ta zaujima a vyber si... tiez sme to tak urobili a nelutujeme...

romynka
2. aug 2012

@cecil36 dakujem za odpoved 🙂 A kde je ta lekarka? a ako sa pls. vola?

romynka
2. aug 2012

@dedian Dakujem 🙂 Dr. Ciganova je nejaka mladsia? a myslis ze je z tych kt. su ochotne prist domov po porode?

dedian
7. aug 2012

@romynka , ahoj, myslim ze mudr Ciganova ma tak okolo 45-50 rokov... ked som pred dvoma rokmi porodila tak prisli aj so sestricou k nam domov,..

romynka
7. aug 2012

@dedian DAKUJEM

alojzia
31. okt 2012

Aj ja sa pokúšam nájsť novú pediatričku, zatiaľ sa mi najviac pozdáva Mudr. Vrabcová z Rovniankovej a MUdr. Medzihorská. Viem, že tu v diskusii boli spomínané,zdá sa, že mamičky sú s nimi spokojné 🙂, ale chcela by som vedieť, ako je to s dobou čakania. Ja viem, že asi by som chcela veľa, aby výborné lekárky mali málo pacientov 😉 ale možno to nie je až také zlé. Preto by ma zaujímalo, ak niekto viete povedať, či je v rámci dňa alebo týždňa čas, kedy sa nečaká až tak veľmi dlho. Veľakrát dcéra nie je až taká chorá, príp. ideme len kvoli nejakej kontrole, alebo naopak je jej veľmi zle, a vtedy niekoľkohodinové čakanie nie je to pravé. Ešte ma napadla MUDr. Krempaská z Rusoviec, nepozná ju niekto?

rainee
26. nov 2012

ahojte, nechodite niekto k tymto dr. na strecnianskej - bartekova, kochanova, kucerova, kundrakova? ak ano poprosim skusenosti dakujem.

rainee
26. nov 2012

@zzzzuzka ahoj nechodis nahodou k bartekovej alebo kochanovej, ci ktoru dr. si nakoniec vybrala?

capy
1. dec 2012

@alojzia my chodime k dr vrabcovej, naposledy sme tam boli predvcerom a boli sme treti ale su aj dni kedy tam nieje nik a inokedy plna cakaren a oproti u dr nikto. ale urcite by som nemenila 🙂 a da sa u nej objednat aj na cas takze nemusis cakat

mary021
4. jan 2013

@romynka Ahoj ja chodím k Dr.Jagerovej na Strečnianskej a je fakt super. Predtým som chodila k Dr.Hlaváčikovej a to bola čistá katastrofa.

dada2107
23. jan 2013

@capy ahoj, mozem poprosit tel, cislo na vrabcovu? na internete su neplatne cisla. dakujem 🙂

petra6484
10. mar 2013

ahojte neviete mi poradit dobreho pediatra v petrzalke ? mam syna ktory je sem tam problemovi zo zdravotnym stavom , a keby nemal problemi tak jeho terajsia pediatricka je uplne uzasna , no stym ze je chorlavy mam znej pocit akoby sme ju uz otravovali a na vsetko povie ze to nic nieje a ze treba cakat , ze to prejde a podobne , tak by som potrebovala odporucanie od nejakej mamicky ktora riesila zdravotne problemi u pediatra budem velmi vdacna za odporucanie

janka2501
11. mar 2013

@petra6484
ahoj skus mudr. goldenberg, alebo spanikovu...obe su na poliklinike fedinova v petrzalke, a obe su velmi dobre, my chodime ku goldenberg, ale uz nas liecila aj spanikova ked zastupovala nasu dr.. treba len ist a porozpravat sa a vybrat si... drzim palce nech ti to dobre dopadne 🙂

11nika11
11. mar 2013

@petra6484 ja chodim s dcerou na Fedinovu k Saskovej.Velmi mila doktorka,som s nou maximalne spokojna.Mily pristup k detom,ludsky a normalne ti vysvetli zdrav.stav dietata.Kedykolvek jej mozes zavolat alebo napisat mail,vzdy zareaguje,odpise.Ja by som nemenila 🙂.

oxiaction
11. mar 2013

@mary021 Ahoj! Preco si nespokojna s Dr.Hlaváčikovou?

mary021
11. mar 2013

@oxiaction ahoj vieš prečo, lebo staršiemu synovi stále pchala trifed sirup, nezobrala mu ani raz krv, stále tvrdila, že má alergiu, a silou mocou chcela dať nosné mandle von. Pri dcérke chcela znova praktizovať trifed ale to už som zarazila. Mali sme u dcérky problém s pokožkou hlavne na tváričke a kázala my to natierať tým čím zadok ( používam klasický aviril na zadok). To už ma prestalo baviť tak som išla k Dr. Jágerovej a tá neváhala, synovi zobrala krv a vyšlo s toho oslabená imunita a žiadna alergia. Pre dcérku my doporučila olejový kúpeľ a masť Infandolan. Takže preto som s nou nebola spokojná.

petra6484
11. mar 2013

Dakujem kocky za radu ale na fedinku chodit nechcem nakolko tam je terajsia doktorka maleho tak aby to nemalo vpliv na novu lekarku , idem skusit doktorku jagerovu na strecnianskej mame dohodnute rande na stredu

oxiaction
11. mar 2013

@mary021 dakujem 😉

lulusha
15. mar 2013

@romynka ahoj, ja tiez vrelo odporucam Mudr. Ciganovu, nas maly ma 2,5 roka a zatial vysoka spokojnost, ako s doktorkou, tak so sestrickou, ambulanciou, cakarnou... ma profesionalny pristup k ockovaniu, je velmi mila, vestko vysvetli, vysetri, robi CRP- antibiotika sme este ani my nebrali, ponukne aj homeo, po porode prisla ku nam a potom v prvych mesiacoch aj dvakrat, ked som ju poprosila...nemenila by som ju za nic a malemu sa u nej velmi paci 🙂

majka99999
15. mar 2013

@lulusha cize Dr. Ciganova ma CRP pristroj?

dedian
15. mar 2013

@majka99999 , ano má, je to napísané v čakárni, pre nás ale nebol zatiaľ potrebný...

lulusha
15. mar 2013

@majka99999 ano, vlastne by ho uz mala mat kazda pediatricka, ale Mudr. Ciganova ho aj pouziva 😉 a robi to velmi citlivo, rychlo a takmer bezbolestne, je to super vec, vzdy ma to ukludni, ze mame len virus