Pediater v Ružinove - MUDr. Jarmila Zbořilová. Máte skúsenosť?

zuke
18. máj 2009

Ahojte mamicky aj tie buduce 🙂 Mate niekto skusenosti s pediatrickou z Ruzinovskej polikliniky MUDr. Zbořilovou? Resp. odporucili by ste nejaku inu v Ruzinove? Dakujem za Vase skusenosti.

senajka
21. júl 2015

Myslim ze nemaju emailovu adresu. Teda aspon nie verejnu.

phoebe28
21. júl 2015

My tiez chodime Dr. Zborilovej a sme spokojni. Jedine minus je to, ze na poradne nas objednavala na obed, kedy mi maly spal alebo jedol, ale moja chyba je, ze som sa neozvala... a teda samozrejme, ma vela ludi na chodbe, cize dlho cakame, ale zase ja to nejak neriesim, ked sme chori a potrebujeme ju, tak pockame. Len osobne nechapem maminky, ktore pridu s chorym dietatom a rozculuju sa kolko ludi tam je a ony musia sediet medzi chorymi, a ich dieta spusti taky kasel, ze by som na ich mieste bola ticho... Prosto, este ja si pamatam, ked som chodila pediatricke (chodila som tam do 26 rokov 🙂), ze som vzdy dlho cakala. Minus tejto polikliniky je, ze ziadne pekne kresby aby nejake hracky na chodbach nenajdes, nas sa vzdy teda bohuzial hra so smetiakmi, este nevie pochopit, co moze a co nie...ale inak s doktorkou spokojnost, vzdy nas radsej poslala na odborne vysetrenia, kedze ako prvorodicka som salela pri kazdej vyrazke 🙂

margarita
21. júl 2015

bohuzial nemam
@lulu0123

adinka3
22. júl 2015

MUDr. Jarmila Zbořilová
Sestra: Mgr. Tatiana Obrtlíková
jarmila@zboril.sk
Telefón: 02 / 4827 9496
Email:

lulu0123
22. júl 2015

@adinka3 dakujem🙂

senajka
1. aug 2015

To s tymi hrackami suhlasim ale zase neviem ci by boli tam ochotne kazdy den tie hracky po detoch sterilizovat.

misulkaa17
3. mar 2016

Ahojte prosim poradte mi nejaku dobru detsku doktorku v ruzinove. s tou nasou niesom vobec spokojna :( uplne je odmerana a nic neriesi :(

tatiana1980
3. mar 2016

Mudr.Macuchova- tato pani doktorka sa vo svojom pobolani nasla. Uzasna mila vysvetli pomoze a hlavne ak je clovek v stese tak ukludni. Pomoze poradi aj po telefone.

senajka
3. mar 2016

Pozor Pani doktorky uz maju tolko pacientov ze naozaj beru uz len podla obvodu a ulic. Za opytanie nic nedate ale moc novych asi nebudu brat.

margarita
4. mar 2016

ja som chodila roky ku Zborilovej, obcas ju zastupovala aj Macuchova alebo ta druha vedla, meno si nepamatam a vsetky 3 mi prisli super.
kvoli stahovaniu som sa s tazkym srdcom od Dr.Zborilovej s 3 detmi minuly mesiac odhlasila 😉

misulkaa17
4. mar 2016

Dakujem Velmi pekne 🙂 lebo mam podzrenie ze ma maly alergiu na mlieko co mam aj ja sama a maleho doktorka mu zobrala vyter zo zadocku mal to negativne samozrejme stale ma hnacky a uz viac to neriesi povedala len tolko ak sa mu to zhorsi chodte na kramare.

linna
4. mar 2016

@misulkaa17 Ahoj, ak sa mozem spytat ku akej dr. chodite teraz bo aj ja som z Ruzinova a s tou mojou niesom spokojna tak ci sa zhodujeme v mene 😀

misulkaa17
5. mar 2016

Ahoj chodime ku Gabriele Stellerovej a vy?

linna
5. mar 2016

@misulkaa17 Aha tak na tú som zle dosť počula, to bola ešte moja pediatrička 🙂 Ale predtým nebola zlá len som počula že sa dosť pohoršila....Ja k Petre Džuppovej... 😝

linna
5. mar 2016

@misulkaa17 A ja bývam inak hneď pri tom zdravotnom stredisku kde chodíš ku nej, v takom 7 posch. paneláku, to mám k nej de minúty peši...len teda ee... 😅

misulkaa17
6. mar 2016

No pekne teda ja som akurat citala nanu recenzie a mam teda dost 😀 ja byvam tiez kusok na Jasikovej ulici 🙂

permanentka
4. aug 2016

Je prosim vas Dr. zborilova sukromna ci statna?

misulkaa17
4. aug 2016

Štátna ku nej chodí moja sestra

solvia
11. aug 2016

Dovolim si pridat moju skusenost s Dr. Dzuppovou od ktorej prave odchadzame, je mila ochotna, no velmi choroby a tazkosti deti neriesi :( na vsetko mi povie, ze to deti mavaju a ze nech pockam, ci to neprejde. Na vyter z hrdla a nosa som sa musela vnutit. Neodporucam :(

misulkaa17
12. aug 2016

Ja uz sama neviem ku ktorej doktorke mame ist :( mi sme u Stellerovej a nula bodov ☹ hľadám tiež inú v Ružinove no neviem kam mame ist.

novazienka
23. jan 2017

@misulkaa17 u koho ste skončili? Ja mam podobný problem.

misulkaa17
24. jan 2017

@novazienka nakoniec až v Petržalke ☹ v Ružinove nás nikde nechceli zobrat.Iba novorodencov alebo maly plne ☹ tomu sa hovorí slovenské zdravotníctvo.

novazienka
24. jan 2017

@misulkaa17 no to je hrozne. A ste spokojní?

misulkaa17
26. jan 2017

@novazienka ano som nadmieru spokojná 🙂 pani doktorka je velmi dobrá a úplne super jednanie 🙂

simcika
24. apr 2019

@senajka Zborilova však už nedviha telefóny. Ako to riesite?

senajka
16. júl 2019

@simcika Tak zalezi kolko deti tam ma. Ale ja byvam blizsko tak ja sa zastavim ked nieco treba alebo po vysledky.

simcika
16. júl 2019

@permanentka je štátna a nakoniec sme tam ostali, lebo lepšiu lekárku sne ešte nemali. A robíme tak tak, že muž ide dopredu a potom aj ja s dcérou.

simcika
16. júl 2019

@senajka ved áno, ale ja som sa bavila o tom, že čo ak budem sama a manžel.prec...ako to spravím..našťastie taka situácia ešte nenastala...zatiaľ

senajka
16. júl 2019

@simcika tiez som musela chodit od zaciatku s detmi ale ona ma tablet na chodbe kde sa zapisete a z domu si sledujete poradie pacientov. Ked ste tretia az stvrta, teda podla toho ako daleko byvate tak k nej vyrazite. Muz mi hodil na tyzdnovky tak som nemala na vyber.

simcika
16. júl 2019

@senajka No len ja som z kramárov a hlavne keď som písal tento príspevok som mala malého novorodenca , Čiže moje obavy boli na mieste a ako som vyššie písala a je to také nepraktické keď musíte byť dvaja na to aby sa dieťa dostalo do ambulancie.