Pediater v Šali podporujúci homeopatickú liečbu

pipistrel
25. sep 2014

Zdravím hlavne mamičky zo Šale a okolia, keďže po pôrode budem musieť nahlásiť dcérku detskému lekárovi, chcela by som sa spýtať, aké máte vy skúsenosti s lekármi a hlavne, či je vobec v Šali pediater, ktorý podporuje/alebo aspoň nezatracuje homeopatickú liečbu. Taký, ktorý nepredpisuje antibiotiká ako na bežiacom páse, ale najprv vyčerpá iné možnosti. Ja sama fungujem na homeopatikách už niekoľko rokov a okrem bežných ochorení mi pomohli vyliečiť aj vážnejšie, antibiotiká som nemala už ani nepamätám a preto by som tiež pre drobca doktora, s ktorým by som sa nemusela handrkovať pri každej návšteve ordinácie. Ďakujem za všetky vaše rady a tipy 🙂

sosanna88
25. sep 2014

hihi...nemam sajnu 🙂 ak by si chcela pre dospelakov, hned ti poviem...ale detsku?fuuuuuuha...ono uprimne, detski lekari tu v sali su o nicom...ja som si povodne vybrala dr. vaskovu, kvoli tomu, ze je na veci a mam to blizko, ale...proste ale. po pol roku som malu prehlasila do trnovca k dr. vargovej-odporucam!!!!!!!! to je doktorka! aj sestricka. su fantasticke a nic nezanedbaju. ale aky maju nazor na homeo to neviem, bo ja sa o to nezaujimam 🙂

dada242
26. sep 2014

Zdravím to je pravda ako detskú doktorku môžem odporučiť z Trnovca p. Vargovu 🙂 je naozaj doktorka ktorá sa zaujíma a pomôže ako sa len dá.a čo sa týka homeopatiká tak to je len jeden doktor v Šali a to je p.Miček a ten tiež veľmi je dobrý veľa detičiek dal do kopy je to sukromný lekár treba sa objednávať .ja tiež nesuhlasím za každu cenu ATB je to škodlivé pre deti radčej na prírodnej báze alebo homeopatiká