Pediater(ička) Košice. Poraďte niekoho

misha666
31. jan 2009

Ahojte... chcela by som sa opýtať či mi neviete poradiť nejakeho dobreho detskeho lekara v Košiciach. dakujem za kazdu odpoved. 🙂

susisus
2. okt 2009

Ja jednoznačne odporúčam MUDr. Terencovú Adrienu v Pro Care Košice - úúžasná osoba, neskutočný prístup, perfektná starostlivosť a žiadne čakanie po čakárňach ! 🙂

susisus
2. okt 2009

Pardon preklep - Tencerová 😉

katy2
2. okt 2009

a kolko sa u nej v pro care plati?

susisus
2. okt 2009

U nej nič, len jednorázový ročný poplatok (na sk nejakých 4500) a sú v tom všetci doktori, ktorých by dieťa mohlo potrebovať 🙂

fecova
12. okt 2009

ahojte jednoznačne odporúčam doktorku Antonyovú, predtým sme chodili ku doktorke Zgodavovej,ale na Antonyovú nemá, to je jedna suprová lekárka,ktorá Vás ošetrí ešte aj keď prídete po ordinačných hodinách,druhé by sa s Vami ani nebavili, jednoznačne odporúčam.

jenn44
12. okt 2009

ahojte maminy, pomaly vyberam pediatricku, ja som mala Baluchovu, no strasne dlho sa u nej caka, hroze pomaly robi, chcela by som sa opytat, ta oproti nej, neviem teraz ako sa vola, ta vyzera, ze je rychla a dobra... neviete nahodou jej meno a nejake skusenosti? dakujem pekne

dominikuska
12. okt 2009

my sme chodili ku Zgodavovej a presli sme k Ballchovej. A fakt sa u nej dlho caka 😠 . Ale zato ma ine vyhody. A to vedla lekarka sa vola Kocikova, a ovela rychlejsie vybavovala pacientov.

jenn44
12. okt 2009

jasneee, Kocikova... dakujem 🙂)) Baluchova je fajn, je dobra, citliva, no tym, ze je taka ze sa zaujima o cloveka sa u nej dlho caka, ja som tam raz bola (som studentka, stale mam ju ako lekarku, no budem to musiet zmenit 😀) a Kocikova vzala 7mych a Baluchova jedneho... tak to uz ma trosku vytocilo... 😖

dominikuska
12. okt 2009

my sme dnes dosli do poradne o 13.30 a vzala nas dnu 14.45. Maly uz bol tak strasne unaveny, ale co uz. Sla som k nej kvoli ockovaniu a vybavovali sme ju na poslednu chvilu. Ale ked ma vytoci tak ako teba tak aj od nej odideme 😀

jenn44
12. okt 2009

dominika, ved uvidis, no, tiez neviem ako si vybrat lekarku, su take, ktore su rychle, ale velmi na peniaze, potom su pekne pristupy ale pomale (baluchova), vela peniazkov nemame, ale ani casu... tak teraz neviem, ale asi pojdem k tej Kocikovej... aj ked ta mi skor pripada ako prvy pripad... 😒

jenn44
7. nov 2009

baby, vcera nas prepustili z nemocnice, nahlasila som dr. kocikovu ako detsku, no nemam na nu ziaden kontakt, ze vraj sa jej treba ozvat do 24 hodin, no neviem ako... mala by prist ona ku babatku, alebo my za nou? na prvu prehliadku? ci mam prist s malou tam??? ako to je?

dominikuska
7. nov 2009

ahoj, treba zavolat a dohodnut sa. Bud pride k vam, alebo zavola vas az do poradne. U kazdej je to inak. Nas napriklad prepustili v stvrtok a sli sme az do poradne v utorok. a gratulujem k babatku 🙂

dominikuska
7. nov 2009

KOČÍKOVÁ MÁRIA MUDr.
Tr. SNP 1
Košice
tel: +421 55 644 44 02

jenn44
7. nov 2009

dominikuska, dakujem krasne, ja len ci to nevadi, ze sa jej dovolam az v pondelok... 😖 a ozaj, sa chcem opytat, je normalne ze moja mala krasne spinka??? napapa sa, a spinka... ani neodgrgne stale... je to v poriadku? neviete?

anicka077
7. nov 2009

ano je to v poriadku. vraj nie vsetky deticky si musia odrgnut. juj ako ti zavidim,ze krasne spinka. samozrejme v dobrom 🙂

dominikuska
7. nov 2009

nie nevadi, vsak cez vikend tam niesu. V pondelok zavolas a uvidis. Moj maly inak tiez neodgrgaval, len som ho ukladala pre istotu nabok.

jenn44
7. nov 2009

hej aj ja ukladam nabok... no uvidime ako dlho bude taka zlatucka... 🙂

cka
7. nov 2009

Musim opravit susisus.....u Tencerovej v ProCare sa za dieta plati okolo 2000 sk, za dospeleho okolo 4500 sk....
chodime tam tiez, sme v celku spokojny, myslim ze vsade je za a proti, ale hlavne, vyhovuje mi, ze sa objednavas na presny cas a nikoho tam nestretnes, iba jedno dieta, ktore prave minas, a to tiez iba niekedy. Oplati sa

mata1976
7. nov 2009

Jenn44, aj moja pekne spinkala a negrckala, tak ako pise anicka077 nerobia to vsetky babatka. Drzim palce aby jej to spinkanie ostalo co najdlhsie...Moja zubrienka uz cez den spi velmi malo a to ma len 4 mesiace.

My chodime k Antonyovej, zatial spokojnost, tiez objednava na konkretnu hodinu a nikoho tam nestretavame len obcas ked prideme skor...

jenn44
8. nov 2009

no baby, asi som to trosku zakrikla... v noci sa mi budila kazde tri hodiny... zrejme ma to caka aj do buducna... a uz zistuje, ze nemusi spinkat len v postielke... zacina jej dochadzat, ze ked zaplace, bude pri nas... hm... tak dakujem krasny dnik.

anicka077
8. nov 2009

jenn44, na to by som si dala pozor. ja nechavam maleho aj troska poplakat. presne tomu sa chcem vyhnut,aby si maly nenavykol na to,ze ked zaplace,tak ho hned vezmem na ruky alebo k sebe do postele.niekedy mam z neho pocit,ze place nasilu,aby som ho vzala na ruky.

jenn44
8. nov 2009

hej, budem sa snazit, no je fakt vytrvala a este nema ani tyzden, myslis, ze jej do uz dochadza?

anicka077
8. nov 2009

fakt neviem. moj ma mesiac a tiez niesom si ista,ci vymysla alebo nie. snad na to prideme,cim skor 😉

jenn44
9. nov 2009

no jasne 🙂 dnes ideme vyberat stehy, musim ju zobrat so sebou :( aj ku pediatricke, tak dufam, ze neochorie ☹

anicka077
9. nov 2009

neboj nic. len ju dobre oblec. ved dnes je vonku celkom teplo, akurat, ze prsi. urobite si peknu prechadzku po vonku 🙂

jenn44
9. nov 2009

anicka, s tyzdnovym babatkom?🙂 uff neriskujem, naobliekam a sup do vanicky a idemeeee ku lekarke 😀 autickom...

anicka077
9. nov 2009

jenn, ako ste dnes dopadli? mne urobili lekari to iste.jeden den nas pustili poobede z nemocnice a na druhy den doobedu sme sa mali dostavit na ockovanie.samozrejme presne tam,odkial nas pustili. ani ti nehovorim ake nervy som mala.a akokeby to nestacilo,tak vonku bola taka brutalna zima,fukalo,prsalo..:( uniklo mi,ze mate len tyzden.tiez by som sa obavala.ale viem,ze su mamicky,ktore zacali s prechadzkami hned po prichode z porodnice.

jenn44
18. nov 2009

anicka, nooo, boli sme u lekarky my... v pohode vsetko... a predvcerom sme boli na ockovanie, mala vsetko prespala... ach kiez by tak hajala v noci 😀
No, to vam urobili fakt super... ach ti lekari... ☹

ikke
18. dec 2009

bianica • Dnes o 10:49
Ahojte, chcem Vam odporucit dobru pediatricku, ktora je uzasna aj v oblasti zdravej vyzivy, poradi Vam ako sa maju nase deticky stravovat, zaobera sa homeopatiu - antibiotika a hrozna chemia je v poslednom rade a okrem toho sa stara aj o mamicky uz v prenatalnom obdobi. Poznam vela dobrych odbornikov,ale MUDr. Nemcokova, je UZASNA! Skutocne odporucam, s mojou dcerkou ju milujeme! 😉

bianica • Dnes o 10:50
este som zabudla doplnit
pediatricka

bianica
18. dec 2009

Ahojte, chcem Vam odporucit dobru pediatricku, ktora je uzasna aj v oblasti zdravej vyzivy, poradi Vam ako sa maju nase deticky stravovat, zaobera sa homeopatiu - antibiotika a hrozna chemia je v poslednom rade a okrem toho sa stara aj o mamicky uz v prenatalnom obdobi. Poznam vela dobrych odbornikov,ale MUDr. Nemcokova, je UZASNA! Skutocne odporucam, s mojou dcerkou ju milujeme! Najdete ju na Roosveltovej 18