Pediater(ička) Košice. Poraďte niekoho

misha666
31. jan 2009

Ahojte... chcela by som sa opýtať či mi neviete poradiť nejakeho dobreho detskeho lekara v Košiciach. dakujem za kazdu odpoved. 🙂

marhulka88
12. jún 2011

ahojte....dobra lekarka = crp, vytery, v mladskom veku, prijemna a zaroven dobra odbornicka s ktorou sa da rozpravat otvorene nevenuje sa pocas vysetrovania dietata dalsim piatim pacientom netelefonuje pocas vysetrenia na severe pripadne v okoli? dufam ze taka dr. nie je len moja sci-fi predstava 😀

rebeka33
19. jún 2011

@katy2 prosím ťa neporadíš mi pediatra v ke, videla som ,že si prisprievala do tej témy v 2009. tak si mohla nájs´ť niekoho dobrého. Z môjich známych je málokto spokojný. len na jazere mi doporučovali dr. ale to je daleko pre mňa. niekto v starej nemocnici? Dakujem

katy2
19. jún 2011

@rebeka33 my chodime na polikliniku Terasa k dr. Gregovej.... Som velmi spokojna a mame to kusok... Je tu aj tema....
https://www.modrykonik.sk/forum/hladame-lekara/detska-lekarka-mudr-gregova-gabriela/
V starej nemocnici neviem, je to pre nas daleko, tak som ani nepatrala.....

rebeka33
20. jún 2011

@katy2 dakujem, mám vraj mať vopred vybratého pediatra, ale ja som nikoho nepoznala. možno skúsim,lebo ešte mi odporučili jednu,ale na jazere a to je fakt daleko.

katy2
20. jún 2011

@rebeka33 pediatra dopredu potrebujes, lebo sa jeho meno a adresa strediska hlasi na novorodeneckom... Posielaju tam vysledky niektorych vysetreni.... A po prichode z porodnice som volala dr. a na druhy den prisla domov k nam pozriet malu..... 🙂

nattalie
21. jún 2011

aj my ju odporucame, cakam babatko a boli sme sa dohodnut aby sme mohli k nej chodit, je fakt mila a podla diskusie sme usudili ze je to mudra zena a najviac nam vyhovuje to ze sa zaobera alternativnou medicinou co je v dnesnej dobe fantasticke ze su aj taki ludia, aj sestricka je velmi mila. Vsetkym mudrym mamickam ju odporucame! )

edusik
20. júl 2011

Zienky musim zajtra s malou k dr. Vargovej na Sever. Je to zastupujuca dr.vojtkovej. Neviem nikde najst jej ordinacne hodiny. Neviete niektora? Velka vdaka

kaktus80
9. sep 2011

Uvazujem o zmene pediatricky pre moje dve deti, hlavne z dovodu triezveho pohladu na ockovanie... poradte prosim nejaku ... Dakujem

milan2007
5. okt 2011

Náš pediater nás požiadal aby sme ho zmenili ak nechceme očkovať dieťa. Prosím poradíte, ktorý pediater v KE nás vezme ak nechceme očkovať dieťa ?

alexa_kucerova88
20. okt 2011

Ahoj, keď hľadáte šikovnú , mladú pediatričku v Košiciciach, možem vrelo odporučiť Dr.Klembarovú na poliklinike JUH.Má CRPčko aj stretest-rýchly test na streptokoka z výteru.
Dá sa u nej objednať na čas, nečaká sa v čakárni.
Antibiotika tiež nedá bez príčiny.My sme s dcérkou u nej veľmi spokojní.Má krásnu novú ambulanciu s hračkami,takže dcérka sa nebojí návštevy u nej

evca35
20. okt 2011
milan2007
24. okt 2011

@alexa_kucerova88 Ďakujem za cennú informáciu. Neviete ako to rieši lekárka s rodičmi, čo nechcú očkovať dieťa ? Myslím či nahlasuje ich hygiene, alebo nijako to rieši ináč ? Už pár krát mi bolo odporúčané Procare KE a istá lekárka, ale tam sa nám moc nechce. Po prvé prečo zbytočne za to platiť Pente 99 EUR ročne, čo činní za nijakých 16 rokov skoro 1 600 EUR a po druhé ak mám svojho lekára tak nebudem predsa komunikovať s recepciou. Predsa musia byť v KE mladý pediatri čo sú ľudský k rodičom, čo nechcú očkovať svoje ratolesti 🙂

kaktus80
28. okt 2011

no ja som zatial taku nenasiel.. a to som hodil rec asi s troma... - a boli mlade :(

majulienka27
13. nov 2011

@milan2007 ja by som tiež bola veľmi rada ak by som takú našla, ale Bohužiaľ zatiaľ viem len o tej v Pro Care a tam nepôjdeme, lebo peniažky vieme aj inak využiť, ak sa o niekom dozvieš daj vedieť 😉

abika26
15. nov 2011

my chodime s malou ku dr.Antonyovej na Polikliniku vychod na Furci.je mila,aj sestricky,objednava presne na cas,da sa jej zavolat ak chces konzultovat nejaky problem....zatial sme spokojni.

tamocka
21. nov 2011

My sme chodili k Dr. Sedliakovej na Juhu. Mame len zle skusenosti. Po pol roku sme od nej odisli k Dr. Birosovej. Zatial z nej mame velmi dobry pocit.

majulienka27
12. jan 2012

@tamocka môžem sa opýtať na Sedliakovú, čo ti na nej vadilo. Dúfam že som neurobila chybu ale momentálne sme k nej zaniesli karty no na vyšetrenie sme ešte neboli. takže neviem posúdiť, len dúfam že nedopadneme "z kaluže do blata", no my sme si dali poradiť a poradili nám ju, tak už teraz mám strach ☹(

dasulik123
13. jan 2012

@abika26 aj ja by som chcela zmenit detsku lekarku.ta pani doktorka Antonyova je mladsia alebo starsia?teraz chodime do novej nemocnice,ale mam to straaasne daleko a teraz s dvomi detickami cestovat po autobusoch z Furce a prestupovat,tak je to uz dost komplikovane.a co sa tyka vysetrenia crp testu?robi ho?

abika26
13. jan 2012

@dasulik123 to crp ti neviem naisto povedat ci ma lebo nastastie sme zatial este nepotrebovali,ale myslim ze ano a ked nie tak v ramci polikliniky urcite,ved to teraz uz kazdy lekar musi mat.a pani doktorka je starsia,tak okolo 45-50r.

tamocka
13. jan 2012

@majulienka27 kazda poradna bola len o vazeni a merani. Ked sme mali problem s reakciou na ockovanie TBC, tak nas sestricka poslala na zle miesto. Kedze nasa nie je kojena, tak som zacala s prikrmom od ukonceneho 4. mesiaca. Ked som to povedala na poradni, hned ma zprdla, ze nemam citat komercne clanky, ze ma pit mlieko az do 6. mesiaca. Najviac ma zarazilo, ked mi povedala, ze mam zacat zo surovim jablkom. Potom sa ma opytala, ci chcem obezne dieta. Na moj vkus ma velmi zastarale sposoby. Nepozna nove lieky a sama sa k tomu aj priznala. Kazda navsteva bola pre mna stres. Niekto si ju chvali a niekto nie. Vyskusaj, mozno ti sadne a ked nie, tak po 6. mesiacoch mozes vymenit. Potom daj vediet, ako si pochodila. 🙂

majulienka27
13. jan 2012

@tamocka veď na to sa spolieham, že ak si nesadneme tak poputujeme ďalej a možno budeme mať viac šťastia, ,,,ale nepredbiehajme zatiaľ 😉

lyenka
23. jan 2012

@milan2007
@kaktus80
@majulienka27
ahojte, nepodarilo sa vam predsa najst ustretovu pediarticku v Ke ohladom ockovania? okrem aj mne odporucanej pediatricky v Pro-care, intenzivne hladam, pytam sa a kde nic tu nic, ak by nahodou tak radsej info cez IP 🙂

alex31
23. jan 2012

Lyenka ... ja som menila pediatricku uz trikrat a to ma maly len nieco cez dva roky .... dost som bola proti snazivemu podavaniu ATB predchadzajucich lekarok ... teraz mame doktorku na Jazere ... MUDr. ILLAŠOVÁ Eva a som maximlane spokojna .... s pristupom, liecbou, podavanim liekov .... pre mna je vyhodou aj to ze sa venuje homeopatii co u mna dost boduje. Ak by si chcela najdes ju aj na nete ak si zadas jej meno a pre istou aj Kosice.

adka.baby
23. jan 2012

@dasulik123 Ahoj Dr.Antonyová má CRP a aj ho patrične používa,v žiadnom prípade bezhlavo nedáva antibiotiká.Ja som s ňou maximálne spokojná. Kludne sa pýtaj. 😉

teleranka
23. jan 2012

neviete mi prosim baby poradit dobreho pediatra-pediatricku v starom meste???
dakujem krasne

nattalie
23. jan 2012

@daducha ahojky uplne s tebou suhlasim, aj my k nej chodime je uzasna, a fakte najlepsie je to ze sa snazi liecit nielen tou chemiou ale hlada nejake ine riesenia vo forme homeopatik, a je velmi dobre poradit aj o zdravej vyzive. je skvela))

teleranka
24. jan 2012

@nattalie a ku komu to chodite?

nattalie
24. jan 2012

aha ) ku Nemčokovej na Roosveltovu , to je hned jak je Gloria palac.

labasovazuzana
16. feb 2012

Ahojte všetci ktorí márne hľadáte dobrú pediatričku v Košiaich
Ja som práve začala chodiť na doporučenie kamarátky k MUDr.Klembarovej na polikliniku na Rastislavovej.Sme strašne spokojný.
Mám 2 ročného synčeka a čerstvé bábätko a u predošlej nemenovanej doktorky sme neboli spokojní.
Veľmi milá, poradí, poradne nie sú len o vážení a meraní, možem sa na všetko pýtať aj mailom, ked niečo zabudnem v ambulancii.
S očkovaním nemá problém.Nenúti.:)

jelenekova
16. feb 2012

Ahojky🙂, možem potvrdiť MUDr.Klembarová je naša najúžasnejšia pani doktorka.
Vždy ochotná a milá.A nečaká sa dlho🙂
ATB fakt len v nevyhnutnom prípade,radšej si zavolá die´tatko skor na kontrolu a snaží sa bez ATB a čo najmenej chémie a čo najviac prírodných liekov🙂