Pediater(ička) Košice. Poraďte niekoho

misha666
31. jan 2009

Ahojte... chcela by som sa opýtať či mi neviete poradiť nejakeho dobreho detskeho lekara v Košiciach. dakujem za kazdu odpoved. 🙂

junovka
31. jan 2009

my chodime do Novej k Podhorskej uz pomaly 8 rokov a sme spokojni 🙂 😉

cherries
31. jan 2009

KVP COTTBUSKA 13 - poliklinika Mudr.Olašinová , chodim ku nej aj ja kedze este studujem cize ja k nej chodim uz 22 rokov a moj mali teraz a naozaj je super da si zalezat a pozna odbornikov ak treba a je ludska , priatelska a vypocuje si aj vas nazor na danu vec 😉

luciauk
31. jan 2009

my sme boli spokojní s MUDr. Trebišovskou na Tatranskej ulici. nenáhli sa s ATB. 🙂

jankapo
31. jan 2009

my chodime k Puzovej, tiez na Tatransku...ATB len po CRP vysetreni...posle na odborne vysetrenie ked treba, poradi aj homeopatika, co sice nie kazdemu vyhovuje, ale aj tato alternativa tu je, poradne su mimo ord. hodin, presne vymedzeny cas, na vysetrenie uprednostnuje babatka, ja som zatial spokojna...

norik1
31. jan 2009

Taktiez hlas za MUDr. Trebišovskú na Tatranskej, ATB a po CRP vyšetrení, homeopatika... proste dieta na prvom mieste... len sa musis zmierit s faktom ze dobra doktorka ma STALE plnu cakaren 😀

kosicanka1
31. jan 2009

my chodime k dr. puzovej na tatransku, spokojna som, menila som ju, odisli sme od baluchovej v novej nemocnici
pocula som , ze dr. trebisovska na tatranskej je tiez super

lyenka
4. feb 2009

my chodime k dr. Stašovej na Tatransku do Tip Topu, sme s nou veeeelmi spokojni, velmi dobry pristup, poradne mimo ordin. hodin, zlatucka sestricka, prijemne prostredie 🙂

katy2
4. feb 2009

my tiez rozmyslame nad dr. trebisovskou, ale je to dost od ruky a ja nemam vodicak.... to jedine ma odradza, ako tam budem s babom chodit v zime, s kociarom

ingulka
4. feb 2009

katy2, s babom budete chodit do poradne aj kazde 2tyzdne, takze podla mna si vyber nieco co je blizsie pri vasom bydlisku a kde sa mozes dostat aj peso s kociarom 😉 a samozrejme, aby si bola spokojna s doki 🙂

bubo551
4. feb 2009

prečo ste odišli od baluchovej, ja som na ňu dostala odporúčanie a chystám sa tam dať svoje deti

junovka
4. feb 2009

mne sa tiez daco mari, ze som raz bola u Baluchovej, lebo zastupovala nasu pedinu, ale.....viem, ze som nebola s nou spokojna 😒 😕 ....mala som z nej pocit, proste CHLAD 😝 😝 😅

beadz
4. feb 2009

ahojte. pozna niekto dr. antoniouvu z furce ?

daducha
4. feb 2009

Ahoj,

chodime ku dr.Nemcokovej na Roosveltovej a myslim, ze lepsie sme si nemohli vybrat.Je zaroven homeopatka,ma CRP-cko,takze nehrozi zbytocne predpisovanie liekov,hlavne ATB.Zatial sme v podstate vsetky maleho choroby,teda skôr nadchy,my nebyvame chori zvladli s homeopatikami.Ma zlatu sestricku, skvely pristup k detom,ja som spokojna.

mirininu
4. feb 2009

jájjj , beadz len tú nie. Ja som u nej bola keď som bola malá a odišla som . Do.... čo mohla 😝

ak zháňaš na furči ja chodím s malým k dr. Hrubaľovej a vedľa je aj dr. Hrbaňová a tiež je v pohode.

teda, to je môj názor 😉

tini
4. feb 2009

Beadz, ja poznam Dr. Antonyovu a nedam na nu dopustit. My k nej chodime len ked sme v KE, raz som potrebovala surne poradit, chcela som ist povodne za mojou byvalou pediatrickou, ale mala plnu cakaren a navyse aj neprijemnu sestricku 😝 , tak som zaklopala k Antonyovej a nelutujem. Sme dokonca v kontakte aj mailom, ked mam problem, tak jej napisem.
Vidim, ze mam presne opacnu skusenost ako Mirininu 🤐

margab
5. feb 2009

Ahojte.Ja viem doporučit dr.Šalyovu na poliklinike nad Jazerom.Je super.

beadz
5. feb 2009

no tak to som tam kde som bola 😀 . a co hovorite na dr. vojtkovu zo severu ?

katy2
5. feb 2009

ahojte,
chcem sa spytat, ci nahodou neviete o nejakej dobrej pediatricke, ktora by mala mat ambulanciu v tej novej poliklinike na Toryskej?

hankky
9. feb 2009

ahojte, my chodime k doktorke Frigovej na poliklinike nad jazerom a som velmi spokojna. Poradi vo vsetkom, zbytocne nepredpisuje antibiotika (chodi k nej aj kamoska s 2,5 rocnou a svagrina chodila aj so starsim, ten ma teraz 19 aj s mladsim 5 rocnym), opytam sa jej hocico a ona na mna nepozera ako na blazna ze co mam za banalne otazky. Mala mala teplotu asi pred mesiacom a hned nas poslala na odber krvi z prsteka aby zistila ci nema zapal, nastastie nemala, ale aspon zistila ze je chudokrvna... Zatial som velmi spokojna 🙂

adulka691
9. feb 2009

Ahojte, my chodime k doktorke Hargasovej na furci a sme s nou velmi spokojny, poradi a pochvali nas 😉 Chodil k nej aj moj manzel takze si ho pamata a preto sme si ju aj vybrali...

ninnaricci
2. mar 2009

zdravím mamičky...nemáte niektorá skúsenosť s pediatričkou - MUDr. Tencerovou Adrienou ?
...detský lekár v Pro Care...
...ďakujem za info...

luci79
3. mar 2009

Ahoj BEADZ, na Antonyovu nedam dopustit... Je to najlepsia pediatricka pre Tvoje miminko.... Bola to este aj moja pedietricka a teraz ku nej chodime aj s Jakubom.
Poradne ma takisto mimo ordinacnych hodin... Je suprova 😵

zveron
3. mar 2009

u trebisovskej sme boli raz, ked zastupovala nasu, fakt mi syna uchranila pred atb. - vysetrenie z krvi

teraz chodime do novej nem. - Dr.Zborovianova - odporucam obe aj so sestrickou su velmi mile, vedia to s detmi, tiez sa nenahlia s atb, vysetruju aj imunitu, krv, moc ako prevenciu
vyhodou je aj to, ze odborne vysetrenia su v tej istej budove, je to po kope.
prednostne beru male deticky, ked pridete mimo poradne, to sa mi u predchadzajucej, zial nestalo 😒

misha, dufam, ze sa ti podari vybrat taku lek;, ze budes spoko 😉

beadz
16. mar 2009

dievcata, a na sidl. tahanovce su aki pediatri ? pozna niekto ?

dominikuska
17. mar 2009

z tahanoviec poznam Zgodavovu, nieje zla ale zda sa mi ze je zatazena na ockovani, preto chceme ju vymenit za niejaku co skor je proti zbytocnemu ockovaniu. tak ak niekto taku ma nech mi napise 🙂

sisa8746
17. mar 2009

Ahojte my chodíme k Salzerovej v detskej poliklinike na Terase, je výborná, ľudská. Tiež vedľa nej je Snopková o nej som tiež počula samé dobré chvály.

wiktoria
23. mar 2009

my chodíme na ťahanovciach k dr. Telepovskej

evkam78
9. júl 2009

Ahoj katy2,
my prechadzame k doktorke Gregovej na tejto novej poliklinike na Terase. Zatial ju poznam len z uvodneho rozhovoru,
ale pacila sa mi 🙂

katy2
10. júl 2009

evka, my chodime k dr. gregovej na terasu... mam z nej dobry pocit.... odporucam 😵 😵 😵

maryna4
1. okt 2009

No ja by som jednoznacne odporucila MUDr. Džunkovú Teréziu z polikliniky JUH. Chodime tam uz 17rokov a v ziadnom pripade by som nemenila. Detaily jej pristupu k detom ani komentovat nebudem. Skvelý prístup, dieťa je na prvom mieste, ATB tiež nenapaskuje okammžite, stery, odbery a pod. nie su výnimka...atd