Pediater(ička) Košice. Poraďte niekoho

misha666
31. jan 2009

Ahojte... chcela by som sa opýtať či mi neviete poradiť nejakeho dobreho detskeho lekara v Košiciach. dakujem za kazdu odpoved. 🙂

adkaterasa
26. feb 2012

Ahojte. Prosim Vas poradite mi nejaku dobru pediatricku co najblizie k Orgovanovej pri CVC na Terase. Dakujem vam krasne maminy. 😵

jana7
1. apr 2012

@lyenka
Ja chcem ist s dcerou do Pro care, vy uz tam chodite? Ste spokojni?

martinka17
10. máj 2012

MUDr. Balluchová Beáta, prosím pozná ju niekto z vás, ste spokojné?

bujnakova
5. jún 2012

Ahojte vsetci, ja chodim k MUDr.Klembarovej na polikliniku JUH , je tam nova, a je super.Mladá a moderná, super odborníčka.
Myslím, že predtým pracovala v Prahe.
Mila k deťom a aj sestrička je veľmi milá, vždycky detičky najprv nejako zabaví
Ambulancia je plná hračiek a je veľmi pekná
CRP ma priamo v ambulancii.
Antibiotiká dava len veľmi nerada a iba keď musí.

jenny6
22. júl 2012

Baby, nejaké dobré skúsenosti s pediatričkami na Terase, najlepšie Trieda SNP? 😉 už musíme pomaly vybrať, tak ďakujem za rady. 🙂

moncicip
22. júl 2012

@jenny6 My chodime k MUDr. Zborovjanovej a sme spokojni.

monika1091
15. aug 2012

@cherries Ahoj mohla by si mi na nu dat cislo na mobil?

ivana55555
30. aug 2012

Ahojte, mate niektora skusenosti s MUDr. Kocikovou na Tr. SNP?

beadz
5. sep 2012

ahojte. pre kazdu, ktora chce pre svoje dieta super starostlivost v novej ambulancii, vybavene CRP, BEZ CAKANIA, super ludsky pristup mozem odporucit MUDr. Beatu Frolovu na Budapestianskej na sidl. Tahanovce. (oproti stankom pri poste
). Je to najzlatsia doktorka s akou som sa kedy stretla. 😵

atka001
5. sep 2012

Ahojte, mate niekto skusenosti s dr Hrbanovou na Furci? Pripadne s inou lekarkou? Antonyovu nechcem, chodila som k nej ako dieta a stacilo mi.
Dakujem.

bibistec
1. okt 2012

my mame MUDr Stašovú hore v TIP tope a oplati sa za nou dojst aj zdaleka. je fakt dobra, riesi problem a posiela radsej aj na odborne vysetrenia. ozaj som nezazila ze by nejaky problem zanedbala ci nebodaj bagatelizovala. okrem toho pristup je vynikajuci + cakaren na urovni, telka, hracky a prostredie tiez. urcite sa oplati za nou dochadzat.

bibistec
1. okt 2012

@moncicip k nej som chofila ako dieta neviem ake ma moresy teraz ale vtedy mi teda velmi nepomohla.moje dieta by som k nej nedala ale snad sa zmenila k lepsiemu dufam

bibistec
1. okt 2012

@lyenka nasa p. doktorka MUDr Stašová v tip tope, ozaj dáva pozor kedy dieta ockuje + spravi CRP tam sa ozaj netreba bat, aj ked ja s ockovanim nie som velmi kamarat u nej je to izaj fajn.

lyenka
4. okt 2012

@bibistec ona je nasa pediatricka 🙂

@jana7 este nie ale velmi zvazujem ze asi budeme chodit, stahujeme sa na furcu takze dochadzat za pediatrickou uz tak ci tak budeme, mame zatial odlozene ocko na 8-9 mesiac, este nas pred ocko caka kontrola na neurologii, a ked sa nepodari odklad ocko tak asi uz zmenime pediatricku

bibistec
5. okt 2012

@lyenka ono ak nechces ockovat, kludne to lekarke povedz, ono je to sice povinne ale nikto ta nemoze zatknut za to ze dieta nedas ockovat, mne to lekarka vysvetlila tak, ak nedas ockovat je to na tvoju zodpovednost to znamena ak sa nic nestane, nic sa nedeje ak dieta ochorie tak vtedy sa zacina zistovat ze preco si nedala ockovat. ale mam kamaratku ktora nedava ockovat a nic sa nestalo. ja kebyze mam inu lekarku tiez nedavam takze je to na tebe nic sa neda vnucovat je to proti ludskym pravam. ale prehovor kludne neurologicku ze nech to trochu odsunie, alebo povedz pediatricke ze sa ti nieco nezda: dieta je nepokojne a pod nieco vymysli ak chces oddialit ockovanie a nemala by ockovat, alebo ze idu zuby vtedy sa neockuje. aspon u nas nie.

alpine30
8. okt 2012

ahojte baby ja by som sa chcela opýtať na dr. Snopkovú v detskej nemocnici na terase aký mate na ňu názor kto k nej chodí? Ďakujem za info.

skopion911
26. nov 2012

@alpine30 Ahoj, ja Dr. Snopkovej chodim so syncekom, ktory ma 2 roky. Sestricka je uplne super, vesela, mila, sympaticka, tak 45 rokov mozno menej ma. Lekarka je tiez tak 45 rocna, stale upravena, len pri vysetreni vysetri dietatko ale nic nepovie. Na otazky, ktore sa spytam odpovie, ale niekedy mam pocit, ze z nej treba informacie dolovat. K ockovaniu sa stavia tak, ze nerada pocuje, ak niekto nechce nechat dieta ockovat, takze ona je za vsetky ockovania, aj za tie nepovinne. Dojcit odporuca do roka, potom dieta odstavit. Nie som s nou v tomto smere spokojna co sa tyka dojcenia aj ockovania, preto uvazujem, ze zmenime detskeho lekara. Ak chces dojcit, jej radami sa prosim nerad 🙂

bonnie1
26. nov 2012

ahojte prosim poradte pediatricku na jazere prosim prosim. dakujem🙂

alpine30
26. nov 2012

@skopion911 ahoj ďakujem za tvoj názor ...pomôže mi pri výbere pediatra 🙂 a určite dojčiť chcem no uvidím dokedy sa mi to bude dariť, keďže prvú dcéru som dojčila iba 1,5 mesiaca dúfam, že teraz to bude dlhšie.... 🙂

14petulka88
1. dec 2012

Ja chodim k mudr. Snopkovej od malicka 🙂 Do konca materskej este mozem ostat u nej 🙂 podla mna je super lepsia, akurat k tomu ockovaniu sa stavia ze chce vsetko ockovat 🙂 Deti mam na Jazere.

marika227
22. dec 2012

ahojte potrebujem surne poradit dobru detsku na rastislavke,dakujem

kristusko
25. dec 2012

@beadz Ano chodila som k neja do svojich 20tich, bola velmi mila zlata, ako rpistup SUPER. ale stale ordinovala antibiotika. coz samozrejme sa odzrkadlilo na mojom zdravi. sama ted budem matkou, tak zhanam tiez vuynikajucu pediatricku ci pediatra. ale v centre. nemienim sa trepat niekde daleko.")

rozpravkaa
3. jan 2013

Ahojte, neviete mi poradit anglicky hovoriacu pediatricku v KE? Surne! Dakujem.

wonderwall
30. jan 2013

ahojte, viete mi poradit dobrú pediatričku či pediatra v Kosiciach, ktorý nemá problém s neočkovaním a nenahlasuje na RUVZ? dakujem 🙂

@bibistec

evelin.lopez
10. feb 2013

@beadz
Ano, chodila som ku nej od mala, mozem povedat ze je z mala doktorov, co si fakt da zalezat, je velmi dobra, mozem len odporucit !

morandia
14. feb 2013

poradte mi lekara detskeho na poliklinike na jazere ktory nema problem s tym ak by sme odmietli ockovanie..pytala som sa na dr.Sopkovu len ona mi sama povedala ,ze mam sa skusit poytat na lekara ktory s tym problem nema na poliklinike ,neviete niekoho poradit?

cory
4. mar 2013

Ahojte kocky, nemozete mi niektora poslat kontakt na Dr. Varadyho? Chodime k nemu, boli sme uz davnejsie ale stratila som nanho cislo a potrebujem sa objednat s dcerkou...ak budete take zlate...mozte do IP 🙂 Diky 🙂

emily83
4. mar 2013

@bibistec ahoj, reagujem na tvoj prispevok o pediatricke. Chcem sa opytat: ako dava pozor kedy dieta ockuje? Vysetri ho najprv? Alebo je otvorena aj pre odklad, alebo odmietnutie? Ja som este na vazkach co sa tyka ockovania...A dnesna navsteva potencionalnej pediatricky na KVP ma utvrdila v dalsom hladani....

emily83
4. mar 2013

@skopion911 Ahoj, chcela by som sa opytat ci si nasla pediatra podla tvojho gusta - co sa tyka ockovania a dojcenia. Ta lekarka co si ju opisovala mi pripomina tu, ku ktorej som mala naplanovane ist (koli rajonizacii)... 😠

skopion911
5. mar 2013

@emily83 Ahoj, ano nasla 🙂 Robi v Pro Care na KVP a vola sa Adriena Tencerova. Dojcenie podporuje do 6 rokov (sama dojcila syna 6 rokov), nepredpisuje ATB, radsej ti poradi homeopatika. Velmi mila, prijemna, odporucam 🙂