Pediater(ička) Košice. Poraďte niekoho

misha666
31. jan 2009

Ahojte... chcela by som sa opýtať či mi neviete poradiť nejakeho dobreho detskeho lekara v Košiciach. dakujem za kazdu odpoved. 🙂

abigael
5. feb 2015

@janage to su tie problemy dopravu si zabezpeč ako chceš

ajus11
19. feb 2015

Ahojte, aké máte skúsenosti s doktorkou Tencerovou, ktorá je v ProCare v Košiciach, KVP. Hlavne ma zaujíma jej prístup k dieťaťu a rodičom, či robí CRP, aká je komunikácia s rodičmi, vypočuje si názor rodiča, ide o mladšiu alebo staršiu lekárku, ako sa stavia k očkovaniu, ak rodič nechce dať zaočkovať, máte s ňou dobrú či zlú skúsenosť?

david93
20. feb 2015

pediatrička ma nahlásila na Regionálny úrad ver. zdrav., že som nedala zaočkovať dieťa... super

ajus11
3. mar 2015

@zuzanka1808 Ahojky, chcem sa ťa opýtať, či si náhodou už riešila tému neočkovanie MMR s Dr.Frolovou, ako si dopadla? Ja zvažujem prihlásiť svojho syna k tejto lekárke, tak ako si ju opísala, zdá sa byť v pohode. Môj syn nie je očkovaný a hľadám niekoho takého prístupného, lekárku, ktorá by mi toto moje rozhodnutie "neočkovať" nevyhadzovala stále na oči a nebrala ma ako totálne nezodpovedného rodiča. Nežiadam, aby s mojim rozhodnutím úplne súhlasila, len aby ma rešpektovala, ak mi rozumieš, čo tým chcem povedať :o) Ešte sa opýtam, či je to staršia pani doktorka a ako sa dlho u nej čaká s dieťaťom, či sa dá objednať i na čas a podobne. Vďaka.

majulik6
18. máj 2015

Ahojte 🙂 prosim viete mi poradit dobreho pediatra v Kosiciach na Polikline nad jazerom? Dakujem

zuzulik21
2. sep 2015

Dobra je MUDr. Podhorska na terase....ma CRP pristroj,zbytocne nepredpisuje antibiotika....velka spokojnost 🙂 Male deti berie prednostne....

janarov
18. sep 2015

Ahojte, pozeram ze na poliklinike sever je viacero pediatriciek. Vedeli by ste mi dajaku odporucit? dakujem

xima
26. nov 2015

Ahojte,nemate niekto skusenost s pediatrickou na poliklinike vychod Martou Rubovicovou? chceme zmenit pediatra,polikliniku vychod mame blizko..dakujem

lucassia
2. jan 2016

ahojte nejaka fajn lekarka na furči? dakujem

alienka73
11. jan 2016

@ajus11 ahoj, mozem sa opytat ci si nakoniec taku dr nasla?? Co sa tyka toho problemu neockovania.... dakujem

lafia
18. jan 2016

Ahojte kocky, mate niektora skusenost s Dr. Snopkovou na terase alebo s Dr. Rusenovou? Vdaka.

zuzulik21
18. jan 2016

@lafia Dr. Snopkova je ok.... 🙂 co konkretne potrebujete vediet

ricardo35
6. feb 2016

@rebeka33 prosim vas koho Vam odporucili na jazere?dakujem

ricardo35
6. feb 2016

@mirka_aa ano Dolobaca pozname, bol predtym primarom ale potom skoncil.....aj my sme od neho odisli, vsetko si ulahcuje, sak naco poslat dieta s problemovym krkom na rehabko, to sa urobi samo, polohovanim a nakoniec som cvicila vojtovku 9 mesiacov lebo som ho nepocuvala, ved dcerka vobec nevedela otocit hlavu na druhu stranu

lenhag
21. apr 2016

Ahojte, vedeli by ste mi poradit pediatricku kosice-sever pripadne KVP ... idealne by bolo, ak by robila priamo v ambulancii CRP, nepredpisovala hned antibiotika a nemala uz pred dochodkom ... najprv som chcela ist k dr. vargovej, na ktoru som pocula dobre ohlasy, ale ma uz svoj vek, radsej by som chcela niekoho mladsieho ... dakujem za rady 🙂

abigael
29. apr 2016

dobry den aka je ta Dr Snopkova lebo rozmyšlam tiež nadnou

ricardo35
16. máj 2016

Doktorka Snopkova nie je prehnane mila, je skor vecna, ockuje, nepredpisuje zbytocne antibiotika, ma zlatu sestricku.

jankazsa
20. jún 2016

Zdravim,
vedeli by ste mi, prosim, odporucit niektoru z uvedenych pani doktoriek pracujucich v poliklinike Sever? Idealne by bolo, keby sa este neblizila k dochodkovemu veku (nechcem diskriminovat, ide mi len o to, aby som opat nehladala pediatra v kratkom case).
MUDr. Antónia Dianovská
MUDr. Magdaléna Dudášová
MUDr. Mária Tomášková
MUDr. Mária Vargová
MUDr. Dana Vojtková

miculkovo
20. jún 2016

ODPORÚČAM KAŽDÉMU!!! MUDr. Mária Kočikova (DFNsP - Tr.SNP) Budete MAXIMÁLNE SPOKOJNÉ 😉 Je skvelá..

miculkovo
20. jún 2016

@majulik6 Poliklinika Nad jazerom nemá žiadneho dobrého pediatra /pediatričku... ☹ ja odporúčam MUDr. Máriu Kočíkovu v Detskej fakultnej nemocnici na Terase. Tiež sme z Jazera a chodíme tam 😉

ruzenka82
20. jún 2016

Prosim vas o radu dobrej pediatricky,ktora ma cas pre dieta,da sa jej zavolat aj mimo ordinacnych hodin a je dobrou odbornickou ktora poradi.

ruzenka82
20. jún 2016

@ruzenka82 v KE zabudla som

ricardo35
21. jún 2016

@miculkovo Suhlasim na jazere nie je ziadna dobra pediatricka.......

bett11
23. jún 2016

@mirka_aa
Zdravim Vas Mirka, ja som tiez z jazera a hladam pediatra, ktory by mi dal slobodu v ockovani, resp. by ma akceptoval, ak nebudem chciet dat babo zaockovat...Uz ste nasli niekoho ineho? Ci stale ste pri nom?
Dakujem vopred za odpoved.

bett11
23. jún 2016

@ajus11 prosim Vas, uz ste nasli taku pediatricku v Ke? Ak ano, date tip aj mne? 🙂 Dakujem vopred.

lubka31
26. jún 2016

MUDr. KOCIKOVA, Tr. SNP, urcite odporucam. Sama pracujem v zdravotnictve a uz som sa stretla zo zopar hlupymi nielen pediatrami ale aj lekarmi...... 🙂 🙂 🙂

bett11
26. jún 2016

@lubka31 Dakujem Vam krasne 🙂

mimusa37
3. júl 2016

Vrelo odporúčam pani doktorku Janku Stašovú, ktorá ordinuje pri TIP TOPE, kontakt:
MUDr. Janka STAŠOVÁ
Sestra: Mgr. Eva JAKUBOVÁ

Čsl. armády 18, 040 01 Košice

Telefón: 055/62 58 007
Mobil: 0905/ 270 672

kalaninj
20. aug 2016

@mimusa37 Ahoj mimusa37. Vedela by si mi dať bližšie info ohľadom doktorky Stašovej? Aká je stará? Ako dlho sa u nej čaká v čakárni? Či má nejaké špecalne prístroje- myslím CRP, atď. O 6 týždňov mám termín a vyberáme už teraz doktorku, aby sme to nenechali na poslednú chvíľu. Zaujíma ma, aký má prístup k pacientom, či ochotne odpovedá aj na možno "hlúpe" otázky? Či sa jej dá zavolať s problémom kvôli konzultácii? Po pôrode prvýkrát príde k nám domov pozrieť bábätko, alebo musíme isť s novorodencom k nej do ambulancie? Zistila som ordinačné hodiny, sú celkom fajn, poradňu má dvakrát do týždňa- čo vyhovuje a raz do týždňa ordinuje poobede. Bola by som rada, ak by si napísala všetko ohľadom tejto doktorky- aj plusy aj mínusy, predpokladám, že k nej chodíš alebo ju osobne poznáš. Ďakujem vopred za odpoveď.

seliselka
20. sep 2016

@mata1976 a kde ordinuje ta Antonyova?