Pediater(ička) Košice. Poraďte niekoho

misha666
31. jan 2009

Ahojte... chcela by som sa opýtať či mi neviete poradiť nejakeho dobreho detskeho lekara v Košiciach. dakujem za kazdu odpoved. 🙂

sveta27
13. júl 2013

@mirka_aa Chápem, že každá zlá alebo nepochopená rada znamená pri bábätku obrovský problém, ale taký ideálny pediater, ako si Ty predstavuješ na Slovensku neexistuje. Napr. ktorý Ťa podporí v tom, keď dieťatko nedáš zaočkovať? Žiaden! Skús zmeniť pediatra a uvidíš či sa k Dr. Dolobáčovi nevrátiš, ja som o iných počula tiež dosť "hororových historiek". 😉 Prajeme veľa zdravíčka, aby ste lekárov videli čo najmenej! 🙂 🙂 🙂

mirka_aa
13. júl 2013

@sveta27 ale ved ja nevravim ze je zly 🙂 zatial neviem,uvidim ako sa stavia k chorobam,ci pise antibiotika a pod...len tak som popisala skusenosti..viem ze skoro ziaden pediater ma nepodpori v ockovani,viem len o jednej takej...ale o dojceni by si sestricka s doktorom mohli cosi nastudovat.. :/

sendy111
28. júl 2013

@hanka760 ja by som ti ju neodporucila

mirka_aa
5. aug 2013

@sveta27 no asi som si to privolala ale akurat sme mali dalsiu skusenost u Dr.Dolobaca...volala som m u ze dcerka mala jeden den horucky a aj riedku stolicu a viac krat denne..on ze pridte urobime vyter..o pol hodku som uz bola tam,vzali ma dnu,rovno len povyzliekajte malu,sestricka ju odmerala povazila - akoze poradna...este sa malej povyhadzovali take flaky po brusku...tak dr. nam napisal Fenistil kvapky ze to urcite alergia z nejakeho ovocia a dovidenia,siel vedla do svojej miestnosti kde som pocula telku 😠 a vravim sestricke a co s tymi hnackymi a teplotou,ved predchvilou som volala ci pan doktor zabudol? tak ho bola zavolat naspat,a dr ze hej hej vieeeem..urobte vyter(sestricke povedal) ..a budete davat este hylak kvapky.. zavolajte si o vysledky,dovidenia..tak bud mal povedat ze ano zabudol som ze ste volali,ale nie on ze ne ne viem,a pritom sa uz zdravil dovidenia a siel prec bez vysetrenia...a k hnackam ma nijako nepoucil..len ze mliecko by mozno bolo dobre valucit a papat banany..tak u mna take ze mozno by bolo dobre nie je ziadna rada,tak bud moze abo nemoze..a co ostatne veci..ostatne ovocie moze?nie nieee radsej nie len ak este jablcko? a co cucoriedky tie vraj upchavaju..nie nieee,asi ma alergicku reakciu na ovocie radsej nie..a co pecivo? kludne moze vsetko( pritom viem ze celozrne by sa nemalo pri hnackach) a tak som musela z neho tahat odpovede..podla mna by mal dr.automaticky sam poucit co a jak.. takze som rozhodnuta ze dr. menime..aj tak dcerka sa ho boji,este len sa priblizi a uz place..asi skusim dr.Klembarovu ked tu ma take dobre ohlasy..

sveta27
5. aug 2013

@mirka_aa ... tak veľa šťastia u iného lekára 🙂
BioGaia kvapky sú lepšie ako Hylak, ale keď nepomôže, tak naozaj hnačku zastaví len Hylak. My mávame také často, je to niečo ako chrípka, lekár nepomôže, musí to prejsť...

cka
5. aug 2013

My mame Krajciovu a je super. Ma ambl. na KVP.

lindsey
30. aug 2013

@skopion911 ahoj.treba sa zaregistrovať v pro care?

skopion911
31. aug 2013

@lindsey Ahoj. Ano, treba sa zaregistrovat a zaplatit rocny poplatok za zdravotnu starostlivost.

marhulka88
17. sep 2013

prepacte mne neda napisat k dr. klembarovej - po 3tyzdnovom kasli a neprestavajucom sopleni ked sme sa trajdali po krcnych a pod. nam urobila rtg pluc ... podla popisu bolo vsetko v poriadku navyse podla dr. klembarovej dieta VYZERALO zdravo...zaskocila som este na plucne kedze tam so synom chodievame kvoli jeho alergiam a pani doktorke max. doverujem...po precitani popisu z rtg pluc-dieta malo zapal priedusiek co potvrdilo aj prepocuvanie a dostal rovno klacid...
takze znova plati..luxusne prostredie neznamena luxusnu lekarku.bohuzial taku som este v ke nenasla...

michaelamimi
17. sep 2013

@misha666
@misha666 hrbanova na furci je super odporucam vo vsetkom vyhovie

wonderwall
21. sep 2013

@anika142 mudr. GREGOVÚ Vám v žiadnom prípade neodporúčam. Ani nikomu inému.
@mirka_aa zmenili ste už pediatra?

mirka_aa
21. sep 2013

@wonderwall ahoj este nie,lebo kym som nebola predvolana na RUVZ koli neockovaniu tak nebudem spekulovat,mozno ma nakonec nehlasil abo ja neviem preco mi zatial nic neprislo..

marcelka2010
21. sep 2013

mi mame dr.hargasovu ordinacia na sidlisku dargovskych hrdinou..chodila som k nej ja ako dieta a teras chodim s detmi je to skvela doktorka a aj clovek mozem odporucat... 🙂

viktoria18
1. okt 2013

@marcelka2010 a dala si u nej očkovať svoje deti? robila by problem ak by si nedala? dakujem

viktoria18
1. okt 2013

@michaelamimi vyhovie aj v neočkovani? dakujem

marcelka2010
9. okt 2013

@sveta27 ak mozem reagovat mne syn chztil tuto vyrozu skoncili sme v nemocnici na ibnfuziach..preto ked sa narodila dcerka dala som ju zaockovat nelutujem...dodnes je zdrava ako rzbka...u syna sa to opakuje casto..zial..viem ze sa da ockovat do 6mesiacov na tutuo chorobu..osobne som ju tiesz mala nezavidim..dufam uz nebucdem mat...

abigael
14. okt 2013

Dobry den potrebujem pre moju dcerku Charlottku najlepšiu detsku lekarku aby sa starala o nu čo najviac my chodime aj na rehabilitačne liečenie do Dunajskej Lužnej aby nam vedela zabezpečit aj sanitku moja dcerka je ztp moja dcerka ma 2 ročky a chodime do moldavy ale nie sme spokojny s tou lekarkou nič nevie sme od Košic 32 km ale to nam nevadi lebo chodime do novej nemocnice stale dakujem

nikusenocka
14. okt 2013

my chodime k mudr. Klembarovej na polikliniku Juh a som velmi spokojna

abigael
15. okt 2013

@nikusenocka nevieš či by si zabezpečila sanitku na liecenie dvakrat alebo trikrat do roka

nikusenocka
15. okt 2013

@abigael hmmm??? nejak nechapem otazku ☹

nikusenocka
15. okt 2013

@nikusenocka ahaaa uz chapem, prepac neprecitala som si tvoj povodny prispevok. To naozaj neviem ci robi, ale kludne ju kontaktuj ona je velmi mila, zlata, ochotna a tiez aj sestricka. pozri stranku http://www.drklembarova.sk/ je tam aj kontakt

abigael
16. okt 2013

@nikusenocka dakujem pišem ako madar prepač

abigael
16. okt 2013

@nikusenocka to je sukromna lekarka plati sa niečo tam

nikusenocka
16. okt 2013

nie neplati, ale mozno zalezi od poistovne, moj je v unione

simonne1
28. nov 2013

@marcelka2010 ahoj, a ako sa chodi k dr.Hargasovej objednava sa na presny cas alebo prides len rano v dany den? A ked sa objednava treba dlho cakat v cakarni? dakujem

viki81
9. dec 2013

Ahojte, vie mi niekto poradiť dobrého pediatra, najlepšie Košice-západ, Terasa, ďakujem vám vopred za každé odporúčanie.

katy2
12. dec 2013

@viki81 vyborna je dr. Gregova na poliklinike na Toryskej... ale ta uz ma strasne vela deti a nove pokial viem tak neberie.... Jedine, ze by ste boli priamo z obvodu podla spadovych ulic....

viki81
13. dec 2013

@katy2 tak neviem ci SNP spadá do jej oblasti ☹

viki81
13. dec 2013

V novej nemocnici vie mi niekto doporučiť dobrého pediatra/pediatričku ? je ich tam strašne veľa, dík

viki81
13. dec 2013

pozná niekto aj MUDr. Ľubica Birošová - Brigádnicka 2, Medicínske centrum, chodí niekto k nej? dík