Pediatri v Ružomberku. Aké sú vaše názory na nich?

zirka
16. feb 2009

ahojte, chcela by som rodiť v Ružomberku a teda dufajúc v šťastný koniec tehotenstva by som si rada prečítala vaše názory na pediatrov v Ružomberku. Dík za odpovede.

noe
16. feb 2009

Po profesionalnej aj humannej stranke odporucam Janku Noskovu, ktora ma sice ambulancie v L.Teplej, Luckach. Poznam ju dlhe roky, nejaku dobu som s nou pracovala aj v Teplej v ambulancii a nemozem na nu povedat nic zle.
Drzim palce, aby si si dobre vybrala, lebo je to dolezite pre spokojnu maminku a stastne- zdrave babatko 🙂

zirka
autor
16. feb 2009

Ďakujem za tip, ale pre mnňa je trochu problém chodiť s bábom do Teplej, síce nebývam v RBK, ale pracujem tu a manžel tiež. 🙂

noe
16. feb 2009

Za malicko, rado sa stalo 😉 😉

geegee
16. feb 2009

My chodimne k Papuchovej, je zlata ale novych pacientov uz neberie. Ale vraj ma novootvorenu ambulanciu manzelka Dr. Puskailera a na tu som pocula tiez chvaly.

zirka
autor
17. feb 2009

dik za tip, pocula som, ze Papuchova sa uz par krat sekla v diagnoze, nehovorim, ze sa to nemoze stat kazdemu...len u lekara to cloveka nepotesi

sympa1
18. feb 2009

ja chodim ku zavackej s oboma detmi a svagrova s troma detmi a zatial sme nemali zlu skusenost, dokonca je to moja byvala detska doktorka , chodila som k nej aj so sestrou, takze taka rodinna doktorka 😀 je pohotova, rychla, deticky zbytocne netrapi, dokonca ma pozyva na preockovanie sms-kou, to preto ze posta nieje vzdy taka ista ze ti pride.takze to je moj typ. sidli v cedoku kde jej aj gynekolog aj zubarka ...z boku. vela stastia

usek21
18. feb 2009

My chodime k Horvathovej, ma ambulanciu na Klacne.Chodila som k nej aj ja.Zatial spokojnost 🙂

zirka
autor
19. feb 2009

dakujem za dalsie tipy, zacnem obchadzat ambulancie 😀

ivirk
11. mar 2012

Ahojte, chcem ponuknut Ruzombercankam - nemam kde skladovat vecicky po malom, ma sice iba 4 mesiace, ale mam uz kopu veci co neoblecie. Ak by niekto mal zaujem alebo by ste o niekom vedeli, velmi rada pomerne dost vela veci venujem a z tych co su uplne nove co sme ani netihli obliect velmmi lacno predam. Venujem aj dva baliky plienok, nam su uz male a niekomu sa isto zidu, ja to nemam kam dat a viem ze tu je na to aj bazar, ale zatial zial nemam cas vecicky nafotit a dat sem ani behat s balickami na postu, no a kym to pride veci zas pribudne. Staci ma kontaktovat cez IP,velmi rada pomozem a pomozete tym aj mne. Ja momentalne zial ziadnu tehotnu nepoznam :D Samozrejme by islo o osobny odber, dakujem ahojte