Skúsenosti s pediatričkou Ďurkovou v Trnave

radkako
10. okt 2019

Ahojte pls ake mate skusenosti s pediatrickou Durkovou v TT. Chodi k novorodencom domov? Dakujem 🙂

katarina414
10. okt 2019

@radkako myslím, že ona nových už neberie

sluchatka
10. okt 2019

vcera som akurat citala diskusiu, kde sa mamicky stazovali, ze vobec nezdviha telefony.. a mamicky sa nevedia dovolat ani na vysledky.. v skupine Trnava

v_alika12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radkako
autor
10. okt 2019

@v_alika12 no fasa :(, tak to nic moc, potrebujem pediatra, rodim v decembri, ale zas nie bars koho, dobreho lekara zohnat je v tejto krajine uz rarita.

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radkako
autor
10. okt 2019

@petuska86 my sme zo Špaciniec

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radkako
autor
10. okt 2019

@petuska86 to je sila

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radkako
autor
10. okt 2019

@petuska86 som.sa prestahovala do riadnej diery :(, je tu nejaka totalna seniorka dr.

miminkanase
10. okt 2019

@radkako Skus sa ozvat Dr. Drdulovej, Dr. Kadlickovej, Dr. Sumichrastovej. Ja som bola osobne, vtedy aj mozno mile slovo, prosba a usmev vedia pomoct. Drzim palce. Inac aj Durkovu skus, nevies, mozno ta zobere, len ako vravim, treba ist osobne

radkako
autor
10. okt 2019

@miminkanase skusim, Drdulovej som volala dnes a neberie, dala mi typ na 3 mena, vo spominas sj ty. Dakujem

radkako
autor
10. okt 2019

@miminkanase nevies, ci chodia k novorodencom prepustenych z nemocnice prve tyzdne osobne?

miminkanase
10. okt 2019

@radkako myslim, ze maloktora chodi, vacsinou ti daju poradnu po nejakom case. Poradne byvaju v poobednych hodinach, nenatrafis na chore dieta v cakarni. Tu je to strasne preplnene a domov fakt neviem, ci niekto chodi, kedze maju plne cakarne. Kadlickovu chvalia, asi by som skocila tam osobne.

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radkako
autor
10. okt 2019

@petuska86 takto to funguje asi len v TT, sila

petuska86
10. okt 2019

@radkako no dr malo, vacsina je ich uz v dochodkovom veku. Vela si ich na poliklinike pamatam este ked ja som bola dieta. Aj ja xhodim s detmi k dr ktora mala aj mna. Maju plne stavy vacsinou a teda beru max podla obvodu. Hlavne ti naj. Ti uz maju davno plno. Ked ta aj niekto zoberie nemusi to byt vyhra