Poradíte dobrého detského zubára v Prešove?

murinka
22. apr 2010

Ospravedlnujem sa za temu ak tu uz taka je.Chcela by som vediet nejakych dobrych detskych zubarov v presove-nakolko blizsie kapusany maju vsetko obsadene.Dcera bude mat 13mesiacov a tak rozmyslam nad tym ze by bolo dobre najst jej zubarku.poradte 🙂

aalinka
5. máj 2010

ahojte, aj ja hladam detskeho zubara, ak mate niekto odporucania, pripadne kontakt na nejakeho dobreho tak sem s nim 🙂

anya01
12. máj 2010

velmi pochváluju detské zubné lekárstvo v monobloku... majú velmi pekný prístup k detom a celkovo je to tam vraj pekné, starostlivosť všetko...

aalinka
16. máj 2010

anya, dakujem, skusim tam zavolat

bmmz
16. aug 2010

babenky poradte dobreho detskeho zubar ...

koxinka
16. aug 2010

Ahojte baby no kedze pracujem na zubnom v monobolku tak pisem ze mi sa nespecializujeme na deti a hlavne neberieme ich ako pacientov na osetrenie kazov. My sa specializujeme na zubnu chirurgiu.
A dobry detsky lekar su nejaky mnazelia na Sladkovicovej alebo niekde tak ktory maju svoju sukromnu ambulanciu a su vraj s tych lepsich.
Ale musim povedat ze je hrozne malo zubnych ambulancii skor by si pochodila u obycajneho stomatologa ku ktoremu chodis ty ale viem este ze je zubana amb na sekcove v raimanuse ale nie velmi dobra.Ak by si mala nejake otazky ohladom zubneho tak napis 😀

bmmz
16. aug 2010

k tyxm manzelom nechcem chodit .. asi sa pokusim k dr. bacovej ... este baby ktore chodite k dr. jurigovej .. chodite k tej zubarke co ma u seba v dome myslim ze je to dr. cernooka ? ... ona asi nie je zmluvna zubarka ?

koxinka
16. aug 2010

Dr Carnoka je velmi dobra lekarka ale nezdy sa mi zeby sa zamariavala na deti ona skor sa zameriava na zubnu hygienu a poucanie o nej a tiez co viem nieje zmluvna lekarka.
Dr Bacova mi nic nehovori ona je detska lekarka ?

bmmz
16. aug 2010

@koxinka k bačovej chodim ja robi v skole mirka nespora na trojke, ale ma vela pacientov zaroven tam ma ambulanciu jej muz a aj syn

koxinka
17. aug 2010

Jaaj nevedela som to meno mi nic nehovori.
Tak len dufam ze sa rozhodnes spravne ale hlavne ze budes spokojna 😉

z.vrablova
28. sep 2010

http://www.azet.sk/firma/405201/mudr-zuzana-lis...
... velmi zlata pani... malej pozerala zubky spolu s manuskou krokodilom, co ma taky ludsky chrup, otvorila spokojne usta, ani slzicka, hladkala manusku... uzasny pristup... odporucam
Jedine neberie Apollo a Doveru poistovne....

jana822
30. nov 2010

@z.vrablova
ahoj ja by som chcela nejakeho dobreho zubara pre malu v presove,vedela by si mi poradit??? 🙂

renata1000
5. dec 2010

ahoj. Chcela by som najst vhodneho zubara pre moju 15nast rocnu dceru, ktora je citliva na bolest a ma panicky strach pred zubarom. Urcity cas sme zili v Nemecku a tam ju uspali dusikom .A zobudila sa uz s upravenymi zubkamy. Nepoznate nejakeho podbneho zubara? a moze v jej veku chodit este k decke zubarke? 😒

adky
18. jún 2011

@renata1000 odporucam zubara na Duchnovicovom namesti. Doktor Daniel Mlynár- v budove kde sídli aj Študentská servis. Nie je detský,ale...ja som k nemu chodila od 14 rokov,tiez som citliva na bolest zubov,ale ten zubar je mlady,mili,uzasny- vie krasne upokojit cloveka,ma modernu ambulanciu s kamerou,rentgenom atd. Stale sa bojim chodit k zubarovi,ale uz ako sadnem k nemu do kresla-uz je dobre 😉

eldzina
20. jún 2011

Ahojte.

Mate niekto skusenosti s dr. Gaborovou na Slovenskej ul.? berie aj deti? ako sa k nim sprava?

eldzina
26. jún 2011

nikto ju nepozna 😲

mayusik
25. júl 2011

ahojte. Poznate stomatologičku Mudr. Zlaticu Firmentovu? ake s nou mate skusenosti?ako sa sprava k detom?

juliap
25. júl 2011

ja urcite viem, kam nepojdem, na sekcov do strediska ... zubarka maximalne sprosta k detom, na moju 3 rocnu dceru a 4 rocneho synovca sa vyziapala, proste des a hruza, hned sme zubarku zmenili ... segra chodi na sidlisko II do skoly, neviem meno zubarky, ale velmi zlata je k detickam, bola som tam s nim aj ja, kedze po traume zo sekcova sa bal k nej ist ... s dievcatami chodime na Kupelnu k Lysej a tiez nemam vyhrady, len je to skor zubarka uz pre skolakov ... no a s malym pojdeme teraz k nasej zubarke, berie aj deticky, na sidlisku III v ucilisti na zaciatku ma ordinaciu ...

katka0503
18. okt 2011

Ahojte...chcela by som sa podelit so skusenostou..chodili sme k tym manzelom na Sladkovicovu..alebo sa vola inak ta ulica, lekarka super..zlata len potom na dlhu dobu ochorela a jej pacientov prevzal manzel...katastrofa..necitlivy,nervozny lebo mal cakaren plnu ludi. Kamoskinej 4-rocnej dcere tak osetril zub,ze sa na druhy den k nemu vratili s opuchom. Tu plati pravidlo praca chvatna malo platna.. Tak sme k nim prestali chodit. A chcela by som sa opytat na tu lekarku na Svaboch,viete mi napisat o nej nieco viac,myslite si,ze nas zoberie?Dakujem..a pekny den🙂

natila79
8. nov 2012

Ahojte dievcata prosim vas poradite mi kam mam chodit do zubarky s mojou 2 -rocnou dcerkou.....este sme u zubarky neboli ....dakujem 😉

eldzina
9. nov 2012

@natila79 Ja mám zatiaľ super skúsenosť s Dr. Viľchovou. ordinuje v PO asi len 3 dni v týždni. No my sme zatiaľ žiadny problém nemali. Prístup k deťom má skvelý, je zlatá 🙂

natila79
9. nov 2012

@eldzina Dobry den napisali by ste mi kde ma ordinaciu....dakujem pekne 🙂

katmi
5. jan 2013

@z.vrablova chodite este k tej zubarke? stale ste s nou spokojna? dakujem za odpoved 🙂

z.vrablova
5. jan 2013

@katmi ... ano, chodime a som spokojna.

katmi
6. jan 2013

@z.vrablova dakujem krasne... chcem ist s malou k zubarovi a nevedela som kam.. tak som rada,ze si stale spokojna, dufam, ze aj my budeme 🙂

janulqa07
20. feb 2013

@z.vrablova @katmi chodite k tej zubarke? obe ste spokojne? my tam chceme ist ale vraj sa niekde prestahovala na zš a neviem ju najst :/ prosim poradte

z.vrablova
20. feb 2013

@janulqa07 ... prestahovala sa na ZS Vazecka, este sme tam neboli

janulqa07
20. feb 2013

@z.vrablova dakujem podarilo sa mi ju najst 🙂

marcovka1
22. feb 2013

@janulqa07 a vzala vas dr.Liskova,lebo ja som jej volala a vraj neberie ☹ tak neviem

janulqa07
22. feb 2013

@marcovka1 manzel volal jej asi nie ale dalsim trom zubarom a odmietli nas, nakoniec sme si nasli mimo PO v Kendiciach, uz sme tam boli a uzasny zubar 😵 bol na jednotku, cakam aky bude dalej a potom uvidim ci neskoncime v PO len dufam ze nie....vela odporucani som mala na Liskovu a tu sme mali poslednu v zalohe, nakoniec dobre ze sme isli inam lebo asi ani nas by nezobrala :(

marcovka1
22. feb 2013

@janulqa07 fuu no nevidim to ruzovo 😀 lebo aj na sekcove v poliklinike,ale tiez vraj neberie novych pacientov ☹