Poradíte dobrého gastroenterológa v okolí Nitry?

nanip
23. apr 2012

Maminky, neviete poradiť? Dcérka má alergiu na mlieko? Chodíme k jednej gastroenterologičke, no doteraz presne nevieme, na ktorú zložku. Jednoducho povedané, nie sme veľmi spokojní s prístupom ani jej postupmi. Neviete nám poradiť nejakého dobrého gastroenterológa v okolí NR? Či by ste to radšej riešili na alergológii? Ale ozaj by sme s tým už radi pohli smerom dopredu, preto hľadáme. Potrebujeme poradiť aj v oblasti výživy, nakoľko dcérka je veľmi drobná. Mám strach, aby mala aj dostatok vápnika a ostatných prvkov. A takéto testy nám tá naša neporobila ☹

klauduska
2. máj 2012

Neviem ku komu chodite,ale my sme chodili k Dr. Gubanovej v NR,velmi mila a zlata pani doktorka,spokojnost... 😉

marvis
10. máj 2012

Aj my sme chodili k Mudr.Gubanovej-no coment.Na nete sa da najst hodnotenie lekarov,a na tuto "super" dr. je vacsinou len negativne.Okrem ineho takmer sposobila smrt malemu chalpcovi svojou nevedomostou.Ja jej neverim,muz sa s nou pohadal,poriadne nic nevysvetli.
Bohuzial je jedina gastroenterologicka v celej Nr.Jedine skusit ine mesto blizko Nr-Levice,Nove Zamky.

laki
11. máj 2012

aj my chodíme k dr.Gubáňovej, ja som spokojná

miminka230
13. máj 2012

Ahoj, ja chodím so synčekom tiež ku doktorke Gubáňovej a som veľmi spokojná, všetko vysvetlí, urobila mu všetky vyšetrenia o ktoré som aj požiadala, nemala s tým problém. Ja na ňu ťažké srdiečko určite nemám, pomohla nám veľmi. Tak ti ju môžem len odporúčať. Držte sa

ivankamotovska
14. máj 2012

ahoj, k doktorke gubanovej ideme zajtra, sestra k nej chodi uz 2 roky a je velmi spokojna,,, pevne verim, ze s nou budeme aj my spokojni 🙂

lucia0412
22. jún 2012

Ahojte maminky, prosim Vas date mi tel. cislo na doktorku Gubanovu. Dakujem.

viva13
18. okt 2013

Ahoj prosím neviete mi poradiť gastroenterolog Henžel na Klokočine v Nitre čo vyšetruje v po,ut,str? robí gastro alebo kolonoskopie? dakujem

zuzana2508
19. okt 2014

ja tiež hľadám dobrého gastroenterologa, ale nie dr Gubánovu. Ja mám s ňou negatívnu skúsenosť. Chodili sme tam asi 2 roky a stále nám vravela že dcera simuluje a to preto že je jedináčik. Až to došlo tak ďaleko že sme museli lietať s ňou na pohotovosti. Nakoniec sa nás ujal dr Dávid a po vyšetreniach nám povedal že ešte také cca 2mesiace a dcére by praskli vredy na dvanástorníku. Tak ju preliečil a mali sme pár rokov pokoj A to bolo podľa dr Gubáňovej rozmazné decko.A keď som jej teda povedala aby ju vyšetrila napr hadicou tak na mňa začala ziapať že aká ja som múdra. Ani sa mi nechce veriť že je na niekoho aj milá, lebo čo viem nie som jediná na koho bola neprofesionálna hrubá. Asi to berie podľa sympatii, bohužiaľ. Bohužial dr Dávid odišiel z Nitry a tak hľadáme iného lebo sa to dcerke po rokoch zasa vracia. Ale ak to tu tak čítam tak asi sa vzpamätala lebo my sme u nej boli tak 10rokov dozadu.

armica152
25. nov 2014

Tak ja som u tejto pani doktorky bola nedávno ale teda niečo strašné, takisto sa mi nechce veriť že môže byť na niekoho milá. Strašne hrubo sa k nám správala, išla som s plačom odtiaľ. Tiež hľadám iného gastroenterologa detského.

kikusik23
5. feb 2015

prosim vas ako take vysetrenie u detskeho gastroentrologa prebieha? Moj maly ma 21 mesiacov a vyzera to tak ze budeme musiet ist ku gastroentrologovi, ale chcela by som vediet ako to tam prebieha. dakujem

bubak24
20. jún 2015

Baby komu nakoniec chodite ?lebo my by sme tiez mali ist tejto doktorke,ale ako to tu citam...poradte niekoho

summerlili
7. júl 2015

Dr. Dávid ordinuje v Šali. Nie je to tak ďaleko od Nitry. Tiež k nemu chodím a dochádzam z NR. Len neviem či berie aj deti. Inak zostáva len Dr. Gubáňová.

adriana7284
17. júl 2015

summerlili prosim Vas viete mi dat cisielko na doktora Dávida, aj mi hľadáme gastroeterologa , poprosim kde v Šali ma ordináciu.. dakujem..

lennka89
5. jún 2017

Prosím vas o kontakt na dr.davida a aj adresu.Ďakujem vám 🙂

summerlili
9. jún 2017

@lennka89 031/770 88 89

lennka89
10. jún 2017

@summerlili Ďakujem veľmi pekne 🙂

amuletka
18. jún 2018

Mamičky,čo ste zháňali číslo na dr.Davida,zistili ste či robí aj deti?za odpoveď ďakujem

adriana7284
19. jún 2018

Ja som vtedy volala a deti nerobiil....chodime do Nitry ...

amuletka
19. jún 2018

@adriana7284 ďakujem za info,chodíte Gubanovej? aká je lebo rôzne názory sú tu

adriana7284
19. jún 2018

Ano chodime Gubanovej uz 3 roky ...zatial som snou nemala problem a aj.na syna bola a zatial je v pohode....najprv som sa bala lebo.recenzie na nu nic moc ,ale napodiv sme problem zatial nemali....

amuletka
19. jún 2018

Ok, lebo mám z nej obavy tak treba vyskúšať

leontinka27
16. júl 2018

@adriana7284 dobrý deň prosím vás neviem sa dovolať dr.Davidovi.neviete kedy najlepšie volať? ďakujem

adriana7284
16. júl 2018

@leontinka27 je mi luto ale uz neviem kedy som sa dovolala bolo to davno ked som to riesila po prvy krat....

leontinka27
16. júl 2018

@adriana7284 ďakujem budem skúšať

summerlili
17. júl 2018

@leontinka27 skoro ráno, aj pred 7.00 alebo tesne po 7.00, lebo po začatí ordinácie majú zákroky hneď o rána až do kontrol ktoré začínajú okolo +- 14.00. Takže buď skoro ráno alebo neskôr poobede.

leontinka27
20. júl 2018

@summerlili skúšam skúšam ale este som sa nedovolala.mozno majú dovolenku.

leontinka27
24. júl 2018

@summerlili stále som sa nedovolala.od rána do poobedia vyvolávanie a nič.budem skúšať naďalej

melania1
24. júl 2018

ja som bola v NR u Mudr. Štrpku, skvely mily lekar.

leontinka27
25. júl 2018

@melania1 áno? prosím vás a ako to prebiehalo?dal vám infekciu alebo niečo iné?ako dlho trvalo objednanie? ďakujem za info

melania1
25. júl 2018

@leontinka27 ja som bola objednana po znamosti, tak neviem, ako dlho trvá objednanie. ci mi dal infekciu? to je asi preklep🙂