Poradíte dobrého pediatra Podunajské Biskupice?

ingrid78
8. dec 2006

Ahojte,neviete mi prosim poradit nejakeho dobreho pediatra v Pod. Biskupiciach alebo v oblasti Vrakune a Dolnzch Honov? Dakujem.

lia
8. dec 2006

ahoj ingrid a obvodna ti neporadi??aj tak asi potrebujes doporucenie,ci nie??

bibula
8. dec 2006

ahoj,ja chodim s dcerkou dr.hraškovej...je celkom dobra a hlavne ma super sestricku,co vela vybavi aj za nu. 😀

tilly
8. dec 2006

moja suseda chodí tiež k nejakej dobrej doktorke, tuším je to učiteľská ul.... je to vedľa tej nákupnej ulice

bibula
8. dec 2006

🙂 ano presne tam ťto je,sidlia tam dr.hrašková a dr.žembrerová-ale tuto nepoznam anilen z videnia a chodi knej menej deticiek. 🙂 😉

lia
8. dec 2006

jeeej,Hraskovu poznam,ale som nevedela,ze je pediatricka 😲

bibula
9. dec 2006

😀 je a starala sa dokonca aj o mna do 18 rokov,teraz o moju dcerku-ma 10rokov,nad malinkym zatial rozmyslam,ci nejdem niekam blizsie,aj ked som snou spokojna

tilly
9. dec 2006

toto je nejaká mladá baba, mala by mať okolo 35 rokov, možno 40

bibula
9. dec 2006

hraskova?no to sotva 😀

mladu pediatricku tam teda nepoznam,mozno v nemocnici sidli,aj tam beru deticky,obcas som tam navstivila dr.frecerovu,je tiez schopna a navyse nedava zbytocne atb

ingrid78
autor
11. dec 2006

Dakujem vam velmi pekne, pomohli ste mi 🙂

alenk
27. apr 2010

ahojte, mate niekto novsie skusenosti s Mudr. Annou Hraskovou?

barancek
5. máj 2010

Ja chodim k dr. Hraskovej 3 roky a som zatial spokojna. No maly je zdravy, ziadny vaznejsi problem sme nemuseli riesit. A sestricka je velmi ochotna. Po porode prisla dr. na prvu prehliadku k nam domov. Poradila, co treba mat v lekarnicke. Tiez asi zbytocne nenasadzuje ATB, niekedy poradi aj homeopatika.

alenk
5. máj 2010

dakujem barancek, potesila si ma. a za tu prehliadku doma po porode, sa plati?

barancek
6. máj 2010

vtedy sa neplatilo, no su to uz 3 roky..

alenk
6. máj 2010

dakujem barancek

wvwvw
11. jan 2011

Ahojte mamicky. Potrebovala by som od vas radu. Prave vyberame doktorku pre nase babetko. Mozete mi prosim napisat ako ste spokojne s doktorkou Zemberovou? Platia sa u nej nejake poplatky? Ako je to s prvou navstevou miminka. Akekolvek info sa zide..... vdaka

nina88
11. jan 2011

@wvwvw doktorka Zemberova je uplne uzasna... Je to nasa 3. pediatricka a konecne som spokojna. Nic nezanedbava, necpe do deti zbitocne antibiotika, je fakt super. A 1. poradna je doma. 😉

katarinammm
9. feb 2011

p. dr. je velmi ocarujuca a ma mile vystupovanie, takze nikoho asi ani nenapadne uvazovat, zeby nemusela byt az taka super. Ja mam skusenost, ked robila nabor 10 deticiek na testovanie noveho lieku, ponukla to aj nam s tym, ze si mysli, ze moje dieta je casto chore, pritom to tak nie je. Za tieto veci dostane urcite velmi dobre zaplatene. Dalej by som uvazovala aj nad homeopatikami, ktore dava pacientom a zrovna lekaren vedla ambulanie ich ma plne zasoby. Tiez by som tipovala, ze z toho profituje. A nakoniec skusenost - moje dieta malo 8 dni teploty, 8.den sme mali volat, ako sa ma, nanestastie teplota vybehla az po 13hod. kedy uz brala iba platenych pacientov a potom mala poradnu. Navhrla som teda, ze mozeme prist o 16hod., ked uz budu zdrave deticky prec, aby nas vysetrila, lebo sama pripustila, zeby mohol mat nalez na prieduskach, kedze je prieduskar. Na moje prekvapenie nas neprijala a poslala nas na pohotovost, kde sa cudovali, co tam robime, kedze na taketo vysetrenia musime aj tak na ambulanciu. Dieta bolo osetrene inou p. dr., ktora skonstatovala zvacsene mandle, opuch sliznic, dostali sme pamycon a sirupy, dovtedy sme boli prave len na homeopatikach .....
Toto je skusenost po 5. rokoch. Ale bola som uplne zufala a nemilo prekvapena pristupom p. dr.

alenk
9. feb 2011

@katarinammm mozes upresnit ktora pani dr? staci aj do ip, diky

lulutsija
23. máj 2013

ahojte, nemate niekto novsie skusenosti s MUDr. Hraškovou v podunajskych? hladame si teraz pediatra. Neviete, ci sa tam plati, lebo je to ako nestatna ambulancia na tej ucitelskej ulici kde sidli, ale ako obvod k nej spadame. Dakujem za vsetky infosky 🙂

levandel
29. máj 2013

Ahoj,my chodíme ku Dr.Lubica Pokorná,Bebravská.Som velmi spokojná.Zobrala nás aj ked nie sme z obvodu.

sisipb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika68
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisipb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
crystalskye
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika68
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pocahontas111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pocahontas111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sssima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikyxtikyx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikyxtikyx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz