Poradíte dobrého zubára v Leviciach?

nikisvord
5. mar 2013

poradte zubara s ktorym mate dobre skusenosti...

aduska1992
12. nov 2014

Prosim poradte mi aky dobry je zubny lekar v lv ďakujem veľmi pekne.

snezienka77
18. nov 2014

Ahoj. MUDr. Černák - mladý, milý, pedantný, nikdy som lepšieho zubára nemala. Je v LV na poliklinike.

marca12
10. júl 2017

Je mozne najst v Lv zubara,ktory prijima novych pacientov?Som uz zufala,kam teda mame ist???Do ineho okresu? Momentalne mam zubarku,ktora sice nema vysoke ceny,ale s plombovanim nie som spokojna. A nedari sa mi najst novu ☹

marca12
10. júl 2017

@snezienka77 chodite k nemu?ake ma ceny?Je naozaj dobry aj co sa tyka prevedenej prace a berie novych pacientov?

snezienka77
10. júl 2017

Ahoj. Áno, chodíme k nemu, má podľa mňa dobré ceny, jeho práca je skvelá, je milý (aj moje malé deti si mu dajú bez problémov robiť zúbky 😉 ), sme s ním veľmi spokojní celá rodina. Začala s ním pracovať aj jeho manželka (vrátila sa po materskej) - neviem, ako robí zuby ona, nám robí len jej manžel. Tiež neviem, či priberajú nových pacientov, ale keď teraz robia obaja, tak možno aj áno, skúste tam zavolať. Držím palce.

misela103
26. okt 2017

Ahojte ma tu niekto skusenost so zubnou pohotovostou v Suranoch?

corina78
6. máj 2018

@labus Ahoj, prosím aké sú zhruba ceny u manželov Mateových? Napr. biela plomba? Ďakujeeem! Hľadám najlepšieho zubára v Lv. Veľmi mi pomôžeš.♥

corina78
6. máj 2018

@marca12 Ako si dopadla s tým zubárom? Potrebujem podobnú radu, ako ty pred časom. Ďakujeeem.... 🙂

marca12
17. máj 2018

@corina78 nijako v LV nie je mozne zohnat zubara. Mateovci maju plno a vsetci cenovo pristupny su plni,neberu nikoho. Uz som zufala,lebo moja zubarka robi cim dalej tym horsie a na draheho zubara jednoducho moja vyplata nestaci.

corina78
21. máj 2018

@marca12 Ani mi nehovor. Pred týždňom som obehla cca 7. zubárov v Leviciach a nikto ma nechcel zobrať. :/ Katastrofa :( A deti neberú vonkoncom...

hosaro
26. máj 2018

@corina78 Skús Zalana

marca12
14. jún 2018

@corina78 teraz su dvaja novy zubari,preberaju ambulanciu po doktorke Filipovej,vyzeraju byt sikovny,mlady. Len dufam,ze ma cenovo nezruinuju. Pozri kontakt na zubarlevice.sk

corina78
15. jún 2018

@marca12 Dakujem krásne!!!♥ Ešte sa opýtam, berú aj stálych pacientov? Či je to len na objednávanie?Ty si sa k nim už prihlásila? Ešte raz vrelá vďaka!

petra_ba
15. jún 2018

ahojte, sice uz dlho nezijem v LV, ale cele roky som chodila zubarovi do Velkeho Dura . smer kalna .
Mudr. Meszaros, bol super, ale uz je starsi sice stale robi, ale robi u neho mlada zubarka Mudr. Keleova tusim , rodicia teraz su u nej a vraj je fantasticka, moderna v ramci postupov liecby a priaznive ceny ma.

marca12
15. jún 2018

@corina78 Chodila som k Filipovej,takze teraz som u nich,ked prebrali jej pacientov. Ale myslim,ze zoberu novych,ked su dvaja a pani zubarka bola sama. Len mam strach,ze sa nedoplatim

corina78
16. jún 2018

@marca12 Hadam to nebude také drahé, keď spolupracuju aj s poistovanami.... Volala som tam, zatiaľ nových neberú. Uvidíme neskor. Ale aj tak ti Ďakujeem!!!

ivanesku
20. aug 2018

Zubari po pani doktorke su milí ale cenove drahý, za preventívnu prehliadku ktora ma byt zdarma u nich zaplatite 35 euro ze vraj za röntgen zubov bez ktoreho Vam prehliadku neurobia,takze tak.

marca12
28. aug 2018

@ivanesku no parada,takze si mozem dalej hladat zubara. Nemozem si dovolit tolko platit. To uz fakt nevedia,co pytat

jin2009
13. dec 2018

@petra_ba Mudr. Keleovu neviem dáko dohľadať, môžete mi poslať jej celé meno? Ďakujem

petra_ba
13. dec 2018

@jin2009 ona je Mddr.Andrea Keleová, mladá zatial pracuje v ordinácií u dr.Mészárosa vo Velkom Duri na facebooku maju stranku s kontaktom zubna ambulancia velky dur a tiez dolny pial sa striedaju. Pan doktor je tiez paradny som k nemu roky chodila, ale ona vraj mlada krv s modernejsim pristupom.

ivanesku
13. dec 2018

Zubarov je dobrych v Leviciach viac ale novych pacientov nechcu brat, osobne som pobehal sa popytat,ani jeden ma nezobral.

jin2009
14. dec 2018

@petra_ba Ďakujem

jin2009
14. dec 2018

@ivanesku Veď to,nik nás nechce zobrať a to nemáme PP :( Naša zubárka skončila takým štýlom, že nás objednala na PP aj keď vedela že robiť už nebude.Obúchali sme sa o dvere a hajde hladaj si zubára.A čo teraz :(

mirpet
24. júl 2019

Ahojte. Prosim,potrebujem poradit dobreho sukromneho zubara v Leviciach. Dakujem

marca12
9. aug 2019

@mirpet Sclinic skuste. Zrusili zmluvy s piistovnami,tak by vas mohli zobrat. Len si musite vsetko hradit,to je 20% navyse. Chodim tam a som velmi spokojna s ich pracou aj pristupom k pacientom. Naozaj velmi zlati,mili a profesionalni zubari.

mirpet
9. aug 2019

@marca12 dakujem za odporucanie...nasla som ich,maju velmi dobre recenzie, takze snad ma zoberu.

adaadela
28. aug 2019

ahojte prosim poradte zubara co berie aj deti urcite a ma super pristup. Pripadne nahodou kontakt na mobil na zubara cernaka poprosim. 🙂

adaadela
28. aug 2019

@snezienka77 ahoj chodis este k cernakovi, mozes mi prosim poslat do ss kontakt:D

veronip
9. nov 2019

Prosim mate niekto odfoteny cennik pana zubara Cernaka? Dakujem 🙂