Poradíte dobrých lekárov v Trnave?

kiaora
5. sep 2012

Hello damy, stahujeme sa do TN a potrebujem poradit mena lekarov, s ktorymi mate dobre skusenosti: pediater, obvodny lekar, gynekolog, zubar.
Budem Vam velmi vdacna za odpoved, kedze TN je pre mna uplne nove mesto a nikoho tam nepoznam... 😝

pidikoval
5. sep 2012

No tak v trnave sa dobry lekar tažko hlada a hlavne maju to tu podla obvodou kde byvaš ale hore pišeš trnava a v prispevku maš TN a to je Trenčin tak neviem či ty pisať o lekarov v Trnave .

kiaora
autor
6. sep 2012

@pidikoval sorry, preklep TT-Trnava. Lekar ma nevezme pokial som neni z jeho obvodu? Co dediny pri TT, ideme byvat do Opoja.

pidikoval
6. sep 2012

no aj na dediny maju rozdelene ale neviem kto ma na starosti Opoj to sa musiš opytať v dedine zubar nieje šanca jedine ten čo ma na starosti a detsky tak isto . Gynekog ťa zobere bez preblemov na predraži tam je taka mini poliklinika http://trnava.virtualne.sk/mudr-pavel-ondrasek.... je super starši ale skvely pristup aj sestričky aj jeho . Je tam aj dobra logopedička na tej poliknike a aj kožna iny čo s tam ťa tiež nezoberu lebo maju obvody ,proste hroza .

aduskatt
6. sep 2012

Ja som sa teda zasadne neriadila obvodmi, ale referenciami.........detska MUDr Križanova, dospelacka Mudr. Medova, Zensky vyhovuje kazdej iny, takze to neporadim, ale viem, ze MUDr. Peci berie a zubna Mudr Zitnanska.....vsetci na poliklinike. Nikto sa nepytal, odkial som a vzali ma............detska pred 8 rokmi, dospelacka to bolo asi pred 5 rokmi, zubarka pred dvoma rokmi a gyn pred rokom a pol

kiaora
autor
7. sep 2012

@aduskatt dakujem, toto som potrebovala, mat aspon nejake mena a smer, kde ist. V oktobri sa stahujeme, no uz predtym potrebujem najst malej pediatra, ktory by ju vzal...je mozne, ze Opoj ma na starosti prideleny pediater, skusim vyzistit...nie som narocna na doktorov, ale ocenim hocijaky nazor ci negativny alebo pozitivny. Poliklinika je len jedna v Trnave? aby som vedela kde hladat...

aduskatt
7. sep 2012

@kiaora je aj na prednadrazi, ale ta, ktoru som ja myslela je na sidlisku Druzba, vsetky hlavne specializacie lekarov su tu, labaky tiez, takze ak treba nieco rychlo, mas to vsetko v jednej budove🙂

kiaora
autor
9. sep 2012

@aduskatt este raz vdaka!

loulou
9. sep 2012

@kiaora Ahoj ja som vydatá v Opoji, inak pochádzam z Majcichova čo je hneď vedľa. Podľa obvodu budeš patriť dr. Kadlíčkovej, ale ja osobne by som tam svoje deti nedali, my máme dr. Pokojnú na poliklinike v TT. Dr. Pokojná ma vzala v pohode, zavolala som a spýtala som sa. Kadlíčková ma liečila celý život až do 18, ale liečenie ako liečenie, z mojich vlastných skúseností hovorím, ju nikdy. Ak by si niečo potrebovala daj vedieť 🙂

aduskatt
9. sep 2012

@kiaora za malicko, dufam, ze aspon trochu ti to pomoze sa zorientovat..................neviem, ako stare mas deticky, ale mozno by som si lekarku vyberala aj podla toho, ci si za alebo proti ockovaniu🙂

aduskatt
9. sep 2012

@loulou Pokojna je suprova svojim pristupom k detom, mala som tu cest🙂

loulou
9. sep 2012

@aduskatt Presne tak ona sa vo svojom povolaní našla a ešte aj priezvisko jej sedí ako uliate

aduskatt
9. sep 2012

@loulou raz zastupovala nasu a ja som nestacila zirat🙂

kiaora
autor
10. sep 2012

@loulou jeeej ahoj, skvele, ze si z Opoja a kde tam byvas? Dakujem, urcite si necham poradit a zavolam Dr. Pokojnej, ked aj baby maju nanu dobry nazor. A ostatnych doktorov mas akych a kde?

kiaora
autor
10. sep 2012

@aduskatt Mam dceru v decembri bude mat 2 roky, ockovanie ma uz za sebou...

aduskatt
10. sep 2012

@kiaora z toho predpokladam, ze si zastancom ockovania, takze kludne k Dr. Pokojnej🙂

kiaora
autor
10. sep 2012

@aduskatt uff...tema ockovania tu uz jedna je...ci som zastanca? chapem kazdy nazor a rozhodnutie, ja som zaockovat dala, ale neodsudzujem a ani sa necudujem tym co nedali. Pokojnej zavolam, dik 🙂

aduskatt
10. sep 2012

@kiaora ja som nechcela otvarat temu ockovania, ci ano, ci nie, to je kazdeho vec, len viem, ze Pokojna je za ockovanie, tak preto🙂) Ak by si bola proti, tak by som ti len povedala, dalej to tu vobec nemusime rozoberat, je to uplne mimo temu🙂

kiaora
autor
10. sep 2012

@aduskatt Jasne, suhlasim.

loulou
10. sep 2012

@kiaora Ahoj čo sa týka praktického lekára pre dospelých, mám Dr. Bažányovú, tá je v Majcichove a Opoj patril pod ňu, ale teraz chodí 2 alebo 3 krát do týždňa do Opoja jej manžel. Ona je vcelku fajn, síce chodí až na 9-tu, takže si pacienti chvíľu počkajú, ale napr. u mňa ona jediná zistila po 22 rokoch, že asi budem mať niečo s imunitou a tak aj bolo. Čo sa týka zubára, tak to by si patrila pod dr. Poláčikovú vo vlčkovciach čo je susedná dedina, myslím, že je dobrá aspoň ľudia si chvália. Ja mám zubára ešte od školy v TT, som spokojná a nemala som dôvod meniť. Gynekológa mám dr. Chovanovú, ale tá má toho veľa, tak neviem a neviem ani pod koho patríme, nezaujímala som sa o to, tu si asi len pozisťovať referencie od iných a potom skúsiť zavolať a spýtať sa. A čo sa týka bývania, ja bývam v bočnej uličke v tej ako je obecný úrad, škola, škôlka, pošta asi v polovici ulice. A ty sa kam sťahuješ

kiaora
autor
11. sep 2012

@loulou Dik za info, idealne pre nas bude mat vsetkych doktorov na poliklinike v Trnave. Stahujeme sa do jednej z tych bytovych novostavieb (su 4 za sebou) kusok dalej za krcmou, neviem ci to je koniec dediny. Opoj je mala dedina, tak sa mozeme stretnut, ked sa nastahujeme 🙂 si na materskej?

loulou
11. sep 2012

Áno viem Opoj je maličký, stretnúť sa môžme, som na materskej, mám 2 týždňového synčeka

kiaora
autor
11. sep 2012

@loulou fiha, tak to si cerstva mamina, drzim palce, ak by si nieco potrebovala kludne sa ozvi...dufam, ze sa coskoro uvidime 🙂

loulou
16. nov 2012

Ahoj našla si už lekárov

loulou
16. nov 2012

@kiaora Ahoj našla si už lekárov

kiaora
autor
16. nov 2012

@loulou ano, zatial som spokojna

loulou
16. nov 2012

@kiaora tak to je fajn, hlavne že si spokojná spolu s rodinkou a ako sa vám býva v Opoji

kiaora
autor
17. nov 2012

@loulou dobre sa byva, hladali sme klud na dedine, Opoj je malicky, TT a BA blizko...mozme dat stretko

loulou
17. nov 2012

@kiaora áno to máš pravdu a stretnúť sa môžme, budem rada 🙂

kiaora
autor
17. nov 2012

@loulou ok, tak buduci tyzden...kedy chodis s malym von?

loulou
17. nov 2012

Ráno keď idem s dcérkou do škôlky a poobede okolo 15-tej keď idem pre ňu