Poradíte dobrých lekárov v Trnave?

kiaora
5. sep 2012

Hello damy, stahujeme sa do TN a potrebujem poradit mena lekarov, s ktorymi mate dobre skusenosti: pediater, obvodny lekar, gynekolog, zubar.
Budem Vam velmi vdacna za odpoved, kedze TN je pre mna uplne nove mesto a nikoho tam nepoznam... 😝

mamimilla
29. júl 2015

@loulou aj mne sa na pohotovosti zdala velmi suprova naposledy....a aky ma postoj k odlozeniu ockovania ockovat chcem ale neskor

loulou
29. júl 2015

@mamimilla
ahoj asi myslíš dr. Pokojnú, ak áno je super ale čo sa týka odkladu očkovania to ti mmoc neporadím, moje deti sú zaočkované takže toto som neriešila. Ale s určitosťou viem, že ak chce očkovať, dieťatko si preklepne aj viackrát, ak sa mamine niečo nezdá, radšej počká až kým si je istá že je dieťa zdravé. Niektoré známe spomínali, že u ich lekárov to nehrozí, ak nemá vážnu chorobu alebo vysoké teploty tak že očkujú bez debaty, Pokojná však radšej počká, aspoň u mňa to tak bolo. Ak my malí čo i len trošku smrkly, hneď očkovanie odložila na neskôr

mamimilla
29. júl 2015

@loulou ano Pokojnu....mne pediatricka chcela malu zaockovat ked mala poradnu v 4roku a 11mesiaci to som odmietla mali zelene sople vzala im vytery...isli sme aj na dovolenku pred dovolenkou sme volali po vysledky sestricka ze ok. Vtedy ked som tam bola mi povedala nasa ze mi to moze posunut len o mesiac a dala termin na 10.8. Vtedy mi povedala ak do 10nepridem budem si to musiet hradit sama celu vakcinu a ani by uz nemohla byt preockovana v 5roku infarix polio lebo to uz by sme nestihli co je blbost zaockovat sa ma do 6roku. A vakciunu moze ona odlozit aj o rok ale poistovna ju uhradi. Som dost v soku a v strese tohoto problemu. Mala ma Histaminovu intoleranciu uz 2rok je na diete, imunodeficit za cele obdobie od 2rokov je na imunore a planovana kura je teraz od augusta na 2-3mesiace. Je doteraz ockovana aj syn (zaujimave ze jemu to na moje naliehanie dala vtedy odlozit o 3mesiace). A po dovolenke syn hovoril ze ho boli hrdlo v aute nemame klimu a asi bor rozhoruceny vypil vodu sice z vodovodu ale asi mu to obarilo hrdlo dostal anginu a po 2dnoch boli na pohotovosti nutne atb. Dnes som s nim bola na kontrole a postrehla som v karte u oboch deti ze z tych vyterov maju v nose zlateho stafylokoka a rezistentny je na penicilin a citlivy na ine atb. Proste chcem len odklad aby som dceru mohla zaockovat az po podpore imunoru lebo cim lepsia imunita tym lepsia imunitna odpoved na ockovanie. Ma aj ploche nohy a atopicky ekzem s reakciou na kvasnice. Proste chcem len pockat a aj toho stafylokoka vyliecit co pred troma mesiacmi nemali vo vyteroch ale nedavno aj prekonala bronchopneumoniu ktora sa rozvinula s laringitidy a na pohotovosti robila Pokojna povedala ze uz ma zapal pluc dala lieky ine a zvysila atb a aj ma hodne upokojovala ze to bude ok jasne pomaly to ustupovalo no z hodou okolnosti potom sme boli u nasej na kontrole ta nepocula uz vrzgoty piskoty ja ano mali sme so synom planovanu kontrolu v tom tyzdni u zlatosa a jasne v karte mala viacere poznamky o vrzgotoch piskotoch pri chorobach co mi obvodna nepovedala ani raz ze mala mat ventolin hned aj jej zabral a jasne planovanu terapiu imunorom potvrdil ze dame ma este aj po roku mierne zbytkove molusky ktore ustupili tiez po imunore....preto uvazujem pockat a hladam ochotnu lekarku.

loulou
29. júl 2015

@mamimilla Najlepšie by bolo sa opýtať ale z vlastnej skúsenosti viem že ak sa mne alebo jej niečo nezdalo, obyčajný soplík, alebo keď som povedala, že mi smrkajú hneď očkovanie presunula. Očkovala až keď si bola 100% istá. Malý dostal prvú hexu o 5 mesiacov neskor ako mal, keďže sme mali nejaké problémy, nikdy si nedovolila povedať, že zaočkujeme teraz a basta.

mamimilla
29. júl 2015

@loulou no asi jej zajtra skusim zavolat a rovno na rovinu alebo tam pojdem a porozpravam sa s nou co mi na to povie a hned aj deti presuniem.

mamimilla
29. júl 2015

ak sa rozhodnem samozrejme

meryen88
8. dec 2015

@loulou chcem sa spytat doktorka Pokojna je detska? ak ano mozem poprosit kontakt?

elise
8. dec 2015

@meryen88 ano detska svagrina je snou spokojna, je na poliklinike

kikuska21
6. apr 2016

ahojte. chcem sa spytat na doktorku Spirkovu? ako to u nej chodi? staci ked pridem rano okolo 8 zapisem sa tak mam sancu ze ma este zoberie?