Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte empatického pediatra alebo pediatričku v Bratislave?

nivos
6. feb 2013

Som z Ružinova, no nemám problém zájsť aj ďalej. Teraz chodievame na Strečniansku, ale vzhľadom na "nemý prístup" a poskytnuté
informácie plánujeme zmenu.

breslerka
6. feb 2013

Elena Prokopová v Devínskej, casto je aj v telke, pise do casopisov, vsetko, fakt VSETKO vysvetli, napise, hocico sa mozes spytat, aj cez net ti odpovie

momo111
6. feb 2013

nasa lekarka aj jej sestricka je velmi mila a ludska odporucam a je to dokonca ruzinov www.mojalekarka.sk

danielaaa212
6. feb 2013

My osobne chodime na vysehradsku , co je myslim blizko strecianskej k doktorke Medzihorskej.. uuuuzasna zena, mila, poradi, vypocuje mamicku, zhodnoti spolu s mamou .. nenuti svoj nazor... je odbornicka, stale chodi na konferencie.. no hovorim, vzdy vypocuje aj pocit matky .. nehani za to, ked sa matka rozhodne inak.. vzhladom na to,ze zistila , ze jej babatku robi dobre nieco ine.. sestricka je mila.. ale ma aj svoj den 🙂. My sme sa k nej dostali nahodou.. ale uz by sme neodisli. velmi velmi dobra.. a ma aj velmi dobre hodnotenia. nase dieta aj ked doma plakalo, tam bolo ako slniecko :D a dokonca som citala od jednej pani komentar, ze jej syn sa doma narokom udrie, aby mohol ist pozriet tetu doktorku :D. takze , my odporucame vsetkymi desiatimi 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli