Poradíte ohľadom zmeny gynekológa v tehotenstve?

angelina35
1. jan 2014

Ahojte, chcela by som Vas poprosit o info, ak mate nejake skusenosti so zmenou lekara v tehotenstve. Som na zaciatku druheho trimestra a absolutne nespokojna s mojou lekarkou, nic mi nevysvetli, ked sa stazujem na bolesti v podbrusku, jej odpovedou je akurat, ze dieta zije. Preto by som si chcela najst noveho gynekologa, ktory uz bude zaroven aj porodnik. Viete mi poradit, ci by ma uz teraz vzali do nejakej ambulancie na Antolsku? Alebo sa o to ani nemam pokusat a radsej mam ist za niekym mimo nemocnice? Potrebujem dobreho lekara ako kazda z nas, nic predsa nechcem riskovat. Dakujem pekne za rady a prajem vestko dobre🙂

1lulu1
2. jan 2014

Ahoj pokiaľ mas svojju gynekologicku dlhšie ako pol roka tak úplne bez váhania ju mozes vymeniť za inú bez udania dôvodu ,skús si vytypovať nieaku inu chod za ňou a vysvetlí jej že aká je sytuacia...podľa mňa ti v pohode vyhoveju ...každý má právo si vyberať a o svojom babu sa dozvedieť čo najviac ...tak držím palce a nevahaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre