Poradíte pediatričku na poliklinike Mýtna v Bratislave?

lilinka76
29. okt 2007

Ahojte, prosím poraďte mi, ak máte vlastnú dobrú skúsenosť, nejakú dobrú pediatričku na poliklinike na Mýtnej ulici. Čakáme dvojčatká a rada by som si niekoho zajednať este predtým, ako prídu na svet. Ďakujem

emjee
30. okt 2007

lilinka76 20tt Dnes o 18:31
Ahojte, prosím poraďte mi, ak máte vlastnú dobrú skúsenosť, nejakú dobrú pediatričku na poliklinike na Mýtnej ulici. Čakáme dvojčatká a rada by som si niekoho zajednať este predtým, ako prídu na svet. Ďakujem

ikke
30. okt 2007

vlastnu nie, ale sestra je uz 10 rokov spokojna so Šimovičovou (dufam, ze som neskomolila meno)... a sestrine deti tiez 😅
inak lieci aj homeopatikami, ak ma matka zaujem a tiez ju obcas byva(lo?) pocut a citat v roznych mediach ako odbornicku na pediatriu 😉

tilly
30. okt 2007

ahoj, no ja tam mám doktorku, teda malý tam má doktorku, ona je skôr dorastová, ale my sme s ňou spokojní, ešte malý nebol chorý, tak asi preto
je to MUDr. Borošová

siskatan
30. okt 2007

a my máme MUDr. Rapošovú a tiež sme spokojní 😉 najlepšie bude, ak si tam tie doktorky obehneš a vyberieš si podľa sympatií 🙂

tilly
30. okt 2007

naši susedia chodia k rapošovej, tiež sú spokojní

ellit
19. okt 2009

ahojte a pozna niektora doktorku Lukyovu?

ajka82
24. okt 2009

ellit, my chodime k dr. lukyovej a sme spokojni, je to starsia pani, taze jej setricka sem tam nieco pripomenie 😝 ale zatial je vsetko v pohode, sak myslim ze ziadna dr. si nepamata vsetko a vsetkych...dokonca sme sa aj predcasne narodili, mali sme mat vacsiu starostlivost na obvode a spokojnost so strostlivostou z nasej strany je 😉

jaro_sipos
2. sep 2010

@siskatan Ahoj,volam sa Lucia pisem z manzelovho nicku lebo som zabudla svoje prihlasovacie meno :O) Chcela by soms a opytat na MUDr. Raposovu. My sme s nasou lekarkou neni moc spokojni a citala som niekde na fore ze Raposova je dobra. Ide mi hlavne o to ci je ochotna odpovedat na otazky ohladom babtka - ta nasa je dost neochotna je taka divna. Dalsia vec - predpisuje aj homeopatika? Aky ma pristup k babatkam? Dufam ze s nimi nenaraba surovo. S nasou lekarkou mame taku skusenost ze ked bola nasa Lianka este malilinka mali rozdrapene okno v ordinacii a my sme tam mali hole babatko a este si aj vybavovala telefonat. Toto sa u Raposovej dufam nedeje hmm?

Dakujem Lucia

kaciatko81
28. okt 2010

@ellit, @ajka82 ahojte, doktorke lukyovej som chodila este ja a vlastne aj moja mamina 😉 odisla som od nej pred osemnastkou po zandbanom zapale obliciek, ktory mi davali dokopy asi mesiac... spravala sa ku mne vtedy velmi zvlastne. dovtedy som nemala problem, takze to mohla byt aj nahoda. ale je fakt, ze rockov uz ma viac a mozno by som hladala niekoho mladsieho.

tilly
28. okt 2010

ja odporucam mudr. borosovu... snazi sa vzdy vyhnut atb, ma aj crp pristroj a uz ked chcete ist na mytnu, co je otrasne miesto hlavne kvoli parkovaniu a celkovo ta poliklinika 😝 tak si myslim, ze je to dobra volba... mne na nej vadi jedine ta mytna... inak sme spokojni... ale zas je pravda, ze mame klop klop klop zdrave deti...

lili777
29. okt 2010

Ja rada pridám svoju skúsenosť s doktorkou Rapošovou. Nemôžem na ňu povedať jedno krivé slovo. Pre poradne malých bábätiek má zvlásť ordináciu. Nesmierne milá, určite rada zodpovedie všetky otázky, malého si vždy prezerala centimeter po centimetri, veľmi úzkostlivá, radšej pošle zbytočne ako niečo zanedbať. Priznám sa, že do poradne sme chodili veľmi radi a tešíme sa, že si to od decembra zopakujeme. Zažili sme si už aj prvé chorôbky a vždy som bola prekvapená prístupom. Veľmi dôkladne vyšetrí, nielen popočúva, pozrie hrdlo. Doslova dala malému ešte aj ponožku dole a pozerala či nemá nejaké fľaky, výsyp alebo tak. ATB určite nedá zbytočne, má v ordinácii aj CRP test, takže až keď sú zvýšené hodnoty, tiež má streptokokový test. Tak isto radí aj homeopatiu a prírodnejšiu liečbu ako zbytočné lieky. No a v neposlednom rade má aj milú sestričku, veľmi ochotnú poradiť. Pre mňa bolo prekvapením keď v čakárni bol chlapček s horúčkou, mamička s ním dobehla rovno zo škôlky, odmerala mu teplotu v čakárni, priniesla sirup na teplotu a čaj na zapitie. Keď sme si zabudli trebárs látkovú plienku do poradne, tak ochotne požičala a potom sme opranú vrátili, tiež má aj jednorázové plienky keď niekto pozabudne na náhradu. Určite odporúčam. Aj keď s detičkami nad rok už nemáte prednosť (dá sa zaplatiť) a v čakárni býva niekedy dosť ľudí, nemenila by som!

charlize
7. mar 2011

Ahojte, rada by som posunula hore a ozivila tuto temu, mate niekto nejake aktualne skusenosti s doktorkami na Mytnej? Co postoj k homeopatikam, pripadne k povinnym ockovaniam? Dakujem.

bibione
8. mar 2011

@charlize moj maly chodi k dr Rapasovej a mala som tu cest vidiet a zazit vsetky dr na Mytnej,ked dovolenkovali,takze poznam vsetky...ako pisala @lili777 s pani doktorkou som maximalne spokojna a to som velmi kriticka osoba 😝 a navyse ma bohovsky zlatu sestricku,sa cudujem,ze vsetkych si vie zapamatat 🙂

Lukyova je taka babicka o palicke...raz sme u nej boli a coja viem...nic moc,nezaposobila na mna nejak extra 😒

a ta Simovicova ci tak nejak 😅 zas na mna dost dobre zaposobila,v ramci odbornosti,to som az zirala...ale bola taka nie velmi priatelsky naladena?? 😅 a sestricka je tam velmi nesypaticka...aspon pre mna

Ja som prestastna,ze mam Raposovu,lebo rok sa nam tak aktivne venovala,maly bol furt chory,a nedam na nu dopustit

charlize
8. mar 2011

@bibione dakujem pekne 🙂 k Raposovej som aj ja chodila ako mala, to Lukyova uz vtedy bola stara 😀 budem sa tam asi musiet ist pozriet. A nemas pocit, ze pcha malemu lieky? Akoze pricasto, zbytocne? Pripadne ti neskusala niekedy ponuknut homeopatika? Este raz diky a nech nie ste chori 😵

bibione
8. mar 2011

@charlize 🙂 vobec nie...dava do pozornosti aj homeopatika,kde sa samozrejme este daju pouzit,hlavne po ockovani...ale zatial problem nebol a malemu by aj tak nepomohli 😠 ale je fakt,ze je dokladna a porezera uplne vsetko co sa len da 😉

charlize
8. mar 2011

@bibione dakujem 🙂 Tusim sa jej pojdem pripomenut 🙂

mimuka
30. mar 2011

ahojte...neviete či doktorka Rapošová má nejaké obmedzenia v tom odkiaľ berie pacientov...iba nejaké konkrétne ulice alebo tak...??

kaby
1. dec 2011

prosim vas je vobec v BA lekarka ktora sa nezaobera homeopatikami ???? ☹

kaby
19. júl 2021

Náhodou sa vraciam po 10 rokoch do tejto diskusie... Po 10 rocnej skusenosti môžem s kludnym svedomim NEODPORUCAT MUDr. Rapošovú.... Sestričku ma na nezaplatenie, ale lekarka je skutočne nanic.... No a táto "pandemia" iba potvrdila domnienky.

danjanru
16. apr 2022

@kaby, prave pozeram pre nasu dcerku pediatra a podla rajonizacie spadame prave pod Raposovu, vies mi prosim ta povedat viac, preco ju neodporucas? Dakujem 🙂