Poraďte detského lekára v Martine

aktiz
25. máj 2014

Prosim,poradite mi dobreho pediatra v Martine ? Dakujem

lucusbielaruza
25. máj 2014

Dr. Havlíčeková - detská pediatrická intenzívna medicína - detská JIS - gastroenterologicka...
Dr. Szokeová - detská pediatrická intenzívna medicína - detská JIS - farmokologička

katrinka8
25. máj 2014

@aktiz - ahoj, my mame Dr. Gundovu. Na Ladovni. Neviem, ake mas kriteria pre vyber pediatra. My sme spokojni. Je sice trochu pomalsia, vsetko vysvetluje, niekedy aj 3x to iste 😀 - ale je velmi dokladna, naozaj sa kazdemu dietatu venuje poriadne, nepredpisuje na vsetko ATB - pouziva CRP vysetrenie, netlaci na cloveka s nicim, pouziva aj homeopatiu - ale nevnucuje ju. Navrhne. Teraz ma aj novu milu mladu sestricku (ta predtym - starsia pani - bola taka "dolezita"). V cakarni obvykle nebyva vela ludi, poradna byva poobede od 13-tej. Po narodeni babatka pride na prvu navstevu domov. My sme spokojni.

aktiz
autor
25. máj 2014

@katrinka8 to sa mi paci, ze nepredpisuje hned antibiotika. Teraz co mame doktorku,tak tiez ma ten CRP pristroj a som s nou velmi spokojna,len sa stahujeme,tak hladam novu. O pani Dr. Janikovej z Kosut nemate info ? Pocula som,ze aj ta je dobra

katrinka8
25. máj 2014

@aktiz - nepoznam ju, ale tiez som pocula, ze je dobra 🙂 Skus sa poradit este v skupine maminiek z Martina 🙂

mirush82
9. okt 2014

@katrinka8 ahoj, prosim Ta mam na teba otazku ohladom pani Dr. Gundovej, tiez prave hladam pediatra a paci sa mi ze pises ze je aj homeopatka, prosim Ta mohla by si mi povedat aka je pani Dr. ohladom ockovania? ja nie som velmi zastancom ockovania a chcela by som vediet ci nevies ci sa s nou da nejako dohodnut o odlozeni ockovania prip. odmietnuti, ci nerobi problemy.. prip. ci nevies nieco o ockovani homeopatikami, pocula som ze uz aj nieco take existuje, ci pani Dr. nahodou nerobi aj to. Vdaka!

katrinka8
9. okt 2014

@mirush82 - ahoj, problémy nerobí 😉 Dcérku nemáme kompletne zaočkovanú (zlé mala reakcie, tak sme nepokrčovali) a synčeka zatiaľ nemáme vôbec (zatiaľ sa to uvádza ako odklad 😀 ) O očkovaní homeopatikami som veru nepočula ešte...