Poraďte detského urológa v Bratislave

petronelka77
12. nov 2012

Dobry den, vedeli by ste mi poradit dobreho detskeho urologa v Bratislave? Okrem Kramarov, tam sa caka minimalne 10 mesiacov. Dakujem.

janahri
15. jún 2015

Dakujem, ešte jedna otazka, treba tam mať kompletne zaplatený poplatok, alebo sa dá aj táto jedna ambulancia zvlášť zaplatit?

janahri
21. jún 2015

Už sme na zajtra objednaní ku Dr. Dubravickemu. Viete mi napísať ako prebieha toto vyšetrenie pri 4,5 ročnom chlapcekovi? Chcem byť na to pripravena... Malý sa má na to pyta, tak ho len ubezpecujem, že budem s ním a že dobre bude. Doktor nemá zmluvu s Unionom, takže musíme všetko platit...no nevadi.

loboka
27. júl 2015

@janahri ahoj das prosim spatnu vazbu ako ste dopadli u Dr. Duravickeho? odporucila by si ho aj nam?

effie
12. okt 2015

@bielavila ahoj, prosim ta ako je to v medissime, si tam spokojna s lekarom a kolko stojí vyšetrenie? Na zákroku ste ta neboli? Dakujem

bielavila
12. okt 2015

@effie ahoj boli sme tam spokojni, na zakroku sme neboli iba sme kontrolovali vodicku vo vajkach u dynceka, my sme mali predplatene na rok vsetkych lekarov za 250 euro

mircalla
12. okt 2015

Inak Mudr. Vavrova z Kramarov, ktora je . robi aj v medissime....onjednanie na kontretnu hodinu....cakali sme nieco vyse tyzdna...poplatok 10 eur..ja som to riesila tak, ako cakat na kramaroch skoro rok

pitik
9. mar 2016

@mircalla Trosku ozivujem tuto temu, pretoze riesim detskeho urolga, od pediatricky mam odporucanie na Mudr. Vavrovu a Mudr. Wassermann, co citam, tak na Kramaroch je to na dlho, zaujalo ma to Medissimo, len uz tam nie je tato Mudr. Vavrova, ale Mudr. Bartoň, neviete niekto nieco o ňom? A kolko sa plati v Medissime za vysetrenie?

mircalla
9. mar 2016

@pitik vsimla som si, ze mudr. vavrova (ktora je skvela), tam uz nie je. mozno robi nejake hodiny v inom privatnom centre, skus google. o mudr. bartonovi zial nemam ziadne info
nas vysetrila v medissimo tak isto ako na kramaroch, akurat v medissimo sme cakali 2 tyzdne (platili sme 10 euro) a na kramaroch sme cakali na termin 10 (nesrandujem) mesiacov

zuzitka
20. feb 2017

my sme boli dnes na urologii na kramaroch, termin na zakrok mame april

🙂🙂

sarianna
13. mar 2017

@loboka
@janahri Kocky, pls , boli ste u Mudr.Dubravickeho ? vdaka za info