Poraďte dobrého lekára pre dorast v Devínskej Novej Vsi

pattyli
3. okt 2014

Zdravím, Mám 18 a hladam pre mna a pre sestru (15) dobreho lekára alebo lekárku pre dorast v Devínskej novej vsi. Velmi by mi to pomohlo nakolko so sucasnou lekarkou spokojna nie som a po 18 rokoch mi stacilo. 🙂 dakujem

keziah
3. okt 2014

@pattyli kazdy moze mat na pojem "dobry lekar" trochu iny vyklad, je dolezite, co od lekara predovsetkym ocakavas. My chodime k MUDr. Karin Valdnerovej, v zasade je fajn, co mi obcas vadi je, ze nema problem cloveka sfuknut stylom "a kde ste s tym boli doteraz". Na druhej strane je otvorena aj alternativnym rieseniam problemu, netlaci nasilu lieky a snazi sa pomoct.

brumka
3. okt 2014

@pattyli prokopova este som ju par rokov zazila co sla buchtova do dochodku a 100 a jedna vdaka nej mam porobene vysetrenia co mi predchodzia nechcela dat a vysekala ma z takych diagnoz co kazdy krutil hlavou ze cco to je este si to aj nastudovala, kebysom tam este byvala chodim k nej s detmi

moni244
3. okt 2014

@brumka
@pattyli Prokopova už neberie nových pacientov, má plno, berie len novorodencov

moni244
3. okt 2014

čiže zostáva len Valdnerová alebo Baumanová, my máme tú druhú, je fajn, ale je už staršia, mieša sa do miestnej politiky, v lete mala viac dovolenky ako ordinačných hodín, ale s prístupom som spokojná, som zvedavá, dokedy bude ešte ordinovať

brumka
3. okt 2014

@moni244 tak to neviem uz ju nemam 5 rokov neybavm tam. ale bola vynikajuca, mla da super s pristupom a vysvetlovala hned na rovinu, par krat ma viezla autom ked videla ze idem po ulici 🙂

pattyli
autor
3. okt 2014

U prokopovej som dnes bola a ze bere len novorodencov a ze ma aj tak plno, aaa dakujem moc skusim tu valdnerovu 🙂

keziah
3. okt 2014

@pattyli daj vediet potom, co a ako.