Poraďte dobrú pediatričku zo Žiliny

maco79
29. okt 2012

ahojte mamicky, viete mi prosim odporucit dobru(hlavne odbornicku) detsku lekarku, najlepsie v hlavnej nemocnici, pripadne na Halkovej(teda ak tam nie je zly pristup, tusim tam je iba taky maly vytah) za vsetky rady a tipy vopred dakujem 😉

fifitko25
29. okt 2012

ahoj, osobnú skúsenosť nemám, ale na odporúčanie môjho gynekológa sa hlásime k Dr. Horanskej, tá je na Hálkovej... vraj pani po 40tke, už s praxou a zdravým uvažovaním, sestrička, čo si nás značila, bola v telefóne veľmi milá 😉 som zvedavá 🙂

pia22
29. okt 2012

@maco79
@fifitko25 dievčatá na Hálkovej je katastrofa chodiť s kočíkom, my sme tam boli u lekárky na 1. poschodí, keď bol drobec maličký a čakala som po vyšetrení vyše pol hodiny na výťah, vždy keď zastavil bol tak plný, že som sa tam nevmestila, po úzkom schodisku sa nedalo, no do plaču mi bolo. Ja len tak k tej Hálkovej, ale inak je to tam v pohode 🙂

fifitko25
29. okt 2012

@pia22 poznám priestory na Hálkovej aj výťahy, chodím tam na gyndu aj k zubárke 😉 😉

adora23
29. okt 2012

ja môžem odporučit MUDr. Zrnikovu v hlavnej nemocnici, je to pohoďáčka, nemali sme s ňou absolútne žiadny problém, má ľudský prístup, naozaj má moju úplnú dôveru

01kvapka
30. okt 2012

ahoj.ja odporučam dr.Alenku Nemcovu - je vynikajuca.miluje deti - moj maly reve - ale ked ideme od nej 🙂 🙂 🙂 ,okrem pediatričky je aj neurologička,má super sestričku. ordinuje v nemocnici -detská poliklinika. 🙂 🙂 🙂 🙂

maco79
autor
30. okt 2012

ahojte, dakujem vsetkym 🙂 pozdáva sa mi dr. Zrníková, ale nasla som este dr. mrázovovú, má super hodnotenia na http://www.lekar.sk/1944/mudr-katarina-mrazova/... , len neviem ako je to s tym pristupom na halkovej ☹

sliapaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucusbielaruza
11. mar 2022

@maco79 A čo tak Dr. Lucia Filipová v zdravotnom stredisku Hliny VI. Berie nových pacientov, hlavne novorodencov a tých, ktorí sa sťahujú do Žiliny a hľadajú pediatra.