Poraďte endokrinológa v Bratislave

zzuzka148
14. sep 2012

ahojte mamičky,viete mi poradiť dákeho dobrého endokrinológa v Bratislave? hlavne takého,u ktorého sa nečaká pol roka na objednanie ;)
Ďakujem!

mummy01
14. sep 2012

@zzuzka148 a pre teba ci pre dieta?

amexa
14. sep 2012

zohnat endokrinologa v bratislave je zazrak (a to bez ohladu na to ci je dobry alebo kedy ma volne terminy), mna odmietol aj ten k u ktoremu patrim podla obvodu... ale zda sa mi ze v probiose maju jednu sukromnu ale netusim ako sa k nej dostat...

mummy01
14. sep 2012

@zzuzka148
@amexa ja chodim do Ruzinova a som spokojna.

amexa
14. sep 2012

@mummy01 a ku komu chodis? lebo aj ja som sa nakoniec dostala do ruzinova ale nie k tomu ku ktoremu patrim...

mummy01
14. sep 2012

@amexa uf,tam je kazdy den iny lekar.Ja som chodila k jednej co isla na MD a teraz chodim k Teliarovej.Ja tam asi ani nepatrim ale uz tam chodim roky,poliklinika vedla nemocnice.

diapozitiv01
14. sep 2012

Ja vrelo odporúčam mudr. Evu Zakovicovu ale venuje sa dospelým. Robi v Medissime, ak nechcete ročne zazmluvnenie tak sa dá ísť aj ako samoplatca. Cakacie lehoty okolo dvoch týždňov. Navyse je aj diabetologicka. Vrelo odporucam.

amexa
14. sep 2012

@mummy01 no tam som sa dostala aj ja ale oni standardne pacientov neberu,k nim posiela obvodny endokrinolog 🙂

mummy01
14. sep 2012

@amexa to fakt? to som nevedela,mna tam prestahovali od predoslej lekarky ktora uz sla do dochodku-ordinovala pri Tescu na kamennom v tej poliklinike.

zzuzka148
autor
15. sep 2012

no potrebujem pre seba 🙂 ďakujem za vaše rady,skúsim si ich obvolať a uvidím,čo mi povedia

kajkape
15. sep 2012

Ja chodim k milosrdnym, ako tehotnu ma vzali hned...neviem si vynachvalit...ale neviem, ake su cakacky, treba si tam zavolat.