Poraďte gynekológa s citlivým prístupom v Nitre

lamonila
14. júl 2020

Ahojte baby, prosím poraďte normálneho gynekológa s citlivým prístupom v NR. Najmenej desať krát som volala MUDr. Turbovi a absolútne nikto mi nedvíha telefón, minimálne dve minúty som nechala zvoniť a po 8 hod. ma obsadzovací tón . Doobedu ani poobede sa mu nemôžem dovolať. Ďalší doktor Obert má pravdepodobne priveľa pacientiek a čakám na odpoveď či prijímajú nové pacientky alebo nie. Poznáte aj iných milých, ústretových a hlavne profesionálnych gynekológov v Nitre . Chcela som už takého čo má aj 3D sono v ambulancii. Ďakujem za rady

kovacikovakristina
14. júl 2020

Miroslav krajk. Berie nové pacientky

lamonila
autor
14. júl 2020

@kovacikovakristina prosím, nevieš ako pristupuje k pacientkam či je citlivý, milý? Aké má vybavenie v ambulancii co sa tyka sona a 3D ultrazvuku ?

kalerabik11
14. júl 2020

Turba už myslím že neberie, mňa nechcel zobrať minulý rok. Išla som k Hlavačkovi, zatiaľ spokojnosť

matus7030
14. júl 2020

@lamonila Mudr. Vondráková je super. Neviem, či berie nové pacientky. Centrum sa vola AEVITAS - nájdeš na nete.

bodka13
15. júl 2020

@lamonila k mudr.Turbovi je ťažko sa dovolať,chce to veľa trpezlivosti, chodim k nemu
MUDr.Krjak je dobrý odborník, je svojský,chodila som k nemu ,ale ak čakáš že sa bude na teba usmievať a vykecávať sám od seba to nie.Odpovie a vysvetlí všetko na čo sa sama spytaš. Ja som u neho bola spokojná.

lamonila
autor
16. júl 2020

Ok dakujem za rady