Poraďte kožnú lekárku v Nitre

verra66
13. mar 2013

ahojte, nahodou mi neviete poradit dobru koznu lekarku(alebo lekara) v nitre? nasla som dobre hodnotenia na tieto dve a neviem pre ktoru sa rozhodnut:

MUDr. Lucia Hlavačková

MUDr. Nina Ivaničková

alebo nejaka ina? taka co mi porobi testy, vysetrenia a bude sa snazit mi pomoct...

luciaalex
13. mar 2013

Mne porobila testy a snazila sa pomoct aj svrcekova-hrusovska, ale managment prijmania pacientov katastrofa, bud cakas 4 hodiny, a aj ked sa objednas na hodinu(ako ja, na viac menej kozmetickoesteticky, hradeny zakrok), zaplatis a tiez ta vezme o hodinu neskor. Minule som uz nevydrzala a po hodine a pol som odisla, sestricka sa velmi cudovala ze co mi je. A doma sa cudovali ze nie som cela cervena ako som im avizovala, mal to byt chemicky peeling. Ak sa nudis a chce sa ti presediet den v cakarni, ona je sikovna. Ale ja nemam cas ani nervy. A jej sestricka je hnusna. Mudr. Hlavackova je moja suseda, jej muz je gyndos, aj on ma vynikajucu povest. Ja sa chystam ist k nej

verra66
autor
13. mar 2013

@luciaalex k svrcekovej by som nerada isla. raz som u nej bola a ako pises cakala som riadne dlho. a navyse mi s problemom, ktory som vtedy riesila vobec nepomohla. a tiez som na nu citala dost negativnych recenzii v tomto, ze uprednostnuje znamych a pod.
pockam ci niekto nema osobnu skusenost s hlavackouvou alebo ivanickovou. zda sa mi, ze obydve maju ordinacie v procare na chrenovej, takze co sa tyka platenia to bude asi to iste.

verra66
autor
14. mar 2013

@luciaalex tak zatial neprispel nikto. prosim ta, nevies kolko by u hlavackovej stal chemicky peeling? lebo pozeram si jej stranku a pise, ze treba robit kazde 2 tyzdne 4-6 krat. ak by mi to pomohlo od vyrazok a flakov na tvari, tak fajn. ale ak by som mala dat velke peniaze za kazdu proceduru a nic z toho...
a nevies, ci ak ma zmluvu s mojou poistovnou(dovera), tak sa nieco doplaca este aj za vysetrenia?

luciaalex
14. mar 2013

@verra66 zial neporadim ti, byvame sice na jednej ulici ale nepozname sa blizsie, ona sadne do auta a vychadza spoza plota, takze sa ani nemame kedy rozpravat, akurat sa pozdravime v obchode. Asi neostava nic ine len tam zavolat. Ale viem ze ch. Peeling robi aj jedna kozmeticka, zhodou okolnosti jej rodicia byvaju na nasej ulici, a pocula som ze lacnejsie. Ma salon tusim v budove mestskeho kupela a vola sa monika dojcanova. Ale co ja viem ci by som si nechala robit takuto proceduru na kozmetike... aj ked spalit ta moze aj lekarka, ak sa nepodari.tak som ti moc nepomohla....ahoj

verra66
autor
14. mar 2013

@luciaalex nevadi. tak ja sa k nej niekedy objednam a uvidim 🙂

gabitimi
10. okt 2013

@verra66 u Ivanickovej som bola s mojimi oboma detmi,... prve, co mi navrhla na kurie oko 4rocnemu dietatu bolo vypalenie dusikom priamo hned v ambulancii, vraj to je najucinnjesie. na suchu pokozku povedala, ze to ekzem urcite nie je, predpisala Balneum Hermal... Malej dcerke zas na mini podliatinu od narodenia, ze to nie je hemangiom. .. ale mi to nedalo a na dalsikrat sme sli k Svrcekovej. Sestricka je podla mna uplne v pohode. doktorka hned diagnostikovala malemu AE a dala robit testy. vysiel ako alergik na mrkvu. dcerka ten hemangiom predsa len ma a takisto aj iny problem vedela diagnostikovat. Takze Ivanickova triafala uplne vedla a na nasu skodu sme stratili niekolko mesiacov, pocas ktorych sa mohli veci riesit. Pred letom bola Svrcekova uz na MD, zastupuje ju taka mlada dr, ktora by mojim detom na kazdu malickost predpisovala hormonalne lieky, takze to dakujem, neprosim.
Tak prosim, ak mate skusenosti s dr. Hlavackovou, plis, dajte vediet.

m_ij_ka
11. okt 2013

ja chodím dr. Márii Strmeňovej, ordináciu má v poliklinike na Chrenovej na 3 poschodí. tč. 0904/247 212. Je to kožná ambulancia pre deti aj dospelých,
som maximálne spokojná aj s doktorkou aj sestričkou, sú príjemné

luciaalex
16. okt 2013

No dievcata, ja som zatial nemala cas, ale kamoska bola u hlavackovej a bola spokojna. Porobila nejake testy, (zistila allergiu na nikel), je vraj mila a prijemna. Da sa objednat na den a za poplatok aj na hodinu, ale aj ta prva moznost je vraj v pohode, celkom to u nej odsypa. Takze sa idem objednat. Inak ak svrcekovu zastupuje ta ista dr. co pocas prvej materskej, tu som zazila a bola mila a ochotna.

dala
30. jún 2014

@m_ij_ka
aj ja som maximalne spokojna s pani doktorkou strmenovou...velmi mila,ochotna a hlavne odbornicka s rokmi praxe....mozem len odporucat...

ivo10
7. feb 2015

DOBRY DEN SOM SPORTOVEC SOM AKTIVNY FUTBALISTA ZACAL SOM SI HILIT NOHY ASI POL ROKA POTOM MA TO ZACALO MOC SVRBIET SOM SI TO SKRABAL AZ DO CHRASTY SPRAVILY SA MY STOHO HNEDE FLAKY VIETE MY STYM NIEKTO PORADIT VELMI PEKNE VAS PROSIM DAKUJEM

ivo10
7. feb 2015

AK MY VIETE NIEKTO PORADIT BUDEM VELMI RAD

luona
25. nov 2015

No viete ja mám vrídky a mama povedala že pôjdem ku kožnej ale strašne sa bojím neviete čo mi budú robit boli ste u kožnej? ☹ 😒 ☹ 😒

maja91
27. okt 2016

Baby neviete mi poradit,ako sa objednam k mudr.Hlavackovej?Neviem sa k nej dovolat...