Poraďte pediatra v Prešove

stefi
21. feb 2008

chcela by som poprosiť o typ na dobrého pediatra/ku v Prešove .ČAkáme babetko a zatiaľ nikoho nepoznám.Ďakujem

zvonkohra
21. feb 2012

@domeli ja tiez citam reku ta kolko r ma ? 😀 😀 ale stava sa
inak s tou poradovou fakt nic nic nevie?

adika_pl
15. mar 2012

@lolinkamaminka a prosím ťa, ona je kde presne? my sa sťahujeme na trojku, tak zisťujem, kto tam je dobrý....

adika_pl
15. mar 2012

@ivkaivka a prosím ťa, kedy k nej chodievate? normálne počas ordinačných hodín či len v čase poradne?

lolinkamaminka
15. mar 2012

@adika_pl och jooj no tak to netusim ako by som ti popisala, ja nie som povodne z PO a nas tam vzdy vozieva moj drahy..ale je to v takom zdravotnom stredisku , je tam vela doktorov, lekaren, nejaky obchod tusim a vsetko pod jednou strechou. dnes som u nej bola davat dcerke prepichnut uska na nausnicky a zase u mna stupla, s tym pristupom k detickam a celkovo..velmi ju mame radi 🙂

adika_pl
15. mar 2012

@lolinkamaminka ale nie je to len tak medzi bytovkami, že? ja už asi viem, kde je to. jednu zastávku od nás... pýtam sa preto, že aj vedľa našej bytovky je detská. ale vraj nejaká staršia, ktorá má ísť do dôchodku. tak nechcem na pár mesiacov len k nej... vdaka. pomohla si mi 🙂

lolinkamaminka
15. mar 2012

@adika_pl rada 😉

ivkaivka
16. mar 2012

@adika_pl , chodíme kedykoľvek, no najlepšie hneď z rána, nie je veľa ľudí.

evicka_po
12. jún 2012

ma niektora skusenosti s pediatrom - homeopatom MUDr. Jozefom Bamhorom?

zvonkohra
12. jún 2012

@evicka_po prosim ta a kde sidli???

evicka_po
12. jún 2012

lubotice

zvonkohra
12. jún 2012

@evicka_po aha len ma zaujimalo kde sidli lebo je homeopat

merilin
17. júl 2012

pediatra ste si dohadovali este pred porodom (osobne, tel.), alebo ste v nemocnici nahlasili rovno toho, ku ktoremu ste chceli ist?

annie6
11. sep 2012

poznáte aj Dr. Benčičovú ? alebo koho by ste odporucali, npr. na Sekčove( Dr. Baláž) alebo aj niekto iny..? nevieme sa nejako rozhodnut...dik 🙂

zvonkohra
12. sep 2012

@annie6 mi mame dr.balaza a je perfektny

annie6
12. sep 2012

@zvonkohra a nevieš či prijíma nových pacientov? má veľa ľudí? dlho sa u neho čaká..? 😅

zvonkohra
12. sep 2012

@annie6 vezmu vas urcite sestricka aj dr zlatucky ....necaka sa dlho urcite menej ako vedla

annie6
12. sep 2012

@zvonkohra ak ste spokojné tak som rada, že vieme niečo bližšie, ďakujem za info 😉 asi bude najlepšie tam zájsť osobne...

zvonkohra
12. sep 2012

@annie6 to urcite

gemina
14. nov 2012

Ahojte baby, prosim, poradte mi fakt dobreho pediatra v PO, najlepsie sekcov, svaby. Ked tak citam diskusiu dozadu, zvazujem Dr. Balaza, ale nechcem sa unahlit a dat sancu aj inym🙂. Rozhoduje samozrejme pristup lekara, sestricky, doba cakania atd.

tinika
29. sep 2013

@tina_ to by aj mna zaujimala taka lekarka ktora nie je taka proočkovacia zrejme si uz nasla hM?

tinika
29. sep 2013

@lolinkamaminka aj ja k nej chodim ale čakam čo bude najblizsie či ma neposle preč :D

kandrea
15. okt 2013

@ivana82 prosím vás u lekárky Poradovej sa platí nejako extra za všetko? napr. odber krvi platí sa?...neviem či je súkromníčka alebo ako to je...a ešte jedna otázka ona ordinuje v stredisku Opál? ste s ňou stále spokojní..

ivana82
15. okt 2013

@kandrea za odber krvi som neplatila, platila som zatial za ockovacie latky, za crp vysetrenia a viac za nic...ordinuje v stredisku ako vyjdete hore po schodoch dolava, pretoze vpravo ordinuje dr. Balogova. Ked boli deticky malinke, tak som bola spokojna, no v poslednej dobe uz nie som az taka spokojna.

kandrea
15. okt 2013

@ivana82 ďakujem veľmi pekne ja práve zháňam nejakého dobrého pediatra a neviem sa rozhodnúť...bývam bližšie pri stredisku opál ale aj na polikliniku nemám ďaleko tak asi pozisťujem kto ordinuje tam...resp. aj na šalgovíku som čítala že je dobrá Dr. no zase trepať sa hore kopcom to mi dá zabrať....no nič idem ešte hľadať..

janka409
1. dec 2013

Baby ja by som potrebovala poradiť nejakého pediatra kdekoľvek v Prešove, keďže mám len prechodný pobyt a to vo Fričovciach, myslíte, že nás zoberú hocikde?

zvonkohra
3. dec 2013

@janka409 mozes kdekolvek viem ze tam od vas chodi vacsina ku kralikovej na svaby

katkabrynem
1. mar 2016

Dobrý deň, chcela by som sa spytat na nazor mamiciek, ktore navstevuju MUDr.Čillikovu v Trafe na Sidlisku 3. Dakujem: )

petrushka16
5. apr 2016

dobrý deň,
my chodíme k dr. poradovej, od narodenia, a sme maximálne so všetkým spokojný. so všetkým. ako s tým ako jedná s deťmi, aj s rodičmi a hlavne aj s liečbou.

zuzpop
21. júl 2016

Ahoj, chcem sa opýtať, aký máte názor na dr. Poradovú?

petrushka16
22. júl 2016

Ja musím povedať na Dr. Poradovú len to najlepšie. Konečne niekto normálny a ľudský, povie, poradí, nerobí zo seba boha. My máme len tie najlepšie skúsenosti.