Poraďte pediatra v Zlatých Moravciach

nikinka1111
23. júl 2012

ahojte, čakám prvé bábätko a termín pôrodu sa neuveriteľne blíži. viete mi poradiť dobrého pediatra? ďakujem

monci8888
23. júl 2012

ahoj.. no.. ja mam kovacovu annu a som VIAC nez spokojna.. niektori na nu nadavaju, ze nechce predpisovat antibiotika, ale mne to naopak vyhovuje... je vzdy na telefone ked ju potrebujem (kazdy dostane jej cislo na mobil a vzdy odpovie na akekolvek otazky)... je zlata a mala ju MILUJE :D

nikinka1111
autor
23. júl 2012

@monci8888 ďakujem, kde má ordináciu? ja som tiež proti antibiotikám pokiaľ nie sú hneď nutné. takže by mi to vyhovovalo.

mimzy123
23. júl 2012

Albert Krištofík je dobrý lekár, nebudeš musieť čakať s bábätkom keď je choré, hneď ťa zoberie, na poradňu ťa objedná poobede a prvú kontrolu tvojho bábätka vykoná u teba doma. http://www.lekar.sk/1802/mudr-albert-kristofik/...

nikinka1111
autor
23. júl 2012

ešte jedna nepodstatné otázka. koľko má asi rokov 🙂
@monci8888

monci8888
23. júl 2012

ona je mlada.. nejakych.. 35 asi... a tiez robi prehliadky doma a dieta do 1 roka ide bez cakania 🙂 takze pohoda 🙂))) ordinaciu ma na poliklinike , tam zboku na poschodi .. cakaren na konci za plastovymi dverami .. spoznas podla detskeho kutika 🙂

nika789
8. aug 2021

Ahojte babenky, viete mi prosím niekto povedať ,či pediater Mudr. Albert Krištofík ešte ordinuje v Zlatých Moravciach?
Vďaka za odpoveď 😉

zuzicka193
15. aug 2021

@nika789 ahooj noo už odovzdal licenciu,isiel do dôchodku. VEĽKÁ ŠKODA. Ja som k nemu chodila s dievcatami bol vyborný,teraz neviem akeho pediatra mám vybrat...jooj som z toho neštastna. Prosim poradte dobreho pediatra,alebo lepsie sa spytam,ku komu ste žienky prešli od pana dr. Kristofika