Poraďte super ortopéda z Popradu

zuzka_puska
15. jan 2014

prosim o radu, ak poznate perfektneho ortopeda z popradu, sem s nim...nasa malicka ma deformovane bedrove klbiky od narodenia.... chcem pre nu len to najlepsie, ten ortoped moze byt kludne aj drahy hlavne aby bol dobry odbornik...dakujem pekne

jeemima
15. jan 2014

@zuzka_puska neviem ci by si nemala hladatmimo PP...;/

sisassss
15. jan 2014

Ahoj mi sme boli u dr. Marcinku a potom sme sli na konzultacie do blavy na kramate mudr. Samekova dva tyzdne mala dcerka sadru potom este ortezky cca do 6 mes. A je vsetko ok

sisassss
15. jan 2014

Sadru jej davali v blave robia tam zazraky a chodia tam deti z celeho slovenska treba ds objednat ak chces info mozrm ti dam moj telefon a poviem ti co budes potrebovat

0604katka
15. jan 2014

Aj dr.parakova je super.mali sme taktiez problem,blava je super,len tam treba odporucanie od tunajsieho dr.aspon tak to bolo niekedy.

zuzka_puska
autor
16. jan 2014

@0604katka kludne by som sla do BA, len si nie som ista ci moj ortoped mi da odporucanie, bude sa snazit sam byt najmudrejsi a vyliecit malu....ale ja sa bojim toho,ze ju nevylieci a bude krivat na nozicky.... normalne som vydesena ☹

sisassss
16. jan 2014

Nas zobrali aj bez odporucania naozaj boli velmi prijemni isli sme len na konzultacie a hned naali s tam aj nechali v piatok nam dali sadru a v pondelok sme sli domov o dva tyzdne na kontrolu mala mala dva mesiace a ani nezaplakala bola super treba konat kym je este mala a nechce lozit alebo sediet

sisassss
16. jan 2014

môžete sa skontaktovať aj telefonicky a ak treba odporúčania tak ho treba pýtať a ísť, my sme sa doma s mužom tiež pohádali ja som nechcela ísť do blavy pretože v tej dobe mal mladší syn iba 2 roky nakoniec ma muž prehovoril a som rada lebo všetko dobre dopadlo, v pp nam doktor povedal že mame ist do nemocnice a že budú naťahovať nožky - to je 3 týždne - tak sme aj šli a povedali sme že ešte chceme ísť na konzultácie do BA, dohodli sme sa s doktorom v nemocnici že dobre a že mu dam potom vedieť ako to dopadlo, v bratislave urobili malej rontgen a zhodnotili že nožičky sa naťahovať nemusia že stačí len sadra, viem že je to ťažké ale naozaj treba konať kým je bábo malé, aj keď sa naťahujú nožičky drobci to veľmi dobre znášajú - je to skôr náročné pre maminu, treba veľa trpezlivosti ale určite sa to dá zvládnuť